Ahoooj

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Viva Piňata
8-20
8-20


Založen: 17.5.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 1:39 pm    Předmět: Ahoooj Citovat

Jakožto nový zelenáč Vás všechny zdravím. Nevzpomenu si, jak jsem se sem dostala, ale bude to mít cosi společného s mojí zvědavostí Smile . Poslední 2 roky se dost zajímám o přírodní kosmetiku, zdravou stravu (tady stále ve fázi "čtu o tom, ale...ehm Laughing ), zvířátka atd. a Vaše fórum mě zaujalo už jen stylem, jakým si tu povídáte.
Moje vlasy momentálně nejsou vůbec v kondici, nevím proč Sad . Tak jsem tu vyslídila slibné účinky henny, kterou chválíte tak, že jsem už jedním krokem v obchodě. Mám tmavě hnědé vlasy, nikdy nebarvené, poslední dobou ale nějak bez života, bez objemu, mastí se jak nikdy předtím. Nerada bych ale měla zrzavý odstín. Myslíte, že s hnědou hennou to bude v pohodě? Díky moc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 2:33 pm    Předmět: Citovat

Viva la Viva! Tož vítej u nás, ale zdá se, žes nás už nějakou dobu sledovala? Wink Takže jsi vlastně starozelenáč.

K henně je tu celé to fórum, mrkni tam, ale třeba ti někdo ještě odpoví tady, abys tam nemusela hledat....

A co to znamená Viva Piňata...?
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Viva Piňata
8-20
8-20


Založen: 17.5.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 3:07 pm    Předmět: Citovat

pro Aha:
Piňata je takové to papírové zvířátko naplněné bonbóny/sladkostmi, do kterého se děti, které mají zavázané oči snaží strefit na oslavách hůlkou, aby je dostaly. Tak to alespoň známe my. Původ rituálu prý ale sahá až k Aztékům. No a Viva Piňata je děsně pohodová hra, kde zahradničíš, staráš se o tato "oživlá" papírová zvířátka atd. Jinak překlad ze španělštiny by byl něco jako "Ať žije maškarní bál" Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 3:30 pm    Předmět: Citovat

zdravim a vitam te tu:) at se ti u nas libi Smile Very Happy tvuj nick zni moc pekne pratelsky Smile Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 5:52 am    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej u nás! Doufám, že se Ti tu bude (i nadále) líbit a že to Tvoje vlásky "nakopne", aby se zase chovaly, jak mají... Cool Very Happy
Akorát s tou hnědou hennou moc neporadím - sice hennuju, ale stylem čím červenější, tím lepší. Nicméně si myslím, že hnědej odstín zalitej ještě navrch silným černým čajem, by ti na tmavě hnědou moc červeně chytit neměl, maximálně budeš mít trošku odlesky na hodně ostrým sluníčku, a pravděpodobně ani to ne. Držím palce! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 6:57 am    Předmět: Citovat

Ahoja. Vítej. Já ti s tou hnědou hennou taky moc neporadím. Experimentuju ted s bezbarvou vitamínovou a jsem velice spokojená.
Tak at se ti tu líbí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.