Nováček :) Pár slov o mně...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46c0dfe2b681255332a87bb9122328e3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 10:51 am    Předmět: Citovat

Jenny, ty máš ty vlásky celkem dost zesvětlené, mám trošku strach (za tebe Shocked Embarassed Laughing ), že ti ta henna nějak chytne, i když bude jen bezbarvá, a ta zlatá blond třeba dost do žluta, když máš ty vlásky skoro bíle. Zkus tu bezbarvou na pramínek první a pak ji mužeš dát na celou hlavu a pak bych možná misto zlate blond vyzkousela ořechově plavou z dm, ale taky první jen na nějaký skrytý pramínek...Ono se vždycky tak těžko radí, když je to rada pro cizí hlavinku, aby ta rada neudělala víc škody jak užitku Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 10:55 am    Předmět: Citovat

Jé, tak jsem ti koukla znovu do galerie a máš tam nové fotečky Very Happy Ty vlásky už nevypadají tak bíle, to je pravda...Sluší ti to Wink Mno ale postup bych asi zvolila stejný, jako už jsem psala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenny
81-160
81-160


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 11:05 am    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Jenny, ty máš ty vlásky celkem dost zesvětlené, mám trošku strach (za tebe Shocked Embarassed Laughing ), že ti ta henna nějak chytne, i když bude jen bezbarvá, a ta zlatá blond třeba dost do žluta, když máš ty vlásky skoro bíle. Zkus tu bezbarvou na pramínek první a pak ji mužeš dát na celou hlavu a pak bych možná misto zlate blond vyzkousela ořechově plavou z dm, ale taky první jen na nějaký skrytý pramínek...Ono se vždycky tak těžko radí, když je to rada pro cizí hlavinku, aby ta rada neudělala víc škody jak užitku Sad


Sim a jak vypadá ta ořechová plavá? Na obrázku se mi docela líbila-šla mi typově k pleti i očím, ale nevím, jak to vypadá doopravdy-ty jsi ji zkoušela?
Určitě bych tu zlatou blond nejdřív vyzkoušela jen na pramínek..dá se třeba smíchat ta ořechová plavá a zlatá blond??
Fakt může i ta neutrální henna barvit, jo? Rolling Eyes No, uvidíme, až mi přijde Laughing
Jinak odrosty už jsem vyřešila-vytáhla jsem svoje hipísácké šátky-čelenky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 11:13 am    Předmět: Citovat

Jenny napsal:
Sim napsal:
Jenny, ty máš ty vlásky celkem dost zesvětlené, mám trošku strach (za tebe Shocked Embarassed Laughing ), že ti ta henna nějak chytne, i když bude jen bezbarvá, a ta zlatá blond třeba dost do žluta, když máš ty vlásky skoro bíle. Zkus tu bezbarvou na pramínek první a pak ji mužeš dát na celou hlavu a pak bych možná misto zlate blond vyzkousela ořechově plavou z dm, ale taky první jen na nějaký skrytý pramínek...Ono se vždycky tak těžko radí, když je to rada pro cizí hlavinku, aby ta rada neudělala víc škody jak užitku Sad


Sim a jak vypadá ta ořechová plavá? Na obrázku se mi docela líbila-šla mi typově k pleti i očím, ale nevím, jak to vypadá doopravdy-ty jsi ji zkoušela?
Určitě bych tu zlatou blond nejdřív vyzkoušela jen na pramínek..dá se třeba smíchat ta ořechová plavá a zlatá blond??
Fakt může i ta neutrální henna barvit, jo? Rolling Eyes No, uvidíme, až mi přijde Laughing
Jinak odrosty už jsem vyřešila-vytáhla jsem svoje hipísácké šátky-čelenky Laughing
Určitě se dá smíchat, to by byla taky jedna z možností, hmmm, to je dobrý nápad Wink Já jsem jsem ze začátku používala ořechově plavou, taky jsem se několik let odbarvovala, ale tak světlé jako ty jsem to neměla, spíš to u mě skončilo u té myší šedi s tmavšími odrosty a sem tam blonďatým pramínkem. Když jsem dala ořechově plavou, tak se žádná změna barvy nekonala, takže možná ty tvoje světlejší by to mohlo trošičku ztmavit...Mno teď jsem skončila stejně u přírodní (červené) henny Laughing Potřebovala jsem ty vlasy opravdu hodně zregenerovat a sjednotit barvu, moje původní barva je taková středně hnědá, takže teď to mám takové kaštanové, trochu do mahagonova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenny
81-160
81-160


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 11:20 am    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Jenny napsal:
Sim napsal:
Jenny, ty máš ty vlásky celkem dost zesvětlené, mám trošku strach (za tebe Shocked Embarassed Laughing ), že ti ta henna nějak chytne, i když bude jen bezbarvá, a ta zlatá blond třeba dost do žluta, když máš ty vlásky skoro bíle. Zkus tu bezbarvou na pramínek první a pak ji mužeš dát na celou hlavu a pak bych možná misto zlate blond vyzkousela ořechově plavou z dm, ale taky první jen na nějaký skrytý pramínek...Ono se vždycky tak těžko radí, když je to rada pro cizí hlavinku, aby ta rada neudělala víc škody jak užitku Sad


Sim a jak vypadá ta ořechová plavá? Na obrázku se mi docela líbila-šla mi typově k pleti i očím, ale nevím, jak to vypadá doopravdy-ty jsi ji zkoušela?
Určitě bych tu zlatou blond nejdřív vyzkoušela jen na pramínek..dá se třeba smíchat ta ořechová plavá a zlatá blond??
Fakt může i ta neutrální henna barvit, jo? Rolling Eyes No, uvidíme, až mi přijde Laughing
Jinak odrosty už jsem vyřešila-vytáhla jsem svoje hipísácké šátky-čelenky Laughing
Určitě se dá smíchat, to by byla taky jedna z možností, hmmm, to je dobrý nápad Wink Já jsem jsem ze začátku používala ořechově plavou, taky jsem se několik let odbarvovala, ale tak světlé jako ty jsem to neměla, spíš to u mě skončilo u té myší šedi s tmavšími odrosty a sem tam blonďatým pramínkem. Když jsem dala ořechově plavou, tak se žádná změna barvy nekonala, takže možná ty tvoje světlejší by to mohlo trošičku ztmavit...Mno teď jsem skončila stejně u přírodní (červené) henny Laughing Potřebovala jsem ty vlasy opravdu hodně zregenerovat a sjednotit barvu, moje původní barva je taková středně hnědá, takže teď to mám takové kaštanové, trochu do mahagonova


Tak myslíš, kdybych to třeba smíchala půl na půl-tu ořechově plavou a blond, že by to nemuselo dopadnout špatně? Nechci vyloženě nějak výrazně obarvit-hlavně ty vlasy ozdravit a sjednoti tu barvu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 1:09 pm    Předmět: Citovat

Jenny napsal:
Breberka napsal:
Ja jsem pro Tvoji puvodni barvicku Wink Ber to tak, pres leto se odbarvovat/melirovat nemusis, to za Tebe zaridi slunicko Smile a po prazdninach - tedy lete uvidis co jak..nejhorsi je vydrzet ty prvni mesice, kdy si pripadas jak debžotek (pardooooon, lepsi vyraz me nenapadnul) a hlavne do Tebe okoli husti "at si s tou hlavou neco udelas"... Laughing na to pomaha tezka ignorace a jiz zminovana henna a hlavne si jit za svym a nepodlehnout tlakum (zaludneho) okoli Laughing Embarassed


Počkej-jak myslíš vydržet ty první měsíce-jako toho odrůstání, jo? No, já to mám už nějakých 5 cm odrostlé na své vlasy, takže já už divně vypadám teď Laughing Naštěstí ale není tak rapidní rozdíl mezi mými a odbarvenými vlasy, takže se to ještě pořád trochu tváří jako takový melírek Laughing
No,ale plánuju si objednat tu hennu, jak jsem psala výše, i když všude píšou, že není vhodná na chemicky odbarvené vlasy..Čekat rok a víc, až mi to úplně odroste na tuhle délku na to nemám Laughing
Myslíš, že ta henna pomůže? Modlím se, aby chytla dobře Rolling Eyes



určite pomuze;) jen do ni dej nejaky olej, at Ti nevysussí vlasky (resp. konecky) a jak uz se tu psalo, prvne zkusit na nejaky praminek vlasku-nejlepe vespod, to pak nebude v pripade vyrazneho chyceni tolik videt:) ale pokud mas uz vlasy jak pises 5 cm odrostly, tak to by melo byt v poho. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 1:24 pm    Předmět: Citovat

já barvila chemicky několik let, ted přecházím na hennu. Paní s hennecolor mi poradila začít s bezbarvou henou- že mi barevná nemusí chytnout. Už jsem bezbarvou henila dvakrát a zatím jsem spokojená Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenny
81-160
81-160


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 11:41 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
já barvila chemicky několik let, ted přecházím na hennu. Paní s hennecolor mi poradila začít s bezbarvou henou- že mi barevná nemusí chytnout. Už jsem bezbarvou henila dvakrát a zatím jsem spokojená Very Happy


Taky mám už bezbarvou hennu objednanou a hned až přijde-vyzkouším to Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.