ostatne vyrobky lush
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0b2487135c35696b98142f9314563b28Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 11:59 pm    Předmět: ostatne vyrobky lush Citovat

dufam, ze to tu este nie je a ak hej tak pardooon Embarassed ale chcem sa spytat ci niekto pouziva vyrobky lush na telo a tvar? by ma zaujimalo nieco dobre na sprchovanie na suchu pokozku a na umyvanie na plet, skor tiez suchu ako mastnu a celkom citlivu Shocked dakujem Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 8:24 am    Předmět: Re: ostatne vyrobky lush Citovat

eetynka napsal:
dufam, ze to tu este nie je a ak hej tak pardooon Embarassed ale chcem sa spytat ci niekto pouziva vyrobky lush na telo a tvar? by ma zaujimalo nieco dobre na sprchovanie na suchu pokozku a na umyvanie na plet, skor tiez suchu ako mastnu a celkom citlivu Shocked dakujem Cool


Já toho používám docela dost:-) na suchou pokožku jsou fajn krémovější mýdla, jako např. Honey i washed the kids, rock star, sultana of soap, ale nesmíš čekat, že Ti pokožku nějak "namažou" - akorát nebude tak vysušená jako by byla po mytí něčím jiným, ale já se pak stejně musím ještě něčím mazat. Mažu se Dreamcreamem nebo Sympathy for the skin a oba zbožňuju:-) Pokud chceš něco úplně bez konzervantů, dají se použít i masážní oleje, ty jsou úplně super, jen hodně mastné, jak jaou určeny na tu masáž. Na mytí cytlivé pokožky těla (ale lze použít i na např. odlíčení tváře či na holení) je super Dreamwash. Ale je teda dost drahýSad Já ho kupovala ségře a teď jí ho kradu:-)
Na mytí/čištění obličeje jsem měla angels of bare skin a fresh farmacy - ta docela vysušuje, ale já si ten obličej stejně pak mažu, takže mi vyhovuje. Angles je dobrý, když už si obličej nechceš mazat, nevysuší, je příjemné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 11:50 am    Předmět: Citovat

Eetynko, já čekám balíček, takže snad už brzo poreferuju Wink Objednala jsem si mimo jiné Buffy a zmírám zvědavostí jaká bude! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 11:56 am    Předmět: Citovat

Janis napsal:
Eetynko, já čekám balíček, takže snad už brzo poreferuju Wink Objednala jsem si mimo jiné Buffy a zmírám zvědavostí jaká bude! Laughing


tak vam dakujem za info, holky. kebyze uz zarabam a mam peniazky, tak to asi cele vykupim, ale takto musim rozmyslat a vyberat a celkom sa v tom vyzivam Embarassed Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 12:10 pm    Předmět: Citovat

No, však já jsem si to vybírání taky užila Very Happy a nadlouho mám kvalitní péči Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 12:21 pm    Předmět: Citovat

a líbí se mi, že tuhé výrobky vydrží mnohem déle, než tekuté....několikanásobně Exclamation kdyby se to rozpočítalo na dobu užívání, není Lush vůbec drahý Wink Wink Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 4:33 pm    Předmět: Re: ostatne vyrobky lush Citovat

Já toho používám docela dost:-) na suchou pokožku jsou fajn krémovější mýdla, jako např. Honey i washed the kids, rock star, sultana of soap, ale nesmíš čekat, že Ti pokožku nějak "namažou" - akorát nebude tak vysušená jako by byla po mytí něčím jiným, ale já se pak stejně musím ještě něčím mazat. Mažu se Dreamcreamem nebo Sympathy for the skin a oba zbožňuju:-) Pokud chceš něco úplně bez konzervantů, dají se použít i masážní oleje, ty jsou úplně super, jen hodně mastné, jak jaou určeny na tu masáž. Na mytí cytlivé pokožky těla (ale lze použít i na např. odlíčení tváře či na holení) je super Dreamwash. Ale je teda dost drahýSad Já ho kupovala ségře a teď jí ho kradu:-)
Na mytí/čištění obličeje jsem měla angels of bare skin a fresh farmacy - ta docela vysušuje, ale já si ten obličej stejně pak mažu, takže mi vyhovuje. Angles je dobrý, když už si obličej nechceš mazat, nevysuší, je příjemné.[/quote]

marianko a kolko ti vydrzi ten dreamcream. mne sa to zda pekelne drahe.. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Virgo
81-160
81-160


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 7:08 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,

na pleť používám od Lushe např. pleťovou masku Mask of Magnaminty. Je moc fajn, obličej pořádně "profoukne", alespoň má člověk takový pocit, když ji má na obličeji, to dělá ta dávka máty... Very Happy A pěkně vyčistí a vyhladí pleť. Celkově je příjemná - při nanášení i potom... Smile

Do koupele jsem nedávno zkusila tuhou pěnu Ma Bar. Voní krásně, přesně můj styl, i když jsem možná čekala něco ještě intenzivnější a trvalejšího. Pro příště jsem si jí trošku rozmatlala přímo na tělo a pokožka pak byla nádherně sametová a voňavá. Smile

Dnes večer zkusím na sebe i partnera sprchový gel Flying Fox, údajně velmi afrodisiakální, tak o tom poreferuji někdy v budoucnu, chceš-li... Smile Zatím voní ve flaštičce pěkně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 7:17 pm    Předmět: Citovat

Ten flying fox má být jasmínový, viď? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 8:46 pm    Předmět: Citovat

Virgo napsal:
na pleť používám od Lushe např. pleťovou masku Mask of Magnaminty. Je moc fajn, obličej pořádně "profoukne", alespoň má člověk takový pocit, když ji má na obličeji, to dělá ta dávka máty... Very Happy A pěkně vyčistí a vyhladí pleť. Celkově je příjemná - při nanášení i potom... Smile


super, tak na tu masku mám zálusk Smile takže ji asi vyzkouším Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.