Trocha astrologie aneb Co jste kdo za znamení?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaké je vaše sluneční znamení?
Ohnivé (Beran, Lev, Střelec)
23%
 23%  [ 74 ]
Zemské (Býk, Panna, Kozoroh)
22%
 22%  [ 70 ]
Vzdušné (Blíženci, Váhy, Vodnář)
27%
 27%  [ 86 ]
Vodní (Rak, Štír, Ryby)
25%
 25%  [ 80 ]
Celkem hlasů : 310

Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 11:46 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
...
Přijde mi, že pár znamení znám líp, protože se s nimi potkávám v životě nějak častěji, jiná zas neznám skoro vůbec. A nevím, jestli je to nebo není náhoda.


No jo, přesně - my máme v rodině spoustu Ryb, jinak v okolí mezi přáteli mám spoustu Beranů i miláček je Beran. Myslím, že to není tak úplně náhoda. Beran + Ryby se tuším neudává jako úplně nejlepší kombinace, ale kdesi jsem četla, že pokud se sejdou tato znamení se všemi těmi vhodně postavenými astrologickými aspekty, tak je úplně super bomba... Laughing Laughing Laughing Takže my jsme samozřejmě tato varianta... Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 11:59 am    Předmět: Citovat

Kla, potvrzuju Very Happy.

Ja jsem beran a pritel ryba Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 12:06 pm    Předmět: Citovat

jsem štír, a některé věci na mě opravdu sedí, ale jiné zase vůbec Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 12:21 pm    Předmět: Citovat

My jsme doma rako-stiri vztah, a vse sedi perfektne Smile) Rika se, ze tyhle dve znameni to maji spolu dobre, a potvrzuju.

A taky potvrzuju, ze se rika, ze raci a berani ve vztahu se velice pritahuji, ale pak je to karambol... zazil jsem takovych "beranich prusvihu" taky par Wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rose lavender
161-320
161-320


Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 12:35 pm    Předmět: Citovat

Já jsem ryba. A doma mám Kozoroha... Very Happy Podle všeho ideál! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 12:49 pm    Předmět: Citovat

Beran. A všechno o beranovi na mě sedí!!! A to že jsem ohnivé znamení tak to na 100% jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 12:55 pm    Předmět: Citovat

ty jo tak koukam, zatim první koza:) na mě teda charakteristika kozorohů sedí dost přesně, jediné vlastně co nesedí úplně je puntičkářství a strach z neznáma, že nemám ráda nejistotu a vše musím mít naplánovaný... no i když jak nad tim tak teď přemýšlím, začíná sedět i toto... takže já jsem ukázkovej kozoroh...
přítel je beran. o kozorozích se říká, že jsou ještě tvrdohlavější než beran a býk, což je pravda, a spojení beran+kozoroh nevěstí nic dobrého. sice když už spolu jsou, fungujou jako silný jedinec, ale proti sobě neustále narážejí. a to sedí taky dokonale. někdy si až řikám, že si zbytečně ubližujem, ale krok zpět neudělá nikdo.
jinak si myslím, že většinou charakteristika sedí, ta základní, někdo to dělí ještě podle dekád a to už mi moc nesedělo, ale měla jsem tu čest poznat i pana rybu a od té doby (teď nechci nikoho urazit) my přijdou ryby dost povrchní... ale vyjímka může být...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 12:57 pm    Předmět: Citovat

jo, a ještě, co si myslím, že nejvhodnější partner pro kozoroha je kozoroh... protože kozorozi umějí dělat i ústupky a umějí se přizpůsobit, a když se sejdou dva... to musí být rajská hudba... (vyzkoušeno, ukončeno bohužel...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 12:58 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
ty jo tak koukam, zatim první koza:) na mě teda charakteristika kozorohů sedí dost přesně, jediné vlastně co nesedí úplně je puntičkářství a strach z neznáma, že nemám ráda nejistotu a vše musím mít naplánovaný... no i když jak nad tim tak teď přemýšlím, začíná sedět i toto... takže já jsem ukázkovej kozoroh...
přítel je beran. o kozorozích se říká, že jsou ještě tvrdohlavější než beran a býk, což je pravda, a spojení beran+kozoroh nevěstí nic dobrého. sice když už spolu jsou, fungujou jako silný jedinec, ale proti sobě neustále narážejí. a to sedí taky dokonale. někdy si až řikám, že si zbytečně ubližujem, ale krok zpět neudělá nikdo.
jinak si myslím, že většinou charakteristika sedí, ta základní, někdo to dělí ještě podle dekád a to už mi moc nesedělo, ale měla jsem tu čest poznat i pana rybu a od té doby (teď nechci nikoho urazit) my přijdou ryby dost povrchní... ale vyjímka může být...



Tibi, teď sem se teda ale urazila... Wink Laughing Laughing Laughing Nešla bych zase tak daleko abych jednoznačně soudila podle znamení (a ještě podle jedné zkušenosti). Ryby bývají spíš pravý opak povrchnosti Wink Výjimka je spíš ta povrchní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 1:01 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
tiborMel napsal:
ty jo tak koukam, zatim první koza:) na mě teda charakteristika kozorohů sedí dost přesně, jediné vlastně co nesedí úplně je puntičkářství a strach z neznáma, že nemám ráda nejistotu a vše musím mít naplánovaný... no i když jak nad tim tak teď přemýšlím, začíná sedět i toto... takže já jsem ukázkovej kozoroh...
přítel je beran. o kozorozích se říká, že jsou ještě tvrdohlavější než beran a býk, což je pravda, a spojení beran+kozoroh nevěstí nic dobrého. sice když už spolu jsou, fungujou jako silný jedinec, ale proti sobě neustále narážejí. a to sedí taky dokonale. někdy si až řikám, že si zbytečně ubližujem, ale krok zpět neudělá nikdo.
jinak si myslím, že většinou charakteristika sedí, ta základní, někdo to dělí ještě podle dekád a to už mi moc nesedělo, ale měla jsem tu čest poznat i pana rybu a od té doby (teď nechci nikoho urazit) my přijdou ryby dost povrchní... ale vyjímka může být...




Tibi, teď sem se teda ale urazila... Wink Laughing Laughing Laughing Nešla bych zase tak daleko abych jednoznačně soudila podle znamení (a ještě podle jedné zkušenosti). Ryby bývají spíš pravý opak povrchnosti Wink Výjimka je spíš ta povrchní.

ne, samozřejmě jsem nechtěla nikoho urazit Laughing a psala jsem, že on mohl být vyjímka:) asi jsem to blbě napsala Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.