Nový přírůstek:-)

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e759456b6fa1559cb54807071131fb66Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cosetta
0-7
0-7


Založen: 22.7.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 7:22 am    Předmět: Nový přírůstek:-) Citovat

Ahojky, našla jsem tyto stránky úplně náhodou a je zde mnoho zajímavých věcí....později až bude čas, upravím i svůj profil;-) Měla bych lidičky na Vás hned jednu otázku, co říkate na vlasovou kosmetiku Redken, zajímá mě hlavně melírování?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 1:25 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,a vitej na DV.S redkenem moc zkusenosti nemam,ale je to jedna z nejkvalitnejsich kadernickych znacek vubec.Je to dost individualni,nekdo z ni muze byt nadsen a nekomu zas moc vyhovovat nemusi.Taky si davam melir,ale ja pouzivam Londu ktera se nedavno pripojila k WELLE.Urcite se tu najde nekdo kdo stim zkusenost mit bude.Tak at se tu tu libi... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cosetta
0-7
0-7


Založen: 22.7.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 6:56 am    Předmět: Citovat

Já totiž měním kadeřnici, jelikož moje původní odchází do Prahy...Dělala mi melír Platiniem od Loreálu a musím říci, že i když tu nejsou zrovna moc dobré ovace na tuto značku, ja jsem byla spokojená. Vlásky vypadají o dost lépe, než předtím, když mi na hlavu dávali nějaký lacinný šmejd. Proto jsem již jednou kadeřnici změnila a teď, když jsem byla spokojená, tak musím opětSmile Našla jsem si u nás jednu další "nedestruktivní" kadeřnici a ta právě používá vlasovou kosmetiku Redken a Londu. Takže s melírem od Londy jsi spokojená?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 12:06 pm    Předmět: Citovat

Cosetta napsal:
Já totiž měním kadeřnici, jelikož moje původní odchází do Prahy...Dělala mi melír Platiniem od Loreálu a musím říci, že i když tu nejsou zrovna moc dobré ovace na tuto značku, ja jsem byla spokojená. Vlásky vypadají o dost lépe, než předtím, když mi na hlavu dávali nějaký lacinný šmejd. Proto jsem již jednou kadeřnici změnila a teď, když jsem byla spokojená, tak musím opětSmile Našla jsem si u nás jednu další "nedestruktivní" kadeřnici a ta právě používá vlasovou kosmetiku Redken a Londu. Takže s melírem od Londy jsi spokojená?
Musim rict ze zatim ano,obcas znacky prostridam ale to opravdu jen vyjmecne.Ja si totiz nechavam meliry tak jednou za 2-2,5 mesice coz je docela za dlouho,nekdo chodi treba kazdych 6 tydnu,ale timhle tempem by me na hlave za chvili nic nezbylo.Ale to musis vyzkouset sama,myslim ze ten Redken urcite spatnej nebude,ale nekomu vyhovovat proste nemusi.Tak hodne stesti,a pak napis ja si dopadla,ja du na melirek zitra,tak uvidime Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cosetta
0-7
0-7


Založen: 22.7.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 3:39 pm    Předmět: Citovat

Já chodím na melír dokonce až za 3 měsíce. Teď jsem objednaná až na 2.10., jelikoz jsem ho měla v květnu čerstvě dělanej, tak uvidíme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 7:38 pm    Předmět: Citovat

Vítej, kosmetiku Redken používala moje kadeřnice, která mi dělala melíry, ale se spokojeností těžko říct, protože jsem ji na hlavě měla vždy jen tam Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 7:48 pm    Předmět: Citovat

zdravim, vitej na DV, at se ti tu libi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.