Jsem tu nová

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=482063f02ecd3560f3f7d619e2521b65Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janinaS
8-20
8-20


Založen: 8.8.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 10:02 pm    Předmět: Jsem tu nová Citovat

Very Happy Ahojky všem dlouhovláskám.
Našla jsem Váše stránky, při bloudění po netu, kde by bylo něco o drdolech. Mám vlasy dlouhé po prsa , delší než po ramena, a méně než do pasu Smile.
Mám pár potíží... a ráda bych na ně našla tady odpověď od zkušenějších. Budu moc ráda, když mi poradíte.
Tak za 1) Také se Vám dlouhé rozpuštěné vlasy na krku potí a pak se zacuckají hlavně po noci?? Nejhorší je to na krku vzadu. Jinde to tak nemám. Je to děs, mrzí mě, že nemohu hlavu sundat a vše si pěkně rozebrat. Obvykle je to jako by cucek ze zamotaného vlasu kousku prachu či co a je chumel... hrůza.

2) hrozně moc bych potřebovala poradit, jak se dělá nějaký pěkný drdol do práce. Na doma mám vlasy ve skřipci, ale chci něco elegantnějšího Smile

3) jaké rozčesávače a šamponky se Vám osvědčily??
4) jaké kartáče , či hřebeny?? Už jich mám několik a nic moc...
5)také Vám partner či manžel přilehává vlasy, že se pak nemůžete otočit?? Jak to řešíte?? spíte v copu??

Moc otázek co ?? Budu moc vděčná za nějaké rady Smile
papa a děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hagenne
81-160
81-160


Založen: 7.9.2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 11:41 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tak zkusím něco odpovědět, když už tu po nocích straším : )
1) taky se mi zacuchávají nekutečně moc, a kdyby jenom rozpuštěné a kdyby jen na krku. Ale opravdu na krku nejvíc. Takže na ty spodní nejvíc zachuckávající vlasy dávám hodně koncicionéru nebo oleje, ale výsledek nevím, nevím... Nakonec nezbývá než pomalu a v klidu rozčesávat, hlavně nervat ve spěchu. A na noc je geniální cop.
2) a co nějaký jednoduše umotaný drdol ozdobený nějakou elegantní sponou, jehlicí..? Něco takového nosím s umělým kvítím a je to skoro až plesové, bez toho kvítí by to byl jenom zasponkovaný zamotanec (výroba: zkroutím, motám, motám, přichytím pérkem, motám, přichytím..).
3) každým vlasům chutná něco jiného, chce to zkoušet a zkoušet. I různé zábaly, oleje.. Dobrý byl třeba Alverde, Urtekram kondiš s aloe, Pantehair
4) asi dost lidem dobře vyhovuje dřevěný hřeben se řídkými zuby nebo kančí kartáč, ten mám já a nemůžu si ho vynachválit.
5) partnera ani manžela nemám, jenom kočku a tu zase zalehávám já. Každopádně cop je dobrá věc jak proti zacuchání, tak proti zalehnutí.
tak nevím, jestli jsem moc poradila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2008 12:17 am    Předmět: Citovat

Ahojky, no s tím zacuchávání a dredovatěním vzadu pod vlasama to znám, ale radši, než to rozčešu, to rozmotávám prsty, pač hřebenem bych si je vytrhala jak je to zamotaný... a stim přileháváním mých vlasů už sem se naučila, že i když spim a otáčim se tak si ty vlasy vlastnoručně automaticky srovnám tak, aby se mi necuchaly nebo nepletly pod partnera. ani na to nemyslim, prostě to přizpůsobování vlasů prostoru je navyklej pohyb kterej dělám i ve spánku:). samozřejmě je rovnám podle organizace prostoru.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2008 12:58 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, máš délku zrovna jako já Very Happy ( ale narozdíl ode mě umíš drdol ) Very Happy
1) potí a hrozně, hlavně v noci. To je děs běs...nevím co proti tomu. nepotí se mi hlava, ale za krkem, ale trochu tomu pomohlo to že spím v tílku - dřív v pohodlném tričku, ale to tílko je lepší Smile
Jinak mě se necuchají - teď už používám častěji kondicionér a jsou uhlazené - moc se necuchají.
2) s drdolem neporadím, postup neovládám a moje vlasy ho zdá se nemají rády, tak mi musí stačit culík Smile
3) na rozčesávání je myslím dobrý jakýkoli kondicionér - mě stačí jeden přírodní, rozčesávají se líp než když si ho nedám. Nepoužívala jsem kondicionér nikdy moc, ale teď častěji, mám strach že se mi vysuší konce, a potom jsou ty vlasy takové hladší...aji se to líp češe.
4) obyč hřeben z plastu. přijde mi naprosto nejlepší. Žádné dráty, žádné ostré hroty, žádná guma. Nejlepší Smile
5) zatím nic..ale každý den v copu bych se asi nevyspala..potřebuju rozpustit, líp se mi spí. Někdy spím s dvěma culíkama abych měla ráno vlnky.

Ahoj a ať se ti tu líbí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janinaS
8-20
8-20


Založen: 8.8.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2008 8:32 pm    Předmět: Moc děkuji .. Citovat

Ahojky a moc děkuji všem dlouhovláskám za pěkné přivítání i cenné rady Smile
Zkusila jsem na dnešek spát ve dvou copech zapletené spíše dopředu.
Netlačilo to a bylo to lepší i na zalehávání vlasů.
Po kančím kartáči se už koukám Smile. Ale aby mi stačila peněženka, jsem z Brna a viděla jsem ve Vaňkovce v nějakém spešl obchůdku že tam kančí byl a pěkně drahý Sad.
na ty kondicionéry fakt nevím. Kupovala jsem si od Elséve takový sprej, a dcerce ( dlouhé pod pas, blond husté vlasy,9 let) to jen postříkám a jde to. Je pravda, že zacuckane je nejlepší řešit rozebráním cucku v prstech. Ale já je mám na krku a vzadu, tak mě po chvilce bolí ruce a za krkem Smile). No, však se říká, kráso trp Smile.
Vy jste tu samé krásky a jako modelky. Já jsem prostorově dosti výrazná a tak bych ani kráté vlasy mít nemohla- necítila bych se. Manžel má moc rád dlouhé nejlépe rozpuštěné a rozvrkočené vlasy.... nechápe, jak je pak potíž to dát dokupy.
Jo a spím taky v košilce na ramínka. Bydlíme v posledním patře a je tu zvláště v létě šílené vedro, i když větráme.
Jo a taky se jinde nepotím, než na krku. Smile

Tak se mějte krásně a jdu prozkoumávat tento super webík Smile

P.S jste tu někdo i z Brna ??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 9:15 pm    Předmět: Citovat

Tak to dredovatění se mě netýká, to se stává hlavně manželovi. Potím se letos hodně, i na krku i na čele, bude mi 40, asi už začíná přechod. A do práce se mi líbí takový ten přehnutý banán na jednu stranu a může se to třeba zacvakat malými skřipečky, je to zase jiné než pérka, letos už jsem to zkusila, když bylo asi 40 stupňů. A co mi vpředu vypadne (nemám ještě moc dlouhé vlasy), to tam někde zahrabu a připnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 2:37 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Janino, ještě mě napadá, když se ti vlasy potí na krku, udělat na noc cop na čele. Rozčešou se v předklonu, udělá se cop na čele a ten se stočí do šneka a připevní perkem, nikde to pak nepřekáží. Ale má to jednu nevýhodu - vypadá to děsně srandovně Very Happy
Když se to udělá z vlhkých vlasů po umytí, tak je z toho ráno pěkná hříva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janinaS
8-20
8-20


Založen: 8.8.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 10:29 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Ahoj Janino, ještě mě napadá, když se ti vlasy potí na krku, udělat na noc cop na čele. Rozčešou se v předklonu, udělá se cop na čele a ten se stočí do šneka a připevní perkem, nikde to pak nepřekáží. Ale má to jednu nevýhodu - vypadá to děsně srandovně Very Happy
Když se to udělá z vlhkých vlasů po umytí, tak je z toho ráno pěkná hříva.






Tak to moc děkuju Smile. Zkusím to, opačný cop mě nenapadl. A alespoň se manžel pobaví Smile. Když jsem zkusila jeden cop, tlačil, když dva, tak se mi i tak smál, že jsem jak Josefka z chalupy ( z večerníčku o Robátkovi) a stejně mě ho přilehl... leží u mě děsně natlačenej Smile.
Ale je pravda, že vysunout cop z pod chlapa je jednodušší a méně bolestivé, než jen volné vlasy. Teď je to lepší, není tolik horko.. Smile
Moc děkuji za rady a máš kráááááásné vlásky, jako Amálka... já jak mám děti, všeude vidím přirovnání jako z pohádek Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 10:14 am    Předmět: Citovat

ahoj Janino Smile
jsem z Brna...byla jsi omrknout ty kančáky v Profimedu? já už ho mám rok a pořád se s ním tak nějak zkamaráďuju, hlavně jsem vystřihala ty nylonový vlákna, co v něm byli, protože mi rozedíraly pokožku na hlavě Sad
ale i tak se mi zdá, že veškerý česání je pro moje vlasy teror a to se snažím velmi jemně..ale vždy se mi česáním poničí konečky Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 10:42 am    Předmět: Re: Jsem tu nová Citovat

janinaS napsal:

-Také se Vám dlouhé rozpuštěné vlasy na krku potí a pak se zacuckají hlavně po noci?? Nejhorší je to na krku vzadu. Jinde to tak nemám. Je to děs, mrzí mě, že nemohu hlavu sundat a vše si pěkně rozebrat. Obvykle je to jako by cucek ze zamotaného vlasu kousku prachu či co a je chumel... hrůza.
-také Vám partner či manžel přilehává vlasy, že se pak nemůžete otočit?? Jak to řešíte?? spíte v copu??


vlásky se mi taky cuchaly a potily na krku a taky hlavně v noci, vyřešilo se to až tím, že porostly a daly se rozhodit po polštáři tak, aby krk byl nepřikrytý. Teď je hodím za hlavu a mám klid. Ani manžílek mi je nemá šanci přilehnout. Jen občas doputují pod moje záda a pak nastává noční tělocvik Wink
Ještě od té doby co jsem minimalizovala používání různých gumiček a culíků, tak se mi vlasy u krku tolik nedredují. Tak možná je víc nosit rozpuštěné.
A spát v copu nemůžu - to je pak ještě víc zasukovaný než předtím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.