jsem nova

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 9:56 pm    Předmět: jsem nova Citovat

Ahojky, jsem tu nova, vcera jsem se zapsala, ale bohuzel jsem mela spoustu prace, a tak az dneska jsem si to tu vice prosla, neverim vlastnim ocim, je to skutecne hodne komplexni, parada.

Rada bych se naucila nejake drdoly, zatim mi to vubec nejde, a pritom se mi tolik libi. A take bych rada presla z polochemickeho barveni na barveni prirodni a dozvedela se toho vice o prirodnich zkrasovadlech pro vlasy...

Co mohu poskytnout? Zkusenosti s kosmetikou Kerastase, Redken, Leonor Greyl a J. F. Lazartigue, s olejickem monoi, palmovym olejem, smesi oleje od Phyta, complexu 5 od Furterera .... a barvy Herbatint a Beliflor...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 9:58 pm    Předmět: Citovat

Pojď dál a vítej Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 12:41 pm    Předmět: Re: jsem nova Citovat

Armelle napsal:

Co mohu poskytnout? Zkusenosti s kosmetikou Kerastase, Redken, Leonor Greyl a J. F. Lazartigue, s olejickem monoi, palmovym olejem, smesi oleje od Phyta, complexu 5 od Furterera .... a barvy Herbatint a Beliflor...

Tak to je fajn - své zkušenosti s jmenovanou kosmetikou určitě napiš do fora - aspon se zase dozvíme něco nového! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 1:05 pm    Předmět: Re: jsem nova Citovat

Armelle napsal:


Co mohu poskytnout? Zkusenosti s kosmetikou Kerastase, Redken, Leonor Greyl a J. F. Lazartigue, s olejickem monoi, palmovym olejem, smesi oleje od Phyta, complexu 5 od Furterera .... a barvy Herbatint a Beliflor...


Tak tvé zkušenosti s Kerastase a Redkenem mě velice zajímají . Právě jsem si pořídila Redken a chystám se i na Kerastase. Tak jen piš , jsem zvědavá. Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 3:59 pm    Předmět: Citovat

Super, doporucuji uz to psat rovnou do prislusneho kosmetickeho fora Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.