Opar rychlá POMOC!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 2:21 pm    Předmět: Citovat

elune: a neodporúčal ti lekár autohemoterapiu? tá je vraj účinná aj keď už všetko iné zlyhá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 4:45 pm    Předmět: Citovat

morana napsal:
elune: a neodporúčal ti lekár autohemoterapiu? tá je vraj účinná aj keď už všetko iné zlyhá...


Nene, nedoporučil mi prakticky nic, jen baktroban přdepsal a chodi na ten laiser... co je to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 5:19 pm    Předmět: Citovat

Doporučuji vyzkoušet Oparen od CutisHelp. Je přírodní, obsahuje specielně upravený olej z konopí. Ostatní konopná kosmetika má olej upravený jiným způsobem, tenhle je bezkonkurenční. Mám s ním tu nejlepší zkušenost. Je ve formě balzámu na rty v tyčince, takže se perfektně aplikuje. Není pro pleť návykový. A také zabrání opakování oparu, že se nevyskytne tak často za sebou. Když opar odchytíš ještě než se vyseje, tak se vůbec nerozvine. Během tří dnů je to pryč.

Je to zatím to nejlepší, s čím jsem se setkala.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mehta
161-320
161-320


Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 179

PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2009 9:26 pm    Předmět: Citovat

Opar jsem až doteď nikdy neměla, tak jsem ho bohužel nepoznala včas, myslela jsem, že mám jen suché rty. V lékárně jsem byla až včera, to jest třetí den; lékárník mi sice dal mastičku na opary, ale varoval mě že "takhle pozdě to už asi nezabere". Nezabralo Crying or Very sad Hlavně ale jsem si vždycky myslela, že opar je něco jako afta, jeden malý flíček někde na rtu, ale mám celé rty nateklé do dvojnásobné tloušťky než normálně a pokryté souvislou vrstvou mokvajících puchýřů Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 8:08 am    Předmět: Citovat

Mehta napsal:
Opar jsem až doteď nikdy neměla, tak jsem ho bohužel nepoznala včas, myslela jsem, že mám jen suché rty. V lékárně jsem byla až včera, to jest třetí den; lékárník mi sice dal mastičku na opary, ale varoval mě že "takhle pozdě to už asi nezabere". Nezabralo Crying or Very sad Hlavně ale jsem si vždycky myslela, že opar je něco jako afta, jeden malý flíček někde na rtu, ale mám celé rty nateklé do dvojnásobné tloušťky než normálně a pokryté souvislou vrstvou mokvajících puchýřů Crying or Very sad


To co popisuješ nemusí být opar, v pondělí navštiv lékaře. Jestli je to zanět rtu, mastička na opary ti nezabere- ta je určená na viry, zanět je bakterialního puvodu.....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 10:40 am    Předmět: Citovat

Výjimečně to píšu do správného tématu. Nechci s tím otravovat ve výlevce. Mám ho ! Hajzla! Za dva dny se rozlezl až na tvář a začíná připomínat mapu ČR Evil or Very Mad Igoruje zásahy zvenčí (dezinfekce a věrný ViruMerz) i zevnitř (tuny zinku). Prostě na mě někde skočil spřátelený bacil a jsem tak na týden vyřazena z veřejného života.
A to jsem měla zítra dělat prezentaci. Proč jsem musela zdědit zrovna tenhle virus ?? Mad Mad
Konec výlevu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 10:55 am    Předmět: Citovat

Nu jo, opary... naštěstí jsem ho nikdy neměla rozlezlý přes půlku tváře, ale mně se dělají jen na horním rtu, úplně nejradši uprostřed a to takovým způsobem, že pokud nemám u sebe včas Vectavir, udělají otok, nafouknou se a já vypadám jak kačena. Confused
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 10:58 am    Předmět: Citovat

Asi musela být srážka s virusem pořádná, protože na kůži mimo ret většinou nedoleze. To, co popisuješ, mám většinou. Vypadám pak jak po zfušované plastice ? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 11:00 am    Předmět: Citovat

Já si pak připadám, jako kdybych spadla na beton a rozrazila si ret. Confused Ten tvůj parchant musí být hodně zlý, když ho máš tak obrovský, nepomohl by doktor?
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 10:08 pm    Předmět: Citovat

zvláštne, myslela som, že tá téma tu už niekde je..
no, aj ja mám opar. prvýkrát v živote. patlám to zoviraxom (skoro som v lekárni odpadla z tej ceny) a tea tree. nanešťastie som začala neskoro, lebo som myslela, že mám len také popraskané pery (mala som ich dosť vysušené).. vraj som ten vírus u v sebe mala (ako dieťa z nejakého termálneho kúpaliska, len sa mi to prejavilo na inej časti tela), ale neviem prečo až teraz sa mi to prejavilo na perách. ani som nemala nejaký extra stres (možno z vianoc Very Happy), asi slabá imunita. obskúrne.
kamarátke zaberie keď si to vysušuje, lenže jej sa robí nad perou. tak uvidím čo s tým tea tree zmôžem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.