aka farba vlasov sa paci muzom najviac ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1ae1cf0237b09ba14713f424a4216ab4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 6:51 pm    Předmět: Citovat

tak za 1. když holce ta barva sluší tak je to jedno
2. když už bych měl vybírat podle barvy, tak brunetky nebo přírodní
rusolásky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 7:11 pm    Předmět: Citovat

mam priatela a sam povedal, ze co sa mu na zene nepaci su hlavne riedke, znicene a poskodene neupravene vlasy. takze na farbe vlasov tak nezalezi ako na tom ako ma zena upravene vlasy a ako sa o ne stara.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 7:19 pm    Předmět: Citovat

janullla napsal:
mam priatela a sam povedal, ze co sa mu na zene nepaci su hlavne riedke, znicene a poskodene neupravene vlasy. takze na farbe vlasov tak nezalezi ako na tom ako ma zena upravene vlasy a ako sa o ne stara.


jo to se mi taky nelíbí. Ale spíš než na barvu koukám jakej je účes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 8:51 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že je to hodně individuální. Jaká kvalita vlasů, jakej střih, na kom. Pak je možná i jedno, jestli blond, hnědý, nebo černý. Příteli se ve většině líbí blondýnky, ale je pár brunetek a černovlásech, kterým to strašně sluší a jako blondýny si je neumí představit Smile Já měla na hlavě snad už úplně všechno, ale když porovnám tmavý - světlý, asi víc přitahuju pozornost jako blondýna. Jenže ona je tmavá barva prostě míň výrazná ( pokud teda nemá žena vlasy až po kotníky, viď, Adél? Laughing ) a taky mi třeba líp sedí světlá. Takže jednoznačný měřítko asi nebude Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 9:26 pm    Předmět: Citovat

Můj přítel má zas úplnou averzi na blondýny, hlavně když je to uměle odbarvené Laughing Ukamžitě mu naskočí, že to musí být nějaká barbína, fiflena, no víte co myslím Laughing A to samé nějaké křiklavě barvy a zgelované rozcuchy.
Jinak na vlasy, jako délku a účesy, máme asi stejný názor-co nejdelší, nejlépe vůbec nebarvené a rozuštěné, aby vlály kolem a dalo se do nich rýpat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 9:44 pm    Předmět: Citovat

Vzpominam si, ze jsem jednou mela krizi ohledne vlasu a rikala si, ze mam takovou nevyraznou barvu a mela bych si je nejak ozivit: ztmavit. A radila jsem se s kamaradem, jestli si mam obarvit vlasy, a on ze si me obarvenou dovedu predstavit, jako takovou drobnou blondynku. Laughing Pritom bych rekla ze k mym ocim a vubec ke mne se blond nehodi - tak jsem to tehdy hodila za hlavu a ted jsem rada. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 11:34 pm    Předmět: Citovat

Hlasování, co jsme tu onehdy měli, dopadlo tak, že nejvíc se líbí hnědovlásky Smile To jsme tedy nehlasovali jen my, ale všichni, kteří přicházejí na server.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 9:49 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Hlasování, co jsme tu onehdy měli, dopadlo tak, že nejvíc se líbí hnědovlásky Smile To jsme tedy nehlasovali jen my, ale všichni, kteří přicházejí na server.

To jo, Danielo, hlasovali i náhodní kolemjdoucí, ale i holky, takže to taky nebude moc reprezentativní vzorek.
Jinak jsem včera zahájila výzkum, zaím mám tedy jen 6 odpovědí, ale z toho 2x zrzka, 1x černovláska, 1x hnědovláska, 1x neví a 1x fialová Laughing Blondýnka žádná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 10:04 am    Předmět: Citovat

Hm, tohle je fakt strašně těžko rozsoudit. Znám lidi, kteří ulítají na slunci ve vlasech, tedy blond (i já) Embarassed , znám ale i pány, kteří trpí na vysloveně černočerň, nebo hnědovlásky. Zas neznám asi moc lidí, co by preferovali rudovlásky jako takové, spíš slýchávám - koukni, to je ale krásně neobvyklá barva vlasů (zrz - červeň) a poslední skupinkou jsou tací, kterým je to úplně fuk, ale těm jde trochu o něco asi jiného... Rolling Eyes Každopádně jsem se setkala i s názorem, že teda ta barva, co mám na hlavě, je až moc černá, takže "se nám nelíbí". Very Happy Člověk je individualita, hodně velká individualita a to je někdy fakt dobře Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 8:28 pm    Předmět: Citovat

Tmavá, rozhodně tmavá Laughing Laughing Laughing
... osobně si myslím, že barva vlasů sice může zaujmout - leč důležitější je to, co je v hlavě a ne na hlavě ( a běda můžům, kteří si vybírají ženy JEN podle barvy vlasů Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.