hneda henna od hennecolor

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fista
8-20
8-20


Založen: 20.4.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 1:46 pm    Předmět: hneda henna od hennecolor Citovat

Ahojky,
potrebovala bych se poradit, pouzila jsem hnedou hennu od hennecolor, pridala trochu citronu, dolivu, vyluh z kavy a nechala pres noc pusobit a mam to rezate. Prirodni barva stredne hneda, drive barveno chemicky na tmave hnedou, dodrzela jsem potrebny odstup, chtela jsem prejit na hennu z duvodu velkeho vypadavani vlasu po tehu a ted pri kojeni. Dale jsem se chtela zeptat na radu, zda je henna vhodna i na tvrde vlasy, prijde me, ze je po ni mam jeste tvrdsi a nejdou me i po balzamu rozcesat. Dale bych stala o radu, jak docilit hennou prirozene hnedeho odstinu, nechci mit ani odlesky do rezata ani do cervena, popr. zda toho vubec s hennou docilit jde? Predem diky moc za radu, jsem z toho nestastna, jak z padani vlasu, tak i ted z rezatych odrostu a z rezatych odlesku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rayna
41-80
41-80


Založen: 4.3.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 11:45 pm    Předmět: Citovat

ahoj Fisto,
já taky nemám ráda zrzavý nádech, protože mi nesluší. Všechny hnědé henny bohužel do zrzava chytají a navíc vysušují vlasy. Mám pro tebe tip, který jsem před pár dny vyzkoušela poprvé - hnědá henna od Lush. Psala jsem už o ní do rubriky k tomu určené. Chytla mi opravdu do tmavě hněda bez zrzavých tónů, navíc je v té henně přidané kakaové máslo, takže vlasy jsou pak nádherně hebké a lesklé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fista
8-20
8-20


Založen: 20.4.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 9:05 am    Předmět: Citovat

Ahoj Rayno,
moc dekuji za radu, prosim mohla bys me i presne popsat, co si do te henny primichala a jaky presny postup nanaseni si zvolila? A taky, jestli se nevymyva do rezata, popr. zda ze slunicka nejde do zrz ci cervena. Diky moc Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fista
8-20
8-20


Založen: 20.4.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 4:44 pm    Předmět: Citovat

uplne jsem zapomnela se zeptat, jestli nevis, kde v Brne by se LUSH Henna dala sehnat.
Predem moc diky za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rayna
41-80
41-80


Založen: 4.3.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 7:28 pm    Předmět: Citovat

Jak se bude ta henna vymývat zatím nevím, mám ji na hlavě necelý týden. Vlasy jsem si teda už myla několikrát a zatím dobrý.
Jinak do této henny nic nepřimícháváš, je už namíchaná, jenom přidáš vodu. Já jsem si udělala hustější pastu než je doporučováno v návodu a nechala ji na hlavě 3 hodiny. Nevím, jestli je Lush v Brně, ale kdyžtak se podívej na stránky www.lush.cz . Tam najdeš o té henně a další informace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fista
8-20
8-20


Založen: 20.4.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 8:09 pm    Předmět: Citovat

Diky moc, tak uz jsem si ji objednala, jsem zvedava, jak dopadnu? Snad dobre, davam henne jeste jednu sanci Wink , fakt si me presvedcila, ja uz byla rozhodla, ze to prebarvim LOREALEM HNEDOU, abych to spravila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fista
8-20
8-20


Založen: 20.4.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 6:14 pm    Předmět: hneda henna Citovat

Tak jsem si dala tu hnedou od lush,a mela ji tam asi 4 hodky. Chytlo to docela tmave, akorat u hlavy, jak mam podrosty, to mam rezave a obcas cervene, co s tim? Jinak vsem muzu lush doporucit, vlasy jsou po nem uzasne a vubec ne vysusene.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rayna
41-80
41-80


Založen: 4.3.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 10:16 pm    Předmět: Citovat

Možná by to chtělo nanést víckrát - čím víc se hena nanáší, tím víc chytá. Mě to teda zrzavý tón překrylo, ale už se zase objevuje - hena se vymývá, tak budu znovu nanášet. Chce to holt trpělivost - není to chemie. V nejhorším si ty vlasy u hlavy obarvi Lorealem, na zbytek dej hennu a do budoucna barvi už jenom henou. Jedno chemické barvení, navíc jen u hlavy, vlasy určitě přežijí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fista
8-20
8-20


Založen: 20.4.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 5:49 pm    Předmět: Citovat

diky za radu, zkusim jeste jednou a uvidim:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 4:11 pm    Předmět: Citovat

vysusuje hennecolor vic nez henna z DM? jsem si poprve koupila barevnou hennecolorku hnedou a o vikendu bude aplikace na hlavu..tak prave nevim jestli mam pridat vic oleje, nez davam do DM henny bo tak stejne... Embarassed hennecolor jsem mela jen bezbarvou, tak jestli ty barevne nejak vic nevysusuji nez regeneracni...ale bezbarva mi teda vlasy nevysusila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.