Naturalis - Natural Esences
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 5:12 am    Předmět: Citovat

Tak ještě k těm šamponům Naturalis. Jak tu psala hankaflakanka, že v tom březovém není ta bříza vůbec, tak v tom slunečnicovém je nějaký extrakt napsaný, takže tam asi nějaký výtažek možná bude, i když nevěřím že vzhledem k ceně tam toho bude nějak moc, ale hlavní je že mi vyhovuje Smile Musím říct že dokonce víc než drahý Goldwell co jsem měla z kadeřnictví Smile jinak tedy konkrétně ten březový je z jiné řady. Ten slunečnicový, levandulový a ještě i další druhy jsou z nové řady Naturalis essences. Ani výrobce je ještě nemá na svých stránkách, tedy alespoň jsem to tam nenašla, ale pokud by to někoho zajímalo, tak jsem je našla tady: http://www.pemi.cz/drogerie/katalog.asp?page=2&L1ID=kos&L2ID=750789984576&L3ID=220607584970&L4ID=716773779507&Zobrazit=katalog
Mají tam ještě i jiné druhy, jen je škoda, že tam není rozepsáno který na co je a v obchodě jsem zatím viděla jen ten slunečnicový a levandulový. Docela by mě zajímalo na jaké vlasy je ten grepový a melounový.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 6:45 am    Předmět: Citovat

Holky, maj je v Kauflandu... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 11:11 am    Předmět: Citovat

ja som o zensene citala, ze pekne podporuje rast;) v kauflande? tam nechodim, ale asi to ceknem, ked dominam tie moje (za rok Laughing ). este som ich u nas nevidela..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 11:19 am    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Tak ještě k těm šamponům Naturalis. Jak tu psala hankaflakanka, že v tom březovém není ta bříza vůbec, tak v tom slunečnicovém je nějaký extrakt napsaný, takže tam asi nějaký výtažek možná bude, i když nevěřím že vzhledem k ceně tam toho bude nějak moc, ale hlavní je že mi vyhovuje Smile Musím říct že dokonce víc než drahý Goldwell co jsem měla z kadeřnictví Smile jinak tedy konkrétně ten březový je z jiné řady. Ten slunečnicový, levandulový a ještě i další druhy jsou z nové řady Naturalis essences. Ani výrobce je ještě nemá na svých stránkách, tedy alespoň jsem to tam nenašla, ale pokud by to někoho zajímalo, tak jsem je našla tady: http://www.pemi.cz/drogerie/katalog.asp?page=2&L1ID=kos&L2ID=750789984576&L3ID=220607584970&L4ID=716773779507&Zobrazit=katalog
Mají tam ještě i jiné druhy, jen je škoda, že tam není rozepsáno který na co je a v obchodě jsem zatím viděla jen ten slunečnicový a levandulový. Docela by mě zajímalo na jaké vlasy je ten grepový a melounový.


Na grepovým je nápis Wavy hair ( vlnitý ), na melounovým Natural Balance. Mango&Papaya je na dry&fray hair, slunečnicový - natural volume. Levandulový - natural hydrated, Corn flower ( chrpa ) je na fine&damage hair Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 9:27 pm    Předmět: Naturalis - Natural essences Citovat

Navazuju na jedno téma o šamponu podobného názvu. Máte někdo zkušenost s touto levnější (asi) napodobeninou?
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 9:32 pm    Předmět: Citovat

všimla jsem si jich v drogerce, mají několik druhů (meloun, slunečnice, levandule, mango, grep, chrpa). pak jsem si četla právě to jiné téma o šamponech značky clairol. řekla bych, že podobnost až tak čistě náhodná asi nebude. každopádně jsem neodolala a pořídila si mangový šampon. na poškozené a suché myslím. za 38kč / 300ml musím říct, že mě velmi mile překvapil... krásně voní a je opravdu jemný, jemňoučký. vlasy mám po něm stejně příjemné jako po oblíbeném avonu. tudíž si ještě hodlám pořídit několik dalších, s tím, že spotřebovat mi je pomůže přítel (s jeho spotřebou žádný problém). chrpa nebo levandule je myslím pro hydrataci, a meloun krásně voní... nezkoušel jste někdo taky ?
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 9:36 pm    Předmět: Citovat

jo, tak grep je pro kudrnaté (červený grep, citronová tráva, bergamot)
meloun pro přirozenou rovnováhu (vit. E myslím)
levandule hydratace
chrpa barvené a poškozené (asi)
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dmartinka
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 10:08 pm    Předmět: Citovat

Myslíš tento?? http://www.drostra.cz/?pid=18228&PN=Natural+essences+mango+vlas.%c5%a1amp.500ml
A kde jsi to viděla, já jsem ho nikde nezahlédla, ale vypadá velice lákavě Razz .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 10:35 pm    Předmět: Citovat

jojo, to je on... já si ho koupila v top drogerii, v martině či tak jsem zatím nebyla. zítra jdu do rossmana, tak to obhlédnu, ale tam pochybuju... ale většinou co má top, má i teta a martina, tak to tam zkus... opravdu na vyzkoušení za 3 pětky je to super Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dmartinka
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 11:06 pm    Předmět: Citovat

A nejsou v tom silikony??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.