Ahojky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=47f0b1630d9f5e62353777117b76ea1cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:53 pm    Předmět: Citovat

Dew mrkni na vlákno "Vlasové zábaly domácí výroby",tam to najdeš.To vajco tam náhodou opravdu mám Very Happy Smývám studenou vodou - teď teda ještě ne,stále tu s tím sedím Smile Dávala jsem kokosové mléko,med,olivový olej,tvaroh,bílý jogurt a to vajíčko Very Happy No a na závěrečné opláchnutí mám připravený kopřivový odvar....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:58 pm    Předmět: Citovat

Dewilllka napsal:
Laughing Laughing Laughing Já jsem ted jeden spláchla ačekám,až mi vlasy uschnou,pokud to bude ok,dám recept Wink Jinak jsem si právě objednala lávovku,kokosák,přírodní zubní passtu na zuby a balzám na rty,a to už o něčem svědčí Twisted Evil jednou mě to přivede na mizinu Laughing


odkial objednávaš? ja nič také nepoznám a preto moja kúpeľňa vyzerá ako chemický sklad. Chcela by som skúsiť niečo prírodnejšie, len jednoducho neviem čo a neviem odkiaľ to vziať[/quote]
z biosfera.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 7:09 pm    Předmět: Citovat

Lil - taky machruju Very Happy Very Happy Very Happy poprvé jsem vajco smývala teplou vodou a bílek jse musela brát hřebínkem všiváčkem Very Happy Very Happy Very Happy nějak mě to netrklo,že teplá voda vajíčko uvaří Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 7:18 pm    Předmět: Citovat

dewilllko, ale ledovou taky nesmývej, to se ti zase neumeje olej Wink . Chce to najít nějakou teplotu tak akorát. Ale já třeba dávám do masek jenom žloutek, nějak mi to líp sedne - zdejší recepty ber jako inspiraci k hledání toho, co bude nejlepší zrovna pro Tvoje vlasy.
Jinak nakupování Ti asi moc neporadím, přece jenom o krámkách (i internetovejch) na Slovensku moc nevím. Ale snad se té otázky chytí některá ze slovenských dlouhovlásek... Z českých internetových je docela dobrá Biosféra a dobrý reference jsem slyšela i na Najadu, ale netuším, jak to mají s posíláním na Slovensko. Držím palce při shánění a experimentování! Cool Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 9:59 pm    Předmět: Citovat

Allean napsal:
Lil - taky machruju Very Happy Very Happy Very Happy poprvé jsem vajco smývala teplou vodou a bílek jse musela brát hřebínkem všiváčkem Very Happy Very Happy Very Happy nějak mě to netrklo,že teplá voda vajíčko uvaří Very Happy Very Happy Very Happy

Laughing No jo kdo to měl v té chvíli čuchat že se to zdrcne že? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 8:18 am    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
Allean napsal:
Lil - taky machruju Very Happy Very Happy Very Happy poprvé jsem vajco smývala teplou vodou a bílek jse musela brát hřebínkem všiváčkem Very Happy Very Happy Very Happy nějak mě to netrklo,že teplá voda vajíčko uvaří Very Happy Very Happy Very Happy

Laughing No jo kdo to měl v té chvíli čuchat že se to zdrcne že? Laughing


Přesně tak Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.