Dlouhé pěstěné vlasy jsou krásné, dlouhovlásek je málo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 12:43 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
A sluší mu ( pravda - známe jen pohled "Kafinova záda a jeho vlasy"... Wink ).
Mám prostě hrozně fotogenická záda Laughing .Jinak co se týče Leina výroku o tom,že muži je nepotřebují,tak já si v tomhle smyslu vždycky říkám něco podobného na takový ty opižlaný dívčiny u kterých je vidět,že mají hustý a zdravý vlasy.Něco jako:Můžeš je mít a nechceš je,zatímco ostatní je chtějí a nemůžou mít Very Happy .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 1:05 pm    Předmět: Citovat

Lea napsal:
Mě spíš pořád není jasné, co muži na takových stránkách dělají. Dlouhovlasáči se mi tedy zrovna moc nelíbí, nesnáším, když má chlap hezčí a delší hřívu než já. Smile


Kromě toho, že si pěstují svoje hřívy (ti, co je mají), tak sem samozřejmě taky chodí do společnosti - a proč ne, my ženy se taky rády podíváme na pěkného dlouhovlasého muže a rády si s ním virtuálně poplkáme, pokud pod těmi vlasy dokonce má něco navíc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 6:53 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
wensdy napsal:
Lea-závist je velmi špatný rádce


Jj, závist to je svinstvo... Twisted Evil


Já to vím, jenže co s tím dělat? Někdo už je prostě takový a já mám bohužel špatných vlastností víc než spoustu. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 6:56 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Lea napsal:
Mě spíš pořád není jasné, co muži na takových stránkách dělají. Dlouhovlasáči se mi tedy zrovna moc nelíbí, nesnáším, když má chlap hezčí a delší hřívu než já. Smile


Kromě toho, že si pěstují svoje hřívy (ti, co je mají), tak sem samozřejmě taky chodí do společnosti - a proč ne, my ženy se taky rády podíváme na pěkného dlouhovlasého muže a rády si s ním virtuálně poplkáme, pokud pod těmi vlasy dokonce má něco navíc Wink


Ten můj názor pramení nejspíš z toho, že osobně nikoho takového neznám. Sice mám či jsem měla v okolí pár dlouhovlasáčů, ale byli to tací, co prostě ty vlasy nechají růst a dál s tím nic nedělají a nevypadá to zrovna pěkně. Dokonce jsem znala i takového, co měl vlasy do pasu, ale jak se sám vyjádřil, jen je umyl a stáhl do culíku, ani to nečesal. A bylo to vidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 6:58 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
ilona napsal:
A sluší mu ( pravda - známe jen pohled "Kafinova záda a jeho vlasy"... Wink ).
Mám prostě hrozně fotogenická záda Laughing .Jinak co se týče Leina výroku o tom,že muži je nepotřebují,tak já si v tomhle smyslu vždycky říkám něco podobného na takový ty opižlaný dívčiny u kterých je vidět,že mají hustý a zdravý vlasy.Něco jako:Můžeš je mít a nechceš je,zatímco ostatní je chtějí a nemůžou mít Very Happy .


Tak s tímhle souhlasím. Tuhle si jedna kámoška nechala ostříhat tak nádherný vlasy, prý že co s nima. No já bych věděla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

Leo, já tě chápu, vidím tuhle nespravedlnost všude kolem, chlapi se ani moc nemusí starat a mají krásné kvalitní vlasy, dlouhé řasy a jiné věci, které vůbec nepotřebují. A já nic Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 8:15 pm    Předmět: Citovat

Děkuji, Dani, aspoň někdo mi tu rozumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.