voda 02 alive
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 9:31 pm    Předmět: Citovat

tak po treningu hlasim, ze som O2 vody vypila menej ako obycajne beznej a cvicit sa mi celkom chcelo, takze si ju zaobstaram aj nabuduce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 2:24 am    Předmět: Citovat

eetynka napsal:
tak po treningu hlasim, ze som O2 vody vypila menej ako obycajne beznej a cvicit sa mi celkom chcelo, takze si ju zaobstaram aj nabuduce Wink


a chutna nejak jinak? ja jsem videla v obchode jen s prichuti-matovou a pomerancovou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 9:10 am    Předmět: Citovat

a chutna nejak jinak? ja jsem videla v obchode jen s prichuti-matovou a pomerancovou.[/quote]

ja som mala tu pomarancovu, az na to, ze je to tusim mandarinkovo-grepova Wink skoro vobec nebola sladka, takze na trening vyhovujuce. inak asi nijak extra dobre nechuti:) tak skor na osviezenie. este je aj bez prichute. asi tu si kupim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 9:45 pm    Předmět: Citovat

eetynka napsal:
a chutna nejak jinak? ja jsem videla v obchode jen s prichuti-matovou a pomerancovou.


ja som mala tu pomarancovu, az na to, ze je to tusim mandarinkovo-grepova Wink skoro vobec nebola sladka, takze na trening vyhovujuce. inak asi nijak extra dobre nechuti:) tak skor na osviezenie. este je aj bez prichute. asi tu si kupim[/quote]

ja jen videla oranzovou etiketu Embarassed mne se malo prokrvuje mozek, no nevim, jestli by tohle na to pomohlo Laughing ale az budu unavena a mit 30kc, tak to taky ozkousim Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.