anketa chodíte do břišních tanců nebo salsy či něč.podobného
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jaký druh tance provozujete a kde?
Chodím do kurzu břišních tanců.
39%
 39%  [ 25 ]
Chodim do kurzu salsy.
7%
 7%  [ 5 ]
Chodim na jiný tanec.
25%
 25%  [ 16 ]
Nechodim, netančím rád/a.
7%
 7%  [ 5 ]
Nechodím, páč muže neberou.
4%
 4%  [ 3 ]
Nechodim, jsem lenivý/á.
11%
 11%  [ 7 ]
Už jsem se přihlásil/a.
3%
 3%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 63

Autor Zpráva
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 7:40 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Naprosto zbožňuji valčík, tango, waltz...


tyjo, a mě zrovna tango vůbec nebavilo.. teda hlavně jsem na to vždycky chytla takovýho partnera, kterej se tam nedokázal pořádně otočit Laughing ale taneční jsem jinak měla docela ráda, a nejvíc mě asi baví polka... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 8:08 pm    Předmět: Citovat

opravdu je to hodně o přístupu lektorky, když se na hodině necítíte dobře brzo toho necháte:) za to když je to takový dámský dýchánek:) my máme kurz o půl deváte večer, takže tatínci hlídají a maminky se baví Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 4:09 pm    Předmět: Citovat

chybi tam dulezita moznost:Tancim rada,ale nejsou penize nebo moznost navstevovat kurzy Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 4:41 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
chybi tam dulezita moznost:Tancim rada,ale nejsou penize nebo moznost navstevovat kurzy Embarassed

jako moderátor ji tam můžeš dodat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 11:17 pm    Předmět: Citovat

Do břišních tanců jsem chodila s mírnejma přestávkama asi pět let, teď už druhej půlrok pauzíruju, protože nějak není čas, energie ani peníze. A další problém je, že v termínu, kterej se mi hodí a ve kterým učej lektorky, který mi dost vyhovujou, je to zrovna na druhým konci Prahy, a cestovat hodinu tam a hodinu zpátky kvůli jedný hodině tancování jsem momentálně líná. Ale je fakt, že přece jenom po těch letech už nějaký věci umím, takže si můžu vrtět bokama i doma, případně sem tam zkusit vymyslet nějakou tu sestavičku na případný vystupování (teda ne že bych si to doma cvičila nějak často, lenost je strašná Embarassed ).
Ale jinak mám jednou až dvakrát do tejdne dvouhodinovej trénink irskejch tanců (měkký botičky i irskej step, ale v tom stepu jsem teprve začátečník a asi to tak ještě dlouho zůstane), a kvůli celkovýmu posílení a zformování postavy chodím i na Pilatese a step aerobik a power jógu - ale to už není tancování, jenom něco jako průprava k němu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 12:01 am    Předmět: Citovat

No, má jedna oficiální lekce se počítat nedá, ale pilně trénuju doma - kamarádka na narozeniny slíbila své orientální pidivystoupení pro kaamrády a potřebuje dívčí support. Každopádně mě to chytlo a do budoucna bych fakt ráda házela bokama víc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 9:43 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem musela odpovědět Jiný Smile Chodím na Mexico (mexické lidové) a na Irské softy jako Titania - asi zůstanu začátečnicí Laughing . Břišní mám za sebou - 2 roky, bylo to úžasné, i když mně z toho začaly bolet záda Sad ale doma si to tančím jen tak pořád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 12:59 am    Předmět: Citovat

Na břišní jsem chodila asi rok, ale nechala jsem toho, neboť mě to nějak nenaplňovalo, bylo to na mě moc pomalé a já holt su tvor hyperaktivní... Daleko víc se mi zalíbil bollywoodský tanec, při kterém se člověk vyhopsá (krásně rozproudí krev a po hodince je člověk uvolněný, unavený, ale také naopak nabitý energií) ale zároveň umí být ženský a smyslný, což se mi líbilo na břišních, tudíž je to pro mě ideální kombinace... Plus procvičujeme snad všechny svaly až po konečky prstů (doslova), učíme se dělat víc různorodých pohybů najednou (nohy, ruce, hlava...) a k tomu nám hraje indická filmová hudba, a tu já můžu Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Forest_fay
81-160
81-160


Založen: 30.3.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 1:50 am    Předmět: Citovat

na tanecne som prilis nechodila kedze som mala pocit ze nepochytim kroky a vsetci budu zo mna zufali Smile
ale teraz mam brusne tance hehe uz asi 3. mesiac? Very Happy Strasne sa mi to zapacilo v Egypte. Zatial je to fajn, celkom ma to bavi no este stale to nie je 100% to co hladam:) ale prvykrat mam mierne svaly na rukach co sa mi este asi nestalo Wink

ta salsa, ona na zapade je uz nejaky ten rok(kamarat v UK o nej permanentne hovori) a ako prisla aj sem kazdy ma na nu ukecava... neviem, vobec ma nelaka hoci latino tance sa mi pacia:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 8:30 am    Předmět: Citovat

Prošla jsem klasicky tanečními a potom se na to vrhla chvíli i závodně, dělala jsem jak standarty, tak latinu. Bohužel mi to překazila operace, tak jsem toho musela nechat.
Co jsem přišla do Prahy, vrhla jsem se na irské tance a už u nich zůstala Smile tančím už šestým rokem a moc mě to baví, je to spíš kůň než koníček.

Asi tu budu za exota, snad se na mě nebudete zlobit, ale asi jsem z jiného těsta a třeba břišní tance mě vůbec nelákají. V rámci našich tréninků jsem teď trochu přičuchla i ke klasice - baletu a klasické průpravě až k modernímu tanci a taky se mi to líbí. Máme skvělou lektorku, která se snaží v nás probudit pocit, že nezáleží na tom, jak moc nám to jde a dobře to vypadá, ale jaký máme z tance jako takového pocit. Musím říct, že je to děsně osvobozující a tělo se hned chová jinak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.