zdravím všechny

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 8:58 am    Předmět: zdravím všechny Citovat

Ahoj. Mám vlasy tak do půl zad, tmavě hnědé, vlnité, nechávám je růst a uvidím co z toho vznikne. Tyhle stránky jsem našla v podstatě náhodou když jsem na netu hledala návody na nějaké účesy (abych tu svou hřívu zkrotila) a tak nějak se mi tu zalíbilo..... měla bych pár menších dotazů.... tak například se mi třepí konečky, někdy víc, někdy míň, občas mám pocit že se to zase samo zaceluje a já to moc nechápu Laughing ale kdyby někdo věděl co s nima.... další věc je že se mi dost cuchají-i když jsem zkoušela různé kondicionéry a přípravky na rozčesávání tak to nepomáhalo.... a ještě dál....nemůžu je dostat do žádného slušného útvaru-buď je musím nechávat rozpuštěné (což je někdy značně nepraktické) nebo je stahuju do sponky-gumičky jsem přestala používat když jsem během dvou týdnů odrovnala deset látkových gumiček-když jsem je stáhla aby z vlasů nespadly tak cca po půl hodině praskly.... jestli někoho napadne co s nima tak budu jen ráda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 11:12 am    Předmět: Citovat

Ahoj Simbo Very Happy ( pěkná přezdívka )
co zkusit drdol? Já jeho výrobu sice neovládám ale na druhých to vypadá pěkně, návod najdeš ve foru Smile
Nebo poloprotažený culík, s nějakou hodně pevnou gumičkou.
Na konečky je tu spousta rad, můžeš zkusit oleje ( kokosový, jojobový, prostě hodně druhů ), ale na ty hodně roztřepené asi pomohou jen nůžky.
Na rozčesávání je dobrý přírodní kondicionér, zkoušela jsi nějaký? Hodně se tu chválí třeba alverde z dm drogerie.

Přijď do fóra a tam najdeš rady na všechno Very Happy (ale pozor na průvan v peněžence, pořád se tu něco doporučuje ) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.