Od začátku (jak od krátkých k dlouhým)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=48b797dcd5635ecd0425e4dba06cba15Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sony
8-20
8-20


Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 8:15 pm    Předmět: Citovat

Jo díky, fén nepoužívám, zkoušel sem to jednou a už bych to neudělal. Snad se mi po tom kondicioneru trochu vlasy zpravý, jestli ne tak si ještě rozmyslím co s vlasama. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 7:04 am    Předmět: Citovat

sony, hodně taky záleží na tom, co ti příroda na tu hlavu nadělila Wink to je bohužel základ, se kterým se nedá příliš hnout směrem nahoru, já osobně meju čím se dá (ale vždycky šamponem, jen jedinkrát jsem z nouze musela umýt tekutým mýdlem a následoval olejový zábal jelikož byly přesušené a bez lesku) šampony střídám. Nevím jakou máš barvu vlasů, ale Oriflame má pěknou nabídku šamponů podle barvy vlasů. No a když už jsme u té reklamy, tak Oriflame má šampon a kondicionér (ne v jednom, každý v jiné lahvi Smile neboj Fairy Wink ) s názve "AntiAgeing" gramaticky je to asi strašná blbost, ale funguje to proti stárnutí vlasů. A je to teda betálné, fakt super věc a kdyby to nebylo nestydatě drahé, asi kolem 200Kč za celou tu sadu, co vydrží asi něco málo kolem měsíce, tak to kupuju pořád, ale bohužel jen pracuju a nekradu, že Wink a nikdy to nečeš mokré, to je hned po mokré hlavé v mrazu druhá nejhorší věc, jakou jim můžeš udělat, no a třetí nejhorší je fén, ale i ten se dá vyjímečně přežít, když musíš nutně odejít a hlava ještě neuschla. Takže ačkoli je fén děs a hrůza, doporučuji si ho pro případ nouze ponechat Smile držím palec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sony
8-20
8-20


Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 7:14 pm    Předmět: Citovat

Já si vlasy nečešu, osprchuju se, napalácám šampon, hned ho smyju, opláchu a usuším ručníkem aby nebyly mokré ale jen vlhké, pak si je upravim jen rukou aby mely nejaky tvar ale hřebenem je nečešu.
Jak se správně suší vlasy ručníkem?? Sem nad tím nikdy nepřemýšlel. Jinak mám tmavý blond vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 8:03 pm    Předmět: Citovat

Zajímavé, zajímavé...Tak anti-aging od Oriflame (mimochodem, takhle by to mělo být správně Wink ), ten jsem ještě nezkoušela. No, až budu zase bohatší, tak zkusím. A jak že se ta skvělost projevuje, Ještěrko? Já si zatím lebedím se svým Urtekrammem, už mám kromě kopřivového také ten bodlákový a aloe, bodlákový je asi nejméně dobrý z těch všech třech, ale všechny jsou kvalitní, krásně jemně voní a dělají lesklé vlasy. Mám k nim jedinou výhradu: bylinky jsou na mytí hodně jemné, takže komu se hodně mastí vlasy, bude potřebovat něco silnějšího nebo dvě dávky.
Jinak, Sony, vlasy se ručníkem nedrbou, pouze se z nich šetrně vymačká nad vanou přebytečná voda (neždímat kroucením!) a pak se zabalí do ručníku. prostě si uděláš na hlavě turban a chvíli necháš zabalené (5-10 minut stačí). Pak prohrábneš rukou nebo širokým hřebenem, necháš uschnout, a rožčešeš.
Návrat nahoru
Sony
8-20
8-20


Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 8:33 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Zajímavé, zajímavé...Tak anti-aging od Oriflame (mimochodem, takhle by to mělo být správně Wink ), ten jsem ještě nezkoušela. No, až budu zase bohatší, tak zkusím. A jak že se ta skvělost projevuje, Ještěrko? Já si zatím lebedím se svým Urtekrammem, už mám kromě kopřivového také ten bodlákový a aloe, bodlákový je asi nejméně dobrý z těch všech třech, ale všechny jsou kvalitní, krásně jemně voní a dělají lesklé vlasy. Mám k nim jedinou výhradu: bylinky jsou na mytí hodně jemné, takže komu se hodně mastí vlasy, bude potřebovat něco silnějšího nebo dvě dávky.
Jinak, Sony, vlasy se ručníkem nedrbou, pouze se z nich šetrně vymačká nad vanou přebytečná voda (neždímat kroucením!) a pak se zabalí do ručníku. prostě si uděláš na hlavě turban a chvíli necháš zabalené (5-10 minut stačí). Pak prohrábneš rukou nebo širokým hřebenem, necháš uschnout, a rožčešeš.


No dík, ale to se asi nedá aplikovat na 5 cm dlouhých vlasech, možná do budoucna Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá listopad 03, 2006 6:45 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Zajímavé, zajímavé...Tak anti-aging od Oriflame (mimochodem, takhle by to mělo být správně Wink ), ten jsem ještě nezkoušela. No, až budu zase bohatší, tak zkusím. A jak že se ta skvělost projevuje, Ještěrko? Já si zatím lebedím se svým Urtekrammem, už mám kromě kopřivového také ten bodlákový a aloe, bodlákový je asi nejméně dobrý z těch všech třech, ale všechny jsou kvalitní, krásně jemně voní a dělají lesklé vlasy. Mám k nim jedinou výhradu: bylinky jsou na mytí hodně jemné, takže komu se hodně mastí vlasy, bude potřebovat něco silnějšího nebo dvě dávky.
Jinak, Sony, vlasy se ručníkem nedrbou, pouze se z nich šetrně vymačká nad vanou přebytečná voda (neždímat kroucením!) a pak se zabalí do ručníku. prostě si uděláš na hlavě turban a chvíli necháš zabalené (5-10 minut stačí). Pak prohrábneš rukou nebo širokým hřebenem, necháš uschnout, a rožčešeš.


to je detail jak to je nebo není správně Smile hlavně když víš o čem mluvím Smile ačkoli anglicky umím docela dobře řekla bych, tak přeci jen občas můžu seknout chybu, neboť nikdo nejsme dokonalý, že? Very Happy Wink jo a jinak k té skvělosti - po tomto šamponu jsou vlasy vláčné a ne totálně vysušené jako po jiných šamponech z obchodů typu "vše za 39", druhý den se krásně rozčešou a nelámou se, jinak má ten šampon působit tak nějak podobně jako henna a to tak, že potáhne vlasy ochrannou vrstvou.

K bylinkovým šamponům - i ty "bylinkové šampony" bylinky pravděpodobně neviděly ani z vlaku, když bylinkový šampon, tak si ho většinou vařím sama, mydlice roste u každé polňačky a myje, řekla bych stejně dobře jako klasický šampon Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 8:52 pm    Předmět: Citovat

Zkusím ten anti-aging. Vyrábějí ho i jiné firmy, myslím, že i Avon a Yves Rocher něco mají. Nemáte někdo zkušenosti i s nimi?
Nic ve zlém s tím pravopisem, jsem holt úča, nedá mi to, abych neopravovala, když je co Embarassed Wink . Urtekramm má na obalu složení, výtažky z bylin v tom jsou. No, nevím samozřejmě kolik, jenže bydlím ve městě a mydlici věru na ulici nevídám Sad . To je výhoda vás z venkova, že si všechno natrháte za barákem. Krom toho si neumím představit, že bych si šampon vařila, asi bych neměla čas. Nicméně, jestli to není tajemství, mohla bys nám, Ještěrko prosím sdělit recept, až zas v létě budeme courat venku a potkáme mydlici?
Návrat nahoru
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 1:42 pm    Předmět: Citovat

Milá Fairy Smile ptala ses na anti-aging šampony, já chodím do yves rocher docela často, a opravdu mají šampon proti stárnutí vlasů,ale ještě jsem ho nezkoušela...Od téhle značky mám oveřený jen Phytum active s citrusy (ten co neobsahuje ty ošklivý silikony Smile ) a ten si nemůžu vynachválit, kosmetiku od Yves rocher používám i k ošetření obličeje, protože mám hodně mastnou pleť,tak sehnat krém co by mi vyhovoval,je občas hodně těžké,ale v téhle drogerii se mi to povedlo. Obecně jsem s jejich výrobky moc spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 1:54 pm    Předmět: Citovat

O mydlici jsem nikdy předtím neslyšela, tak mi to nedalo a musela jsem si ji najít-
je-li tu nějaký další ignorant, může se něco dozvědět na
http://botanika.wendys.cz/kytky/K466.php

Mohla bys nám Ještěrko prosím dodat nějaký konkrétní recept, jak na mytí vlasů (s) mydlicí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 12:19 am    Předmět: Citovat

Ahoj Kopretino, díky za tip, také občas do Yves Rocher zajdu, ale jejich nestárnoucí šampon jsem také nezkoušela. Zatím jsem měla jen ten kyslíkový, ale nic extra. Citrusy jsou dobré na lesk, ale obecně se těchto ovocných parfemací docela bojím, protože moje vlasy se víc mastí u hlavy (no jo, sport Smile, zato zbytek bývá přesušený, a co jsem zkoušela ovocného, ještě víc mi je to vysušilo. Ale zkusila jsem už ten Oriflamí anti-aging, mamka přítele ho náhodou měla doma. Je dobrý, ale zase hodně vyhlazuje. Trochu ho podezírám ze silikonovitosti. Na mé vlasy se asi nebude hodit, docela rychle se mi po něm zase zmastily. Zůstanu u svých bylinek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.