zplihlé jemné vlasy

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ab571f5359297c062bc0e292cc1f5657Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evilie
41-80
41-80


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 8:39 am    Předmět: zplihlé jemné vlasy Citovat

ahoj, tak taky píšu se svým problémkem..poslední dobou se mi hned druhý den po umytí vlasy mastí, jsou splihlé a poletují..používám šampon a balzám od alverde..jak jsem se tu dočetla, balzám a tak se má dávat spíš od uší dolů, tak to už chvíli dělám a změna žádná..díky kdyžtak za rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 8:42 am    Předmět: Citovat

vyskúšať inú kozmetiku, lebo Alverde Ti tým pádom asi nesedí ako by malo Smile a vitaj medzi nami Wink o podobných problémoch sa určite dočítaš aj niekde vo fóre, len treba hľadať Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaruleee
21-40
21-40


Založen: 13.5.2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 9:20 am    Předmět: Citovat

Já tenhle problém taky řešila jakou dobu. Mám totiž jemné, ÚPLNĚ rovné vlasy, ani náznak nějaké tendence se kroutit a připadalo mi, že vypadám jak vodník. Pak se to ale obrátilo, holky a dokonce i kluci mi začali chválit, jak mám krásně hladký a rovný vlasy, prý jestli si je žehlím nebo je to od přírody! Laughing Takže z "mindráku" nakonec přednost Cool
_________________
... open your eyes before you die ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evilie
41-80
41-80


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 9:47 am    Předmět: Citovat

já je nemám zas tak rovné a jemné po celé dýlce, jen nahoře..jinak je mám i docela husté..a alverde jsem si koupila hlavně že neni testované na zvířatech..tak pokud někdo má tip z přírody co mi to vyřeší..budu vám vděčná Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 10:16 am    Předmět: Re: zplihlé jemné vlasy Citovat

Evilie napsal:
ahoj, tak taky píšu se svým problémkem..poslední dobou se mi hned druhý den po umytí vlasy mastí, jsou splihlé a poletují..používám šampon a balzám od alverde..jak jsem se tu dočetla, balzám a tak se má dávat spíš od uší dolů, tak to už chvíli dělám a změna žádná..díky kdyžtak za rady Smile


Já zjistila, že s používáním přírodních šamponů tolik kondiš nepotřebuju. Taky používám alverde, ale ten kondiš dávám jen ob mytí, nebo třeba ob dvě a úplně to stačí. Ten kondiš alverde je úžasnej, ale fakt když ho používam na každý mytí, tak mam ty vlasty tak lesklý a opečovaný, že mi rychle plihnout a druhý den můžu mít zas. (Mam jemný vlasy).

Jinak když ani to nepomůže tak alverde šampony prokládam mýdlem visakou ( ty vlasy jako by zdrsní a získají mega objem), ale doporučuju zase nedát ten kondiš - za mokra jsou fakt hodně drsný a jdou hůř rozčesat, ale já vždycky počkam až trošku proschnout a pak je to ok.
Nebo dokonce jen stačí našamponovat alverde (smeju špínu) a pak domeju tou visakou a hned je fajn Wink
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 10:28 am    Předmět: Re: zplihlé jemné vlasy Citovat

Evilie napsal:
ahoj, tak taky píšu se svým problémkem..poslední dobou se mi hned druhý den po umytí vlasy mastí, jsou splihlé a poletují..používám šampon a balzám od alverde..jak jsem se tu dočetla, balzám a tak se má dávat spíš od uší dolů, tak to už chvíli dělám a změna žádná..díky kdyžtak za rady Smile


Zkus vyzkoušet různé šampony (oblíbené přírodní jsou třeba Urtekram, Lush, Welleda, Logona, Lavera...nebo dobré lékárenské bez silikonů: Doliva, Panthenolový od Dr.Müllera,...). Kondicionér opravdu není nezbytný (já ho třeba nepoužívám vůbec a vlasy rozčešu v pohodě. Když si ho náhodou dám, mám je přesně druhý den zplihlé).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 10:43 am    Předmět: Citovat

Evilie, možno pes je práve zakopaný tam, na čo narážajú tuto kolegyne... keď človek toho na tie vlasy nacapká veľa, tak oni proste rezignujú Smile treba ich ošetrovať ale zároveň nechať dýchať Smile a oni budú krásne ... a ak sú jemné, možno by ten kondicionér nebol nutný... musíš len skúšať. menej je niekedy viac Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evilie
41-80
41-80


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 10:59 am    Předmět: Citovat

morana napsal:
Evilie, možno pes je práve zakopaný tam, na čo narážajú tuto kolegyne... keď človek toho na tie vlasy nacapká veľa, tak oni proste rezignujú Smile treba ich ošetrovať ale zároveň nechať dýchať Smile a oni budú krásne ... a ak sú jemné, možno by ten kondicionér nebol nutný... musíš len skúšať. menej je niekedy viac Wink


jojo, taky jsem si to myslela, páč je balzámuju pokaždé, tak už si stěžujou Laughing tak děkuji za osvětu a vaše rady vyzkouším Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 5:00 pm    Předmět: Citovat

Taky bych vynechala ten balzám Smile
Přírodní šampony jsou na objem dobré, a když vynecháš kondicionér, bude výsledek vidět rozhodně víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 12:01 am    Předmět: Citovat

vítej Very Happy

pokud je to opravdu potřeba a musíš použít kondiš, tak jenom co nejmenší množství a jenom do vlasů ne na pokožku hlavy nebo na vlasy v té oblasti, kollikrát stačí jen do konců, čím více toho dáš, tím více se vlasy zatíží. Někdy je rozumné nepoužívat šampony a kondiše na vyloženě mastné vlasy, ona se ta pokožka hlavy může toho detergentu leknout a o to více se pak mastit. takže spíše něco na vlasy normální. moc nedráždit pokožku na hlavě. a mít své vlasy ráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.