Dobrodruzi, mágové, draci a poklady aneb D&D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Historie
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hana K.
41-80
41-80


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 11:12 pm    Předmět: Citovat

Já tyto hry nehraji, tedy nemám snimi žádné zkušenosti.
O dračím doupěti jsem již mnoho slyšela a sposta mých přítel ho hraje a velmi ráda.
Já dávam přednost "skutečné hře". Zastávám- hraji- jistou historickou osobu a všichni moji přátele, kteří jsou stejně postiženi, mají také svou roli. Když se sejdeme, něco vytváříme a je to krásné.
Prostě si ráda hraji na historii se vším, co k tomu patří.
Vlastně si ani tak nehraji, spíš si plním své sny.
Má to i své hranice, které nejdou překročit. Bohužel........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 12:17 am    Předmět: Citovat

To hraní naživo je taky fajn(že o tom taky něco málo vím... Wink ), ale bohužel se ti při tom nemůže stát, že trollí kouzelník běhá po louce a přetahuje se o vesničany s magickýma megaorlama, kteří je chtějí odnést pryč, nepotkáš nadávajícího kostlivce na kterého funguje pouze "Dobrý den pane Kostro" a nehledáš magický svitek schovaný v kýblu s krmením pro hyperinteligentní rezavé mravence, zkrátka chybí v tom ta "mážije, elfáci a čáryfuci"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 11:04 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
...se ti při tom nemůže stát, že trollí kouzelník běhá po louce a přetahuje se o vesničany s magickýma megaorlama, kteří je chtějí odnést pryč, nepotkáš nadávajícího kostlivce na kterého funguje pouze "Dobrý den pane Kostro" a nehledáš magický svitek schovaný v kýblu s krmením pro hyperinteligentní rezavé mravence, zkrátka chybí v tom ta "mážije, elfáci a čáryfuci"

Může Smile Chce to možná ještě o něco víc představivosti, protože si musíš "přetvařovat" skutečný svět (a toho kostlivce nebo inteligentního mravence si představit místo jiného spoluhráče), zatímco v AD&D apod. si ho úplně od nuly vymyslíš, ale i ve hrách úplně na živo se dá zažít leccos Smile Vlastně je to jakási forma divadla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 4:51 pm    Předmět: Citovat

No já jsem na tom v reále a "reále" podobně jako Hanka, takže přetvařování naživo mám celkem nacvičené Smile

Ale nemám moc ráda kompromisy - takže dřevárny mě až tak moc neberou. Raději si představím mocného čaroděje desáté úrovně než abych uvěřila tomu, když ho znázorňuje nějaké vyčouhlé osmnáctileté ucho - tomu prostě nevěřím a hraje se mi na to špatně. Víc mě baví ty konverzační přestřelky a světy vznikající takžíkajíc na zelené louce., Víc se tam dá rozebírat co a jak se stalo, nestalo... Ve skupině víc než sedmi lidí se ta iluze a zpřízněnost představ udržuje IMHO hůř.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 9:33 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Ale nemám moc ráda kompromisy - takže dřevárny mě až tak moc neberou. Raději si představím mocného čaroděje desáté úrovně než abych uvěřila tomu, když ho znázorňuje nějaké vyčouhlé osmnáctileté ucho - tomu prostě nevěřím a hraje se mi na to špatně. Víc mě baví ty konverzační přestřelky a světy vznikající takžíkajíc na zelené louce., Víc se tam dá rozebírat co a jak se stalo, nestalo... Ve skupině víc než sedmi lidí se ta iluze a zpřízněnost představ udržuje IMHO hůř.

Záleží na tom, na koho narazíš. Znám mocné čarodějky desáté úrovně, kterým to člověk snadno uvěří i v reálné hře Smile Ale těch, o nichž mluvíš, je také hodně, ba asi většina - už proto, že hrát se člověk nenaučí za den.
Když jsem někde jako NPC a za půl dne hraji to samé setkání třeba pro 8 družin, tak zhruba 4 jsou nic moc, 2-3 jsou dobré a se zbylýma 1-2 se člověk vyblbne tak, že na to pak třeba ještě roky vzpomíná u ohňů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 11:24 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
No já jsem na tom v reále a "reále" podobně jako Hanka, takže přetvařování naživo mám celkem nacvičené Smile

Ale nemám moc ráda kompromisy - takže dřevárny mě až tak moc neberou. Raději si představím mocného čaroděje desáté úrovně než abych uvěřila tomu, když ho znázorňuje nějaké vyčouhlé osmnáctileté ucho - tomu prostě nevěřím a hraje se mi na to špatně. Víc mě baví ty konverzační přestřelky a světy vznikající takžíkajíc na zelené louce., Víc se tam dá rozebírat co a jak se stalo, nestalo... Ve skupině víc než sedmi lidí se ta iluze a zpřízněnost představ udržuje IMHO hůř.


V tomhle to mám úplně extrémně hozeno tím směrem, co píše Bone. V imaginaci jsem zažil strašlivě mocné věci, které - myslím - by mi žádné "divadlo" nenahradilo; byly to probdělé víkendy někde za stolem na chalupě, jen prokecané "v roli".... Second Life bez počítačů, elektřiny, časem jsme dokonce zavrhli i tužku a papír... Byla to magořina, jsem rád, že jsem z toho venku.. ale intenzivní magořina, hej
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 4:28 pm    Předmět: Citovat

Dračí doupě jsem hráli s bandou lidí u nás v domě ve sklepě, a bylo to něco fantastického. Člověk je najednou někým jiným, a vůbec, co všechno může zažít! Jen si myslím, že jsem to nehráli zas tak přesně podle pravidel Embarassed to nám ale nevadilo, byly to báječné časy, kde jsou asi teď, někdy se mi po tom stýská. A taky jsem si kolikrát nezahrála, protože jsem věčně vymýšlela příběh ( říkalo se tomu vypravěčovi pán jeskyně, pamatuju si to dobře? )

- zkrátka bylo to perfektní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 11:24 pm    Předmět: Citovat

Jojo, pán jeskyně alias pídžej Smile Když byl dobrý PJ, nebylo zapotřebí pravidel Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Jojo, pán jeskyně alias pídžej Smile Když byl dobrý PJ, nebylo zapotřebí pravidel Smile


viď, my jsem si to snad ani nezapisovali, jenom zezačátku, a pak jsme se na to vybodnuli, příběh nás pohltil Smile pravidla nepravidla, bylo to bezva, hlavně když venku večer pršelo a ve sklepě tma nebo jen svíčka...jůů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 4:09 pm    Předmět: Citovat

Návrh na zkoušku role-play na dv.cz jsem přesunul do Hračiček
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.