Františkovy Lázně
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5cafdbe85c4c310270ce63c86141d50aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Virgo
81-160
81-160


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 6:26 pm    Předmět: Františkovy Lázně Citovat

Ahojky vespolek,

jsem krátce po operaci slepáku, nebylo to nic extra vážného, i když zánět byl rozsáhlý, ale vzhledem k mým potížím gyn. typu uvažuji o lázeňském pobytu. Obvodní doktorka mi nejdřív řekla, že to po tak banální operaci nepřichází v úvahu, ale chirurg, který mě operoval, se naopak nechal slyšet, že po jakékoliv operaci v oblasti malé pánve mají bezdětné dívky do 30 let na lázně placené pojišťovnou nárok.

Byly jste některá ve Františkách? A jak se vám tam líbilo, zlepšil se váš zdr. stav? A ještě jsem se chtěla zeptat - nevíte, jak je to s termínem, ten je možno si vybrat, anebo jej za vás určí právě pojišťovna? To by bylo trochu nemilé... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 6:38 pm    Předmět: Citovat

Vlastní zkušenost nemám, ale teta, když nemohla spoustu let otěhotnět, tak jela do Františkových lázní, šahala Františkovi na kulky, jak se to má dělat a do roka měla syna, o dva roky později druhého Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 8:06 am    Předmět: Citovat

Nevím přesně, jak to chodí v lázních jako takových, měla jsem tam před lety kamarádku a byla spokojená. Z Fr.L. je můj manžel a je to krásné město. Můžu se pokusit zjistit ti nějaké informace "okolo", ne ty oficiální, co najdeš všude v brožurách a tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Virgo
81-160
81-160


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 12:35 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Vlastní zkušenost nemám, ale teta, když nemohla spoustu let otěhotnět, tak jela do Františkových lázní, šahala Františkovi na kulky, jak se to má dělat a do roka měla syna, o dva roky později druhého Smile


Tak jo, pro jistotu ho tam taky řádně osahám... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Virgo
81-160
81-160


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 12:35 pm    Předmět: Citovat

remia napsal:
Nevím přesně, jak to chodí v lázních jako takových, měla jsem tam před lety kamarádku a byla spokojená. Z Fr.L. je můj manžel a je to krásné město. Můžu se pokusit zjistit ti nějaké informace "okolo", ne ty oficiální, co najdeš všude v brožurách a tak.


Díky, to jsi moc hodná... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 3:19 pm    Předmět: Citovat

Já se (skoro) tam narodil a ač nemohu posoudit léčivé účinky, prostředí je tam krásné a na odpočinek jako stvořené. Doporučuji jet někdy v době kvetení, pak je to tam obvykle moc hezky vyzdobené. Poněkud nepříjemná je vysoká koncentrace Němců, ale dá se to překousnout.
Pokud tam budeš třeba 14 dní a lázeňský režim to dovolí, doporučuji objet i pár míst v okolí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josipa
41-80
41-80


Založen: 21.9.2007
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 4:27 pm    Předmět: Re: Františkovy Lázně Citovat

Virgo napsal:
Ahojky vespolek,

jsem krátce po operaci slepáku, nebylo to nic extra vážného, i když zánět byl rozsáhlý, ale vzhledem k mým potížím gyn. typu uvažuji o lázeňském pobytu. Obvodní doktorka mi nejdřív řekla, že to po tak banální operaci nepřichází v úvahu, ale chirurg, který mě operoval, se naopak nechal slyšet, že po jakékoliv operaci v oblasti malé pánve mají bezdětné dívky do 30 let na lázně placené pojišťovnou nárok.

Byly jste některá ve Františkách? A jak se vám tam líbilo, zlepšil se váš zdr. stav? A ještě jsem se chtěla zeptat - nevíte, jak je to s termínem, ten je možno si vybrat, anebo jej za vás určí právě pojišťovna? To by bylo trochu nemilé... Sad


ahojky! jestli si ještě nebyla v lázních, tak ti můžu poreferevovat velmi podrobně, vloni přesně touhle dobou jsem tam totiž blya a taky po slepáku!! je to tam absolutně super! co tě zajímá, napiš, klidně i na mail, pošlu ti info i fotečky Smile muj mail je meduza26@centrum.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fli6py
21-40
21-40


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 9:07 pm    Předmět: Citovat

Já tam byla o prázdninách roku 2003, po slepáku. Jezdí se na měsíc, pokud ti najdou nález jsi tam déle. Strava je bohatější na vitamíny, každý den piješ nejrůznější prameny, Františkovi se sahá na rybu pro peníze, na pindíka... to už víš, pak myslím na nos a ještě něco ale to už si nepamatuji. Jeden den budeš naložená v bublinkách a druhý den v bahně. Také budeš chodit cvičit do bazénu aby se bříško po operaci zpevnilo. Mě teď trápí srůsty po slepáku tak mě tam nejspíš pošlou znova.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Virgo
81-160
81-160


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 4:45 pm    Předmět: Re: Františkovy Lázně Citovat

Josipo, dlouho jsem tu teď nebyla, tvůj příspěvek jsem navíc nějak přehlédla, snad se na mě nebudeš zlobit... Sad Smile

Nakonec jsem jela v červnu, samozřejmě na celý měsíc. Bylo to poměrně fajn. Městečko je moc pěkné, byla jsem ubytována v hotelu Pawlik, který jsem si vybrala na základě referencí mojí maminky, která tam byla kdysi sama ubytována. Bohužel jsem netušila, jak se hotel od té doby změnil a na jakou pálku mě vyjde samostatný jednolůžkový pokoj.... Very Happy Ale co, holt jsem si užila trošku toho "luxusu" ve velkém stylu. Byla jsem široko daleko jediná dívka pod třicet, jinak tam byla kromě mě ještě jedna pětatřicítka a pak dlouho nic..... no průměrný věk ostatních řekněme tak 68 let... Smile

Fakt je, že jsem spíš introvert, to není to správné slovo, ale zkrátka nepotřebuji být obklopena lidmi za každou cenu, mám ráda zábavu, ale též své soukromí, konečně i proto jsem požadovala ten jednolůžák. Občas jsem někam zašla s tou druhou mladou ženou a jejími kámoškami z okolních hotelů, ale fakt jen občas. Já na ty taneční večery (a s nimi spojené ploužáčky s jinochy ve věku mého dědy, případně vilnými Germány, Poláky a spol.) taky moc nejsem, no.... Very Happy

Ale fakt fajn zkušenost a mé zdraví to taky velmi ocenilo. Zvlášť, když mi šéfkuchař dokonce vyvařoval speciální jídla bez cukru, bílé mouky, mléka a pokud možno živočišných tuků, o čemž se mi nezdálo ani ve snu, takže fakt prima, no.... Smile


Fli6py, kdybys sem náhodou ještě někdy nakoukla, budu ráda, když napíšeš, jak to s tebou vypadá, zda pojedeš znovu, nebo ne, a tak... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 7:43 am    Předmět: Citovat

Hehe nebýt Františkových lázní tak nejsem Wink Embarassed Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.