nejde mi upravit profil

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 10:25 am    Předmět: nejde mi upravit profil Citovat

Ahoj:) Nevím, jak je to možné, ale když kliknu na "Upravte svůj profil" nic se mi na stránce neobjeví, žádná políčka na vyplnění nebo něco podobného. Jen prázdná stránka a dole je Aktualizovat nebo storno. Co s tím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 10:33 am    Předmět: Re: nejde mi upravit pofil Citovat

Maudík napsal:
Ahoj:) Nevím, jak je to možné, ale když kliknu na "Upravte svůj profil" nic se mi na stránce neobjeví, žádná políčka na vyplnění nebo něco podobného. Jen prázdná stránka a dole je Aktualizovat nebo storno. Co s tím?


Zkus parkrat stisknout aktualizovat - obcas se tohle stava. POkud to nepujde, napis do fora http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1606&start=80, pripadne adminovi Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 10:35 am    Předmět: Citovat

Ahoj Maudiku, je to bohuzel uz starsi chyba. Tento tyden jsme se na ni znova vrhli a kolega zkousi spravit, zatim zkus pouzit Firefox nebo jiny prohlizec. Hned jak to bude spravene, dam sem zpravu!
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 12:34 pm    Předmět: Citovat

Firefox bohužel nemám, jen Explorer... to zas tolik s tim profilem není nutné, tak si počkám, až to budete mít o.k. Wink aspoň vím, že to není neobyvklé, díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 8:41 am    Předmět: Citovat

Už je to v pořádku, díky Aha Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.