Barva drží, já si zoufám

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d7b04dd86b0b0c99cfc1b84e33723551Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soaf
0-7
0-7


Založen: 7.7.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 10:07 pm    Předmět: Barva drží, já si zoufám Citovat

Ahoj, jsem tu nová a tak se omlouvám, jestli je zde již podobné téma. Chtěla bych poprosit o radu.Má přirozená barva vlasů je světle "špinavá" blond.Jednoho osudného dne jsem si dala - ano, bohužel - tmavě fialovou vymývací barvu.Ten šílený den nyní proklínám a Crying or Very sad a mé vlasy také. Barva na čtři týdny se drží už tři měsíce a dolu nejde.Aby to bylo ještě horší tak jsem flekatá jak se to u konečků vymývá, uprostřed drží a nahoře odrůstá Embarassed Vypadá to šíleně ale bojím se to přebarvovat abych si vlasy již nezničila na dobro.Jsem zoufalá a jakýkoliv nápad přivítám Sad
(Kéž bych na tyto stránky narazila dříve.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 6:08 am    Předmět: Citovat

ahoj Soaf, vítej mazi vlasovými fandy Wink

nezoufej, mně se postupně vše vymývalo, když jsem měla přelivové období a flekatá jsem taky byla, rozhodně bych tu fialovou nepřebarvovala, ať si nezpůsobíš ještě větší paseku..chce to asi vydržet, než se to samo nějak vymyje, určitě existují i stahovače barvy, ale za sebe bych je nedoporučovala Sad třeba někdo poradí víc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 7:20 am    Předmět: Citovat

Ahoj Soaf,

co to bylo za značku? Vymývací na tři týdny...to myslíš na 24 umytí nebo jen ten pytlíček na několik umytí?

Pokud je to vymývací, odejde to mytím. To znamená když myješ, tak více šamponu do délek, vemnout to tam a jemně!!! to mýt , třeba i několik minut, opravdu jemně ale déle, to potom povoluje líp. Na závěr hodně balzámu nebo masku Já se tak zbavovala nechtěných tónů z vymývacích barev.
Prostě si ty vlasy umýt několikrát, s větším množstvím šamponu, pak to povoluje, ale žádné zběsilé drhnutí, jen jemně. A na závěr je ošetřit něčím výživným, ať nejsou suché.
Jo a šampon bez silikonů, to by jinak nemělo smysl, takže žádný elseve nebo gliss kur, chce to něco obyčejného, mě pouští barva po Balee z dm, tím se dobře vymývají odstíny, můžeš zkusit tu pro blond, ta docela funguje. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 10:15 am    Předmět: Citovat

Ahoj,

napadly mě šampony, co dokáží vymýt barvu... Jak už naznačila Déscantes, tak dobře vymývá Balea pro blond vlasy, a ještě různé Head and Shoulders... ale to jsou zas docela dryjáky, ale mohly by pomoct. Po HnS jdou totiž z vlasů jak lupy, tak i barva vlasů Laughing Tak hodně štěstí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 10:54 am    Předmět: Citovat

Já teď narazila kdesi na zmínku že po HS padají vlasy...no asi jak komu.
Každopádně ten šampon je neskutečně nešetrný, je v tom strašně sulfátů a všecho ( aby to vydrásalo ty lupy z hlavy )a tak..já bych sáhla po té Balee, mám i hnědou a jsou obě moc fajn Smile Very Happy
( je sranda že i na stránkách Head and Shoulders píšou v otázkách a odpovědích: Vím, že HS odstraňuje lupy, ale nepoškozuje přitom mé vlasy? Question Odpověď -V žádném případě, to, že je HS nešetrný k vlasům, je jen pomluva!! -no, už jen to že si to dali i na stránky o něčem vypovídá.

Já bych zkusila tu Baleu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 11:01 am    Předmět: Citovat

JO A JEŠTĚ!!! teď jsem si vzpomněla, nanést na vlasy Intenzivní kůru proti lupům a nechat nějakou dobu, prý to tlumí barvu a pomáhá k vymytí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soaf
0-7
0-7


Založen: 7.7.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 1:28 pm    Předmět: Citovat

Díky všem.Tolik odpovědí jsem ani nečekala Smile .Jinak máte to tu vážně super.Já už si tu barvu přesně nepamatuju Rolling Eyes tak se co nejdříve podívám do drogérie.
Asi zkusím tu Balee na blond, ikdyž má kočka se mě právě snaží nelitostně donutit abych vlasy i s barvou nechala na ní.Což by jistě vyřešila s rekordní rychlostí Wink ale ten výsledek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 3:16 pm    Předmět: Citovat

pri cteni o tvem dobarveni mne napada: jedna slecna take s blond vlasy si nabarvila vlasy na cerno-ale trvalou barvou a pak videla, ze ji vubec neslusi. barvicka se u tebe vymyje. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 9:20 pm    Předmět: Citovat

Tak zkus etě tu masku na blond vlasy, nevim jestli Rellee nebo Balea. Myslim, že Rellee. Holčiny s blond vlasama to tu chválily. že stahuje žlutou, tak by ti mohla pomoct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.