Toni and Guy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6ede66a9df3c49444ad55d03dbfa3738Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 9:54 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Já jsem se dneska po těch šamponech v Rossmanu dívala nikde jsem je neobjevila Crying or Very sad


Taky jsem se o něj zajímala a zjistila jsem, že ho nemají ve všech prodejnách. Tady http://www.rossmann.cz/cs/aktualne/novinky-v-sortimentu/toni-guy.ep/ je seznam vybraných prodejen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 10:03 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
MIMISEK napsal:
Já jsem se dneska po těch šamponech v Rossmanu dívala nikde jsem je neobjevila Crying or Very sad


Taky jsem se o něj zajímala a zjistila jsem, že ho nemají ve všech prodejnách. Tady http://www.rossmann.cz/cs/aktualne/novinky-v-sortimentu/toni-guy.ep/ je seznam vybraných prodejen.

Jůůů, v Liberci by měl být Smile Docela mě zajímá ten na blond vlásky Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 10:17 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Klarusa napsal:
MIMISEK napsal:
Já jsem se dneska po těch šamponech v Rossmanu dívala nikde jsem je neobjevila Crying or Very sad


Taky jsem se o něj zajímala a zjistila jsem, že ho nemají ve všech prodejnách. Tady http://www.rossmann.cz/cs/aktualne/novinky-v-sortimentu/toni-guy.ep/ je seznam vybraných prodejen.

Jůůů, v Liberci by měl být Smile Docela mě zajímá ten na blond vlásky Razz


Zato v Brně ne... Confused Mad Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 12:29 am    Předmět: Komentář Citovat

Klarusa napsal:
sarahpentium napsal:
Klarusa napsal:
MIMISEK napsal:
Já jsem se dneska po těch šamponech v Rossmanu dívala nikde jsem je neobjevila Crying or Very sad


Taky jsem se o něj zajímala a zjistila jsem, že ho nemají ve všech prodejnách. Tady http://www.rossmann.cz/cs/aktualne/novinky-v-sortimentu/toni-guy.ep/ je seznam vybraných prodejen.

Jůůů, v Liberci by měl být Smile Docela mě zajímá ten na blond vlásky Razz


Zato v Brně ne... Confused Mad Rolling Eyes


Ho dovezem. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Wink Wink Wink Wink Další důvod, proč jet na sraz do Prahy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 12:07 pm    Předmět: Citovat

Ten na blond dělá opravdu nádherný zlatý tón. Asi se budu rouhat, ale skoro lepší než zlatá henna. Embarassed . A hlavně ten lesk! A ani dnes, druhý den, nemám vlasy zatížené a zplihlé, což je snad zázrak! Nevtíravá vůně a objemná hříva, že bych se do ní mohla zabalit Laughing Příští týden v pátek pojedu přes Prahu na historický turnaj, takže kdo chcete, šampon vám přivezu. U nás mají všechny druhy v obou pobočkách Rossmanna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 12:12 pm    Předmět: Citovat

Do Prahy jezdit netřeba... Wink Právě v době kolem srazu budeme snad mít dovču a hodláme navštívit Budějovice, tak se tam když tak do Rossmana mrknu sama Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 12:30 pm    Předmět: Citovat

Vypadá to zajímavě - jestlipak je varianta přímo na barvené vlasy? |Nějak jsem to na jejich stránkách nenašla....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 1:21 pm    Předmět: Citovat

Tyhle tónované "třpytkové" šampony lze používat na barvené i nebarvené. Jinak vím, že netónovaný mají šampon pro lesk vlasů a šampon pro suché a poškozené. A ten posledně jmenovaný je zřejmě i pro barvené. Jinak u nás je jeden Rossmann na Lannovce v zeleném moderním baráku a druhý skoro u náměstí na rohu v tzv. domě u Smetanů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 1:40 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Do Prahy jezdit netřeba... Wink Právě v době kolem srazu budeme snad mít dovču a hodláme navštívit Budějovice, tak se tam když tak do Rossmana mrknu sama Wink


A mají ho ve Znojmě -juch, juch juch, tam zrovná o víkendu jedem, takže mám šanci si ho koupit Very Happy (a bez výčitek svědomí, protože velká zásoba šamponů se povážlivě ztenčila a smrskla na Weledu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 7:07 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se koukala v libereckým Rossmannovi a mají tam jen stylingovou řadu Sad Prý se tam hodně lidí chodí ptát, ale že nevědí, jestli i šampony nakonec dostanou. Fňuk Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.