ostatne vyrobky lush
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0dab87439a196188b75bbd85e09df915Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Virgo
81-160
81-160


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 10:10 am    Předmět: Citovat

Janis napsal:
Ten flying fox má být jasmínový, viď? Wink


Jojo, jasmín, med, tyto dvě ingredience jsou tam asi nejvíc cítit. Tak jsem se s ním včera konečně umyla. Mužík chvíli "čmuchal" kolem sprchy a povážlivě se lísal, ale když jsem se zeptala, zdali mu to voní, prohlásil, že to je taková divná vůně, prý mu to připomíná "čínu" - jako to jídlo. No nevyprdla by ses na něj? Very Happy Ale mám pocit, že to na jeho smysly působilo nějak podvědomě, mně osobně vůně připadala velmi zajímavá a velmi smyslná, poněvadž mě málem ani nenechal dojít do postele..... Very Happy Embarassed Takže věřím, že "něco na té vůni je"... Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 10:13 am    Předmět: Citovat

čínu oni mužský rádi:) to hledal, jestli si mu něco nezatajila..a když zjistil, že jsou to jenom vlásky.. tak byl zklamanej..nooo to víš hlad.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Virgo
81-160
81-160


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 11:06 am    Předmět: Skladování kosmetiky Citovat

Mimochodem, poradí mi někdo, jak se lašácké výrobky mají správně skladovat?? V lednici, nebo stačí prostě na suchém místě...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Virgo
81-160
81-160


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 11:09 am    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
čínu oni mužský rádi:) to hledal, jestli si mu něco nezatajila..a když zjistil, že jsou to jenom nádherně ZELEŇOUČKÉ vlásky.. tak byl zklamanej..nooo to víš hlad.. Smile


Jak píši v jiné diskuzi, jídlo zrovna není naše největší rozkoš... a určitě myslel čínu sójovou. Very Happy Ale zklamán nebyl, naopak, ač jindy většinou večer k smrti unaven, včera se přímo.. ehm.. překonával...! Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Virgo
81-160
81-160


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 1:02 pm    Předmět: Pleťové masky - fresh Citovat

...při nejbližší příležitosti se chystám vzít útokem nějakou tu čerstvou masku na pleť, máte s ní některá zkušenosti?? Láká mě ta s vůní čokolády... Když už ji nemůžu jíst, chci si ji aspoň napatlat na tvář a těšit se její vůní... pokod skutečně voní po čokoládě... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 2:50 pm    Předmět: Citovat

No tak já všechny kousky nechám dobře vyschnout - na okně, mám takový zvyk Very Happy a pak šampuk uložím do plechovky na to určený a tělový kondicionér to samý a na co není plechovka, to dávám do keramické misky do šuplíku s prádlem.... a jak pak voníííím Shocked Wink Laughing
Myslím, že nejdůležitější je, aby byly v sucu, aby se dál nerozpouštěly a pokud je to v lahvičče, tak jako standartní kosmetiku, asi.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 7:46 am    Předmět: Re: Skladování kosmetiky Citovat

Virgo napsal:
Mimochodem, poradí mi někdo, jak se lašácké výrobky mají správně skladovat?? V lednici, nebo stačí prostě na suchém místě...?


Kromě čerstvých masek se do ledničky nic dávat nemusí, možná ještě ta mask of mangaminty, když chceš, aby vydržela déle...Jinak úplně stačí suché místo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 7:49 am    Předmět: Re: Pleťové masky - fresh Citovat

Virgo napsal:
...při nejbližší příležitosti se chystám vzít útokem nějakou tu čerstvou masku na pleť, máte s ní některá zkušenosti?? Láká mě ta s vůní čokolády... Když už ji nemůžu jíst, chci si ji aspoň napatlat na tvář a těšit se její vůní... pokod skutečně voní po čokoládě... Smile


Ta čokoládová je moc příjemná, voní pěkně, ale ne tak úplně jako čokoláda:-) pokud máš ráda mask of mangaminty, mohla by Ti tato taky vyhovovat, příjemný mátový efekt je v této také, a navíc marocké bahínko:-)
Já úplně nejvíc z čerstvých masek zbožňuju Brazened honey, dělá úchvatně jemnou a krásnou pleť a je mooooc příjemná na obličeji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 7:52 am    Předmět: Re: ostatne vyrobky lush Citovat

eetynka napsal:


marianko a kolko ti vydrzi ten dreamcream. mne sa to zda pekelne drahe.. Sad


No, je to dost drahé... a vydží tak řekla bych zhruba stejně jako stejné množství jiného krému...jenže já prostě nemůžu odolat abych se s ním mazala často a hodně, stačilo by mylím i méně a to by pak vydžel déle.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Virgo
81-160
81-160


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 9:41 am    Předmět: Re: Skladování kosmetiky Citovat

Marianna napsal:
Virgo napsal:
Mimochodem, poradí mi někdo, jak se lašácké výrobky mají správně skladovat?? V lednici, nebo stačí prostě na suchém místě...?


Kromě čerstvých masek se do ledničky nic dávat nemusí, možná ještě ta mask of mangaminty, když chceš, aby vydržela déle...Jinak úplně stačí suché místo Smile


Super, díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.