jak se starat o dlouhé vlasy?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d225a37def21daad23f7b576a4fd54c2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 3:36 pm    Předmět: jak se starat o dlouhé vlasy? Citovat

Ahojda. Jsem tu nová a vzhledem k počtu příspěvků se radši zeptám.
Vždy jsem měla hodně krátké vlasy. Před rokem a půl jsem se rozhodla, že je nechám narůst. Bohužel je na nich vidět, že nemám žádné zkušenosti z péčí. Navíc mám pocit, že přestaly růst. Před čtrnácti dny jsem byla u kadeřnice a odnesla si silikonaový olejíček.
Takže abych to zkrátila. Jak ještě o vlasy pečovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 3:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Asi si tu přečti vlákno o silikonech, nebude to asi to pravý. Nejsem znalec, ale bude to chtít asi neco jinýho a třeba sem dopiš, co máš na vláskách špatnýho ještě. Holky Ti rády poraděj. A mezi tim si to tu pěkně pročti, je tu spousta i nevlasovejch vláken Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 3:56 pm    Předmět: Citovat

O.K. Kadeřnice říkala, že jsou hydratované dostatečně. Spíš mi dělají starost konečky, ale co jsem četla tak se třepí snad každému. A ted...
no, přestali růst. Tk jednou za tři měsíce si barvím vlasy. Ted je to měsíc a půl a nemám odrosty. Nevím co s tím. Užívám methionin, panthenol. selen, zinek a vitamín B12. Po žvýkacím krřemíku se mi nedělá dobře tak jsem ho vypustila. tak to je snad.... možná si dělám zbytečné starosti Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 4:57 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já dorůstám z fáze ježek už tři roky a docela úspěšně. Jestli chceš dlouhé vlasy, tak -
1. Vykašli se na chemické barvení!!! Výbornou alternativou je henna - Zlatý blond až černá, např. hennecolor, urtekramm... Na tu z DM jsou tu dost rozporuplné reference.
2.Pryč s fénem, kulmou a jinými horkými ničiteli
3.Zvaž nákup přírodního šamponu, jsou i pod 200Kč, podrobněji ve fóru o kosmetických řadách, každému sedne něco jiného. Na konečky jsou dobré přírodní oleje(jojobový, kokosový, makadamiový...)
4.Potravinové doplňky-OK, ale nemají se baštit dlouhodobě, přírodní alternativa-čaje jako Křemíková bomba , či čaj bylináře Váni na vlasy a nehty.
Hodně štěstí, ať vlásky rostou Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 4:59 pm    Předmět: Citovat

Jo, a ten silikonový olejík bych na vlasy fakt nedávala, i v šamponech je lepší se jim vyhnout. O silikonech je tu někde taky vlákno... Kdyžtak se obrať na některého z moderátorů, kde které téma je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 5:09 pm    Předmět: Citovat

Silikony řešíme tady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 8:53 pm    Předmět: Citovat

K radám Blondorezky b ych ještě přihodila nějakou výživnou masku nebo zábal a taky tady hodně lidí chválí lopuchový zázrak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 9:08 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, Wensdy, souhlasím s příspěvky výš. Rozhodně co nejmíň chemického ničení v podobě barvení, odbarvování, fénování, tupírování, kulmování, žehlení atd atd. Jestli máš špatné konečky, určitě je fajn používat nějaký olej. Například před mytím vlasům olivový olej, nebo kokosový, který je lehčí a může se používat podle potřeby kdykoliv (samozřejmě záleží individuálně na každém-je třeba najít to, co sedne právě Tobě).

Co se týče toho, že nevidíš odrosty... I přes jakoukoliv péči může nastat možnost, že se Ti růst vlasů přirozeně zastavil (i když by se dále měly obnovovat). Ale taky to může být ročním obdobím, možností je spousty. Doporučuji stejně jako tady bylo zmíněno Lopuchový výluh od Naděje anebo Biohar vlasový aktivátor Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 9:30 pm    Předmět: Citovat

někomu na růst nepomůže nic, ale já už sem skoro pesimista co se týče růstu...
taky se tu chválí elseve intensive proti lupům, tmavě modrý...
Rolling Eyes Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 9:35 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
někomu na růst nepomůže nic, ale já už sem skoro pesimista co se týče růstu...
taky se tu chválí elseve intensive proti lupům, tmavě modrý...
Rolling Eyes Laughing


ale tiborku, na co ten pesimismus Wink já to vidim jinak Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.