různé druhy octa na masky a domácí recepty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7c4f41d1ddfd112f1c09063db99308c3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 3:46 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Mišena napsal:
Ahojky chtěla jsem se zeptat někoho kdo používá na dodání kyselosti vlasů ocet jestli používá jablečný nebo obyčený ocet...prý je to dobré pro lesk vlasů. Wink Děkuji




Tak na to je nejlepší jablečný ocet. Zbavuje i lupů , zjemňuje vlasy a dává jim lesk. Wink
Je třeba ho ale zředit s vodou. Do 2dcl vody dát jednu lžíci jablečného octa , nalít na umyté vlasy a nechat zabalené v ručníku 5 minut působit . Potom jen opláchnout vodou a je to.


Já jsem nedavno použila naředěnej vinnej, ale asi to byla chyba, ten smrad byl fakt strašnej, oplachovala jsem to ještě dlouho...a vlasy normál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 7:04 am    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Tak na to je nejlepší jablečný ocet. Zbavuje i lupů , zjemňuje vlasy a dává jim lesk. Wink
Je třeba ho ale zředit s vodou. Do 2dcl vody dát jednu lžíci jablečného octa , nalít na umyté vlasy a nechat zabalené v ručníku 5 minut působit . Potom jen opláchnout vodou a je to.


a má vinný ocet stejné účinky jako jablečný?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 9:20 am    Předmět: Citovat

Já jsem jablečný nezkoušela, takže navím. Ale ten vinný si na hlavu nedávejte...nevím, třeba vám ten pach nevadí.Já jsem to splachovala a dnes jsem si myla hlavu a ocet je z toho cítit pořád. A vlasy elektrizují.ALE někdo mi říkal, že to, že vlasy elektrizují je známka toho , že jsou zdravé. Tak by mě zajímalo jek to vlastně s tím elektrizováním je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 9:24 am    Předmět: Citovat

hmmm...tak to je blbé...naši mi místo jablečného koupili vinný ocet...tak ted nevím co s ním Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 9:29 am    Předmět: Citovat

Tak to je blbé...Mě ani nechutnal když jsme si ho dávali na tlačenku s cibulí...je takovej... divnej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 9:35 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Damayanti napsal:
Mišena napsal:
Ahojky chtěla jsem se zeptat někoho kdo používá na dodání kyselosti vlasů ocet jestli používá jablečný nebo obyčený ocet...prý je to dobré pro lesk vlasů. Wink Děkuji




Tak na to je nejlepší jablečný ocet. Zbavuje i lupů , zjemňuje vlasy a dává jim lesk. Wink
Je třeba ho ale zředit s vodou. Do 2dcl vody dát jednu lžíci jablečného octa , nalít na umyté vlasy a nechat zabalené v ručníku 5 minut působit . Potom jen opláchnout vodou a je to.


Já jsem nedavno použila naředěnej vinnej, ale asi to byla chyba, ten smrad byl fakt strašnej, oplachovala jsem to ještě dlouho...a vlasy normál




Vinnej ocet bych si na vlasy nedávala , každý ocet není pro vlasy dobrý.
Z jablečných je nejlepší tento http://www.lifefood.eu/produkty/jablecny-ocet-nepasterizovany.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 9:49 am    Předmět: Citovat

Ten vypadá vskutku luxusně, určitě si ho koupím a vyzkouším jak na vlasy, tak dovniř Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monika.ocetkova
81-160
81-160


Založen: 15.9.2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 9:15 am    Předmět: Citovat

ocet používám docela často. Obyčejný a mám s ním skvělé zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 5:40 pm    Předmět: Citovat

Ocet taky občas použiji. Vždycky tak lžíci, dvě na litr. Zkoušela jsem obyč. ocet a aj ten jablečný (zdá se mi že míň smrdí). Vlásky jsou pak hezky leské a hladké. Very Happy Kamarádka - kadeřnice s tím splachuje vlasy jednou za týden (často ale použije citron namísto octa) - prý tím jak je to kyselé, tak je to dobré na pokožku hlavy, vyrovnává to ph či co Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishlady
41-80
41-80


Založen: 12.6.2008
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2008 6:03 pm    Předmět: Citovat

monika.ocetkova napsal:
ocet používám docela často. Obyčejný a mám s ním skvělé zkušenosti.


To doufám, právě jsem podle prvního článku tady na DV naložila do octa kopřivy, a také lipové květy...a je to jen obyčejný ocet? Nevysušuje vlasy? Confused Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.