Ahojky
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=53810301743eb1803c5b2bca1aaa9715Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dewilllka
21-40
21-40


Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 7:24 pm    Předmět: Ahojky Citovat

Takze ahoj kočky.... Very Happy Volám sa Jana a mám vlasy asi tak po pás. o vlastne keď zakloním hlavu tak aj po zadok Very Happy No a mala by som na vás pár otázok...

Už pár rokov si farbím vlasy, nieže by som to potrebovala, je to skôr pre imidž. Prirodzená farba mojich vlasov je gaštanová hnedá, lenže potom sa zmenila na červenú a potom tam pribudla ešte aj čierna, a potom na mňa začalo svietiť slnko a teraz mám na hlave taký hnedo - červeno - čierny vyblednutý miš maš. chcela by som sa vrátiť k pôvodnej farbe, len neviem ako. Farbiť to už zase nechcem. Zničilo mi to vlasy. A to je ďalší problém. Pekné vlasy mám len keď na ne vylejem polovicu kondicionéru a masky. Nepoznáte nejaké dlhodobejšie riešenie? Ideálne by bolo niečo domáce.A ešte by som sa chcela opýtať na nejaký spevňujúci prostriedok. Veľa krát sa mi stalo, že som sa (síce horko ťažko) ale predsa len pekne učesala, účes som zalakovala.no kým som prišla na miesto činu, tak som mala pocit že mi celý účes padá, a že nedrží tak ako má, a preto som ho radšej rozobrala a spoľahla sa na to že rozpustené vlasy nikdy nevyjdú z módy...

Ďakujem za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 7:38 pm    Předmět: Re: Ahojky Citovat

Dewilllka napsal:
Takze ahoj kočky.... Very Happy Volám sa Jana a mám vlasy asi tak po pás. o vlastne keď zakloním hlavu tak aj po zadok Very Happy No a mala by som na vás pár otázok...

Už pár rokov si farbím vlasy, nieže by som to potrebovala, je to skôr pre imidž. Prirodzená farba mojich vlasov je gaštanová hnedá, lenže potom sa zmenila na červenú a potom tam pribudla ešte aj čierna, a potom na mňa začalo svietiť slnko a teraz mám na hlave taký hnedo - červeno - čierny vyblednutý miš maš. chcela by som sa vrátiť k pôvodnej farbe, len neviem ako. Farbiť to už zase nechcem. Zničilo mi to vlasy. A to je ďalší problém. Pekné vlasy mám len keď na ne vylejem polovicu kondicionéru a masky. Nepoznáte nejaké dlhodobejšie riešenie? Ideálne by bolo niečo domáce.A ešte by som sa chcela opýtať na nejaký spevňujúci prostriedok. Veľa krát sa mi stalo, že som sa (síce horko ťažko) ale predsa len pekne učesala, účes som zalakovala.no kým som prišla na miesto činu, tak som mala pocit že mi celý účes padá, a že nedrží tak ako má, a preto som ho radšej rozobrala a spoľahla sa na to že rozpustené vlasy nikdy nevyjdú z módy...

Ďakujem za rady

Ahojky DewillkoVítej mezi námi:wink: No tak pokud už nechceš barvit,tak budeš muset asi počkat až ti barva odroste,pokud to není smývatelná.Jinak bych přebarvila na svoji barvu a pak už bych znovu nebarvila:wink:A ohledně těch masek-prohlédni si fóra,je tam i vlákno ohledně domácích zábalů a masek,určitě ti něco seden,chce to jen ozkoušet.No s tužidlem ti neporadím,nevedu to.Ale někdo se tu myslím zminovat o pivu,ale to tu taky najdeš.Stačí zapátrat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 8:30 pm    Předmět: Citovat

Haha, něco takového mám na hlavě i já. Very Happy ( ahoj, vítám tě tu ) Smile Konce dočerna, prostředek tmavohnědý s červenou hennou a mé vlasy kaštanově hnědé. Ale už se to jakž takž sjednotilo, takže pokud už nechceš barvit, radím ti vydržet.
Chce to čas.
Já to celé léto nechala být, ono se to nějak srovnalo. Doufám že se to vymyje ještě víc.

ALE - já měla hennu a zbytky tmavého přelivu, který se vymývá. Pokud máš na vlasech permanentní barvu, tak nevím, jestli to jen tak sleze. Každopádně to bude chtít delší dobu.

Dobrý regenerační prostředek je henna, ale ta ti vlas obalí a zabrání tak vymytí barvy, takže je to docela zapeklité. Otázka je, co chceš víc. Jestli se zbavit té barvy, nebo jestli ti jde v první řadě o regeneraci. Na to je henna, třeba bezbarvá, výborná.
Ale regenerovat se dá i jinak. Být tebou zkusím nějakou domácí masku, třeba z olivového oleje, nebo z jogurtu či vajíčka. Více ve fóru. Smile

A zpevňující prostředek by se mi hodil taky, jestli na něco přijdeš, dej vědět. Všechno mi časem povolí, účesy nedrží. Ale najdeš tady tip na gel ze lněných semínek a to by mohlo zabrat. Taky ve fóru Smile Doufám že najdeš takové rady, které ti pomohou Smile


Naposledy upravil Déscantes dne so srpen 23, 2008 8:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 8:35 pm    Předmět: Citovat

Lilith - přebarvit na svoji barvu Dewilllka nejspíš nemůže, protože její vlasy jsou světlejší než některé barvy, co na hlavě má, třeba zbytky té černé. Takže to by nešlo a asi není dobrý vrstvit další barvu na ten nános.
Já bych to nechala vymýt.
Ony ty barvy časem odejdou...a myslím že tak drastický přechod to nebude, to se vymyje do tmavohnědé a ty její kaštanové vlasy na to zvolna navážou, u mě to tak je Smile kdyžtak se ty vrchní kaštanové potom dají ztmavit kapku černým čajem, to budu testovat za nějakou dobu, tak uvidíme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 8:41 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Lilith - přebarvit na svoji barvu Dewilllka nejspíš nemůže, protože její vlasy jsou světlejší než některé barvy, co na hlavě má, třeba zbytky té černé. Takže to by nešlo a asi není dobrý vrstvit další barvu na ten nános.
Já bych to nechala vymýt.
Ony ty barvy časem odejdou...a myslím že tak drastický přechod to nebude, to se vymyje do tmavohnědé a ty její kaštanové vlasy na to zvolna navážou, u mě to tak je Smile kdyžtak se ty vrchní kaštanové potom dají ztmavit kapku černým čajem, to budu testovat za nějakou dobu, tak uvidíme Smile
Nojo já si to uvědomuju až ted že tam má tmavší odstíny než je její barva Very Happy No ale jak se to bymyje,tak by to přebarvit šlo,protože ty dlouhotrvající barvy se nikdy nevymyjou úplně.Já jsem měla sytě fialové vlasy,tmavě,a nechala jsem je tři měsíce odrůst a vymýt a pak nabarvila na tu rubínovou barvu,která je hodně zářivá a světlá,takže by to časem mohlo i Dewilllce chytnout dobře Smile no ale pokud se fakt nechce barvit,tak to bude asi muset nechat odrůst
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

Lilith - aha, tak to jo, Já jsem myslela, žes myslela Laughing přebarvit to hned. To by asi fakt nemělo kýžený účinek Smile
Však Dewilllka uvidí a rozhodne se, co s tím. A třeba to bude vypadat dobře i odrůstající.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 8:54 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Lilith - aha, tak to jo, Já jsem myslela, žes myslela Laughing přebarvit to hned. To by asi fakt nemělo kýžený účinek Smile
Však Dewilllka uvidí a rozhodne se, co s tím. A třeba to bude vypadat dobře i odrůstající.
Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 11:50 pm    Předmět: Re: Ahojky Citovat

Dewilllka napsal:
...a spoľahla sa na to že rozpustené vlasy nikdy nevyjdú z módy...

Svatá pravda. Rozpuštěnými nikdy nic nezkazíš Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dewilllka
21-40
21-40


Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:21 pm    Předmět: Citovat

Ďakujem za milé privítanie... Som rada že som túto stránku našla... my na slovensku totiž nič také nemáme. Natrafila som na vás keď som hľadala nejaké zaujímavé účesy (teda také, ktoré by som zvládla sama a vydržali by).. A tu som našla čo som hľadala... Vážne vás veľmi chválim. Objavila som tu množstvo zaujímavých variácii a spestrení aj úplne obyčajných účesov...

Len trošku rozmýšľam či mi to tu neuškodilo Very Happy pretože teraz len rozmýšľam čo si na tie moje vlasy dám aby boli ešte krajšie a čo si kúpim a ako sa učešem... Very Happy tuším začínam mať sklony k narcizmu Laughing Embarassed vám sa to nestalo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:31 pm    Předmět: Citovat

Dewilllka napsal:
Ďakujem za milé privítanie... Som rada že som túto stránku našla... my na slovensku totiž nič také nemáme. Natrafila som na vás keď som hľadala nejaké zaujímavé účesy (teda také, ktoré by som zvládla sama a vydržali by).. A tu som našla čo som hľadala... Vážne vás veľmi chválim. Objavila som tu množstvo zaujímavých variácii a spestrení aj úplne obyčajných účesov...

Len trošku rozmýšľam či mi to tu neuškodilo Very Happy pretože teraz len rozmýšľam čo si na tie moje vlasy dám aby boli ešte krajšie a čo si kúpim a ako sa učešem... Very Happy tuším začínam mať sklony k narcizmu Laughing Embarassed vám sa to nestalo?


Dew - stalo Very Happy Very Happy Very Happy jsem narcista co tu teď sedí s igelitem a ručníkem na hlavě a pod ním si hřeje vlásky v domácím,zde naučeném, zábalu Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.