Předávkování vitamíny
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=820ff7293983ce7ee0d2975a7366b9b3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 5:50 pm    Předmět: Předávkování vitamíny Citovat

Snažím se fóra pořádně pročíst než něco vložím, ale na tento problém jsem tu nenarazila, pokud to tu je tak se omluvuju Embarassed
Zhruba od března do sebe láduju různý doplňky: biosil, biosil plus, methionin, revitalon, viamíny s dmka, pangamin s pupalkou.. tak nějak to střídám i když se mi ty některé vitamíny překrývají (začnu brát další a ještě některý dobírám). Před pár dny jsem dobrala revitalon, zůstaly mi jenom DMkový vitamíny a pangamin a dnes jsem zpozorovala nadměrné vypadávání vlasů - to jsem ale ještě nezažila, takovýhle chumáče když zajedu do vlasů sem vytahovala po týdnu česání z kartáče Shocked
Máte někdo podobnou negativní zkušenost? Může to být že se vlasy zvykly na revitalon a teď když ho nemají tak padají? Nebo už je těch vitamínů moc? Taky to může být stresem, v poslední době mám trochu nervy.. prosím poraďte nechci být plešatá.
Snad sem si těmi vitamíny neuškodila místo pomohla..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 5:55 pm    Předmět: Citovat

Pokud si revitalon dobrala před pár dny, pak to jeho vysazením nebude. Než se cokoliv projeví padáním vlasů, chvíli to trvá (cca 3 měsíce a cca 3 měsíce pak trvá to napravit) Spíš bych hledala příčinu dál v minulosti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2011 3:39 pm    Předmět: Citovat

Ať pátrám jak pátrám do minulosti, tak mě nic nenapadá, možná tak před 7mi rokama jsem žila dost nezdravě (alkohol, kafe, cigarety, diskotéky, žádnej spánek) ale to snad je tak dlouho že to nemůže mít vliv.. navíc ještě teď matlám hlavu bioaquanolama a lopuchem naloženým v capillanu..
ještě mě napadlo - nemůže to být olejovým zábalem? Udělala jsem si zábal z rakytníkového + olivového oleje abych omezila to padání, a po smytí jsem málem omdlela když jsem viděla kolik vlasů je ve vaně..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2011 3:54 pm    Předmět: Citovat

janula napsal:
Ať pátrám jak pátrám do minulosti, tak mě nic nenapadá, možná tak před 7mi rokama jsem žila dost nezdravě (alkohol, kafe, cigarety, diskotéky, žádnej spánek) ale to snad je tak dlouho že to nemůže mít vliv.. navíc ještě teď matlám hlavu bioaquanolama a lopuchem naloženým v capillanu..
ještě mě napadlo - nemůže to být olejovým zábalem? Udělala jsem si zábal z rakytníkového + olivového oleje abych omezila to padání, a po smytí jsem málem omdlela když jsem viděla kolik vlasů je ve vaně..

Mám stejnou zkušenost jako ty, jednou jsem si dal do vlasů jojobový olej, vmasíroval jsem to i do pokožky hlavy a nechal jsem to přes noc. Ráno při mytí mi vypadlo spousta vlasů. Oleje mi tohle dělají, dokonce i když si dám jen do konců, tak mi při mytí víc vypadne, už jsem to vypozoroval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zirafka95
8-20
8-20


Založen: 16.2.2011
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2011 3:59 pm    Předmět: Citovat

možno si mala v poslednom období veľa stresu to sa stáva... alebo nejaká hormonálna porucha

a mám jednu otázku... už asi 3 mesiace beriem b-complex... nechty sa mi zlepšili o 1000 percent a vlásky tiež nie sú najhoršie tak by som chcela vedieť na koľko si mám dať teraz pauzu aby mi to neuškodilo? a ešte sa chcem opýtať na kremík... ten som začala brať asi pred cca 15 dňami... koľko ho môžeš užívať a akú veľkú prestávku musím medzi jednotlivými mesačnými intervalmi vitamínov robiť? ďakujem ak pomôžete Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2011 4:07 pm    Předmět: Citovat

zirafka95 napsal:
možno si mala v poslednom období veľa stresu to sa stáva... alebo nejaká hormonálna porucha

a mám jednu otázku... už asi 3 mesiace beriem b-complex... nechty sa mi zlepšili o 1000 percent a vlásky tiež nie sú najhoršie tak by som chcela vedieť na koľko si mám dať teraz pauzu aby mi to neuškodilo? a ešte sa chcem opýtať na kremík... ten som začala brať asi pred cca 15 dňami... koľko ho môžeš užívať a akú veľkú prestávku musím medzi jednotlivými mesačnými intervalmi vitamínov robiť? ďakujem ak pomôžete Smile


béčka jsou rozpustné ve vodě,takže se nelze předávkovat, takže brát spíš podle potřeby jednou za čas. pokud nejsi vegetarián nebo něco podobného.
a u toho křemíku by to mělo být napsané.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zirafka95
8-20
8-20


Založen: 16.2.2011
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2011 4:15 pm    Předmět: Citovat

jitty - preštudovala som celý letáčik ktorý bol pri kremíku a fóra ale nikde som sa nejako nedopracovala k tomu koľko sa môže užívať takže teraz som z toho zmetená ale aj tak ďakujem za ochotu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2011 4:45 pm    Předmět: Citovat

zirafka95 napsal:
jitty - preštudovala som celý letáčik ktorý bol pri kremíku a fóra ale nikde som sa nejako nedopracovala k tomu koľko sa môže užívať takže teraz som z toho zmetená ale aj tak ďakujem za ochotu Smile


zeptám se mamky,dělá v lékárně,tak má přehled.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2011 4:49 pm    Předmět: Citovat

Křemík

"Doporučená denní dávka tohoto stopového prvku se má pohybovat v rozmezí 20 - 40 mg. Dlouhodobý příjem křemíku vysoce převyšující tuto doporučenou denní dávku však může vést k poškození ledvin (např. vznik zánětů atd.)."

Kolik je ho v jedné tabletě by sis už měla zjistit na krabičce-zaráží mne, že tam není DDD (denní doporučená dávka). Jestli na nich ani není, kolik křemíku obsahují, hodila bych je do koše...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 4:30 am    Předmět: Citovat

S těma vitamínama.. teďka se u mě objevili nové okolnosti - roste ve mě človíček Very Happy tak by mě zajímalo jak to je s tady těma doplňkama na vlasy.. ptala jsem se doktora, ten mi řekl že bych radši neměla, jediný co prej ano, tak pivovarský kvasnice.. tak už zobu jen ty, zbytek jsem vynechala.. tak sem zvědavá co mi ten červík udělá s vlasama..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.