Pozdrav všem

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
texjan
0-7
0-7


Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 10:49 am    Předmět: Pozdrav všem Citovat

Ahoj všem, jsem tu nová, zatím jen tápu a prozkoumávám tyhle stránky. Rolling Eyes
Potřebovala bych poradit s vypadáváním vlasů..zatím mi jich na hlavě ještě dost zůstává, ale obávám se, že se to může změnit. Proto bych potřebovala pár rad a tipů..
Zatím díky, jdu si pořádně prohlídnout co mě tu čeká.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 10:53 am    Předmět: Re: Pozdrav všem Citovat

texjan napsal:
Ahoj všem, jsem tu nová, zatím jen tápu a prozkoumávám tyhle stránky. Rolling Eyes
Potřebovala bych poradit s vypadáváním vlasů..zatím mi jich na hlavě ještě dost zůstává, ale obávám se, že se to může změnit. Proto bych potřebovala pár rad a tipů..
Zatím díky, jdu si pořádně prohlídnout co mě tu čeká.. Smile


Ahojky texjan, ať se ti u nás líbí Wink ! určitě najdeš spoustu rad na svůj problém - zkus třeba vlákno http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=50&highlight=

Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 1:19 pm    Předmět: Citovat

nazdar texjan,
tady určitě najdeš spoustu dobrých rad a snad vlásky brzy přestanou padat Smile
Třeba by na padání mohla zabrat henna, zkus to tu pročíst Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 4:55 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Smile Určitě si to tady pročti, je toho tady spousta... Na začátek bych ti poradila lopuchový výluh od NADĚJE, bio hair( vlasový aktivátor) a hennu od značky hennecolor. Pokud se bojíš změny barvy, kterou se henna pyšní, pořiď si bezbarvou, více o henně a všech vyjmenovaných věcech se ale dočteš na fóru, vítej mezi vlasofanatiky Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.