Ahoj všem :-)

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lostris
0-7
0-7


Založen: 15.6.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 2:46 pm    Předmět: Ahoj všem :-) Citovat

Ahoj všem,
hlásí se vám další nováček Very Happy Našla jsem odkaz na tyto stránky na Doktorka.cz a tak jsem tu Very Happy Až se tu trochu rozkoukám, tak budu určitě hodně přispívat do diskuzí Cool
Všem krásný den!
Lostris Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 3:34 pm    Předmět: Re: Ahoj všem :-) Citovat

Lostris napsal:
Ahoj všem,
hlásí se vám další nováček Very Happy Našla jsem odkaz na tyto stránky na Doktorka.cz a tak jsem tu Very Happy Až se tu trochu rozkoukám, tak budu určitě hodně přispívat do diskuzí Cool
Všem krásný den!
Lostris Very Happy


Vítej, ať se ti tu líbí Wink Budeme rádi když taky přispěješ se svou troškou do mlýna Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 3:43 pm    Předmět: Re: Ahoj všem :-) Citovat

Vítej u nás, egyptská královno Very Happy Ať se ti u nás líbí a nechť tě po našem webu provází tvůj věrný Taita Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 4:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, doufám že jsi nás nenašla na tamní "diskusi" o dlouhých vlasech, kterou tam zcela zahltil svými výplody nějaký magor... Smile

Každopádně tady máme pohodu, takže si udělej u nás jako doma!
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lostris
0-7
0-7


Založen: 15.6.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 6:33 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Ahoj, doufám že jsi nás nenašla na tamní "diskusi" o dlouhých vlasech, kterou tam zcela zahltil svými výplody nějaký magor... Smile

Každopádně tady máme pohodu, takže si udělej u nás jako doma!


Ano, to je přesně ona, tamní magor Libor měl opravdu neuvěřitelnou výdrž. Rolling Eyes Určitě se tady zabydlím Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lostris
0-7
0-7


Založen: 15.6.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 6:34 pm    Předmět: Re: Ahoj všem :-) Citovat

Ksilhanova napsal:
Lostris napsal:
Ahoj všem,
hlásí se vám další nováček Very Happy Našla jsem odkaz na tyto stránky na Doktorka.cz a tak jsem tu Very Happy Až se tu trochu rozkoukám, tak budu určitě hodně přispívat do diskuzí Cool
Všem krásný den!
Lostris Very Happy


Vítej, ať se ti tu líbí Wink Budeme rádi když taky přispěješ se svou troškou do mlýna Laughing Wink

Díky moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lostris
0-7
0-7


Založen: 15.6.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 6:35 pm    Předmět: Re: Ahoj všem :-) Citovat

Morganna napsal:
Vítej u nás, egyptská královno Very Happy Ať se ti u nás líbí a nechť tě po našem webu provází tvůj věrný Taita Smile

Very Happy Very Happy Díky moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.