Zdravím + otázka

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
andre.p
0-7
0-7


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 11:33 am    Předmět: Zdravím + otázka Citovat

Chtěl bych Vás všechny pozdravit. Je mi 16 let a poslední dobou mám nutkání nechat si narůst dlouhé vlasy, ale vždycky mě rodiče přesvědčí, že se mám jít ostříhat. Většinou totiž, když mám trochu delší vlasy, tak jsou strašně husté a neforemné a vypadá to prostě "blbě". Myslím ale, že kdyby byly dlouhé (nějak po ramena) tak by vypadaly dobře, protože mám vlasy husté a začínají se trochu vlnit.

A proto bych chtěl poradit jestli třeba před tím než se rozhodnu pro dlouhé vlasy si mám zajít k holičce at mi to nějak sestříhá anebo to mám prostě přetrpět a počkat až narostou.

Předem díky za odpoved;)

Andree
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 12:01 pm    Předmět: Re: Zdravím + otázka Citovat

andre.p napsal:
Chtěl bych Vás všechny pozdravit. Je mi 16 let a poslední dobou mám nutkání nechat si narůst dlouhé vlasy, ale vždycky mě rodiče přesvědčí, že se mám jít ostříhat. Většinou totiž, když mám trochu delší vlasy, tak jsou strašně husté a neforemné a vypadá to prostě "blbě". Myslím ale, že kdyby byly dlouhé (nějak po ramena) tak by vypadaly dobře, protože mám vlasy husté a začínají se trochu vlnit.

A proto bych chtěl poradit jestli třeba před tím než se rozhodnu pro dlouhé vlasy si mám zajít k holičce at mi to nějak sestříhá anebo to mám prostě přetrpět a počkat až narostou.

Předem díky za odpoved;)

Andree


Ahoj,já osobně miluju dlouhý vlasy,pokud jsi se rozhodl,že si je chceš nechat narůst,buď trpělivej a vydrž!Každej začátek je těžkej,ale určitě to bude stát za to!!K holičce bych nechodila,mám s nima špatný zkušenosti...držím ti pěstičky a růstu zdar Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 2:22 pm    Předmět: Citovat

Přetrp to - s pomocí čepic a podpory z DV to nebude až tak kruté Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 2:52 pm    Předmět: Citovat

Já bych to nechala být a ke kadeřnici bych nešla.
Na kadeřnici je vždycky času dost Smile a i bez ní to bude vypadat dobře, neboj.
A myslím že teď je zbytečný to řešit, nech vlasy prostě růst a uvidíš, jak budou za čas vypadat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 3:00 pm    Předmět: Citovat

Vyzbroj se trpělivostí-odměna bude stát za to! Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 4:09 pm    Předmět: Citovat

Vydrž! Pokud máš husté vlasy a v krátké delce vypadají neformě, určitě je nech dorůst a uvidíš, jak budou krásné! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 4:50 pm    Předmět: Citovat

Já na tom byl v tvým věku stejně. Blbě to vypadat bude, protože jestli se ti vlní a dosáhneš délky pod uši, ale bude to ta délka, že nepudou vlasy dát do culíku a přední nepudou zastrčit za uči, tak budou lítat všude a možná to bude pro tebe trošku nepříjemný, asi hlavně u čela, to ti budou padat do očí. Když přečkáš tohle období a hustota vlasů a vlnění vlasů ti vydrží, tak to bude super. Pak můžeš zkusit šampony, který zjemní vlasy, mně je hodně zjemnil alverde a vlasy mi jakoby zkrotil. A rodiče už nějak ukecáš Laughing
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 7:25 pm    Předmět: Citovat

Můj brácha kdysi v tomhle přechodném období nosil kolem hlavy uvázaný šátek. Vypadalo to docela frajersky. Na piráta, jako čelenku kolem hlavy atd. Nebo můžeš stáhnout do gumičky jen vrchní vrstvu vlasů, která ti nejvíc lítá do obličeje a překáží.
A v pánském oddělení HM a v takových obchodech je k sehnání taková pružná tenoučká čelenka, jakou můžeš vidět na některých slavných fotbalistech. To je taky řešení. Já s ní potkávám po městě docela dost kluků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 8:01 pm    Předmět: Citovat

Vydrž a nech vlasy růst, ostříhat je můžeš vždycky. Rodiče si zvyknou... co já se naposlouchal řečí o tom, že se to na kluka nehodí, že k maturitě se už opravdu musím ostříhat (neboť "co by si lidi pomysleli"?) a že alespoň na ta pracovní jednání už bych se ostříhat opravdu, ale opravdu měl... A pak si všichni zvykli a je klid Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.