Herbamedicus

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=807c912836d6c6459bbba8b0cc0dae44Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 3:00 pm    Předmět: Herbamedicus Citovat

Tak se mi dnes do rukou dostalo toto http://www.herbamedicus.cz/konska-mast-forte.html ,jelikoz uz asi tyden me z neznamych pricin boli koleno.Tak jsem pred chvili namazala...tak uvidime.Tak se vas chci zeptat jestli stim nahodou nekdo nemate nejake skusenosti,ci jestli to tu nekdo pouziva treba dlouhodobe.Zadne vlakno jsem tu o tom nenasla,tak se snad nebudu opakovat... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunflower
41-80
41-80


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 4:11 pm    Předmět: Citovat

ta je naprosto vyborna mame doma vsechny varianty nej je ale ta chladivá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 5:52 pm    Předmět: Citovat

Ja si prave koupila tu forte,nemuzu si stezovat Very Happy .A jeste sem dostala na vyzkouseni tu chladivou a hrejivou,tu chladivou sem jeste nezkousela,ale ta hrejiva,to bylo neco...sem si to namazala,a asi po 2 minutach mi uplne zrudlo koleno a fakt to hralo,prave sem tomu moc neverila ze by mast mohla hrat,ale je to fakt super Smile.Jenze koleno porad boli,takze se doktorce nejspis nevyhnu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunflower
41-80
41-80


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 12:52 pm    Předmět: Citovat

me moc pomaha mazat to vickrat denne a davat ledove obklady nebo rovnou namocit obinadlo Very Happy ale jestli je to vaznejsi radsi k doktorovi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 1:08 pm    Předmět: Citovat

no hej tak to bude něco! mě pořád v zime bolí kolena(teda jako klouby ale ty kolena nejvíc)a doktoři řekli že mi nic neni ale bolest neodstranili. tak by mi to mohlo pomoct?nebo aspon zmírňovat?
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 2:48 pm    Předmět: Citovat

Ja myslim ze to pomuze,uz sem se tenhle tyden chystala k doktorovi,ale bolest uz se zmirnila,tak snad to zmizi uplne.A taky si myslim ze by mi doktorka asi stejne nic zazracnyho nedoporucila,jen by me rekla at si delam ruzne obklady a mazu mastemi z lekaren.Ale chce to zkusit... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.