Henna

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7d0e30be64b7eb577d373a2383310a67Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Andina
0-7
0-7


Založen: 24.6.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 8:55 am    Předmět: Henna Citovat

Krásný den všem.
Právě jsem se zaregistrovala a přišla jsem za vámi abych se dozvěděla maximum o henně. Shocked Začala jsem ji používat po dlouhých letech barvení chemií a ráda bych u ní pár let vydžela. Už po prvním měsíci používání jsem nadšená z kvality svých vlasů. Jsou lesklejší, nejsou tak rozlítané, neelektrizují a připadá mi, že se i zlepšilo třepení konečků. Laughing
Hledám někoho, kdo se více vyzná v odstínech, kdo ví jak hennu nejlépe používat, jak často a tak.
A co napsat o sobě? Jsem na mateřské, je mi skoro 40, mám doma 5 dětí, 1 manžela, máme psa, želvu a hada.
A dál? Možná jen dotaz. Nevím jak vložit fotku do profilu. Zkoušela jsem to už asi 6x a nic.
Pozdrav všem, Andina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 10:42 am    Předmět: Citovat

Ahoj, fotky se vkládájí přes Moje foto ve Tvém profilu - Nahrát nový obrázek - Soubor s obrázkem - tam zadáš Browse a vyhledáš ve svém počítači, co chceš vložit..teď mě napadá, asi tohle víš, ale nakonec se obrázek nevloží, bude to proto, že je moc velký. Já zmenšuju v IrfanView, jsou i jiné programy ..v Irfanu to je, pokud nemáš nainstalovanou češtinu : Image - Resize/Resample - Half (kolikrát je potřeba, většinou dvakrát ho zmenšuju a nebo rovnou zadat míry, nejlépe asi v centimetrech)
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.