Ajurvédský šampón - Planet Pure/Eliah Sahil
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 65, 66, 67  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 9:40 pm    Předmět: Citovat

vílko to nic, já už tu sem taky známá svou samomluvou... speedy se mi směje, že si kecám ve foru, na chatu.... njn, to nic Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 12:11 pm    Předmět: Citovat

tiborku no hold ja si samopovidam se svym nadsenim Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 12:41 pm    Předmět: Citovat

Vílko, já to mám horší, založila jsem téma s jedním šamponem a nikdo kromě mě ho nikdy asi neměl Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Co už Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 1:02 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsme na tom stejně. Založila jsem téma RB Haute Coiffure a asi jej taky nikdo neměl Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 8:42 am    Předmět: Citovat

Jé, já jsem se těsně než jsem minulej tejden odjela na dovolenou na tenhle šampon na biosféře koukala a říkala jsem si, že až se vrátím, zkusím založit vlákno. A Vílka to mezitím udělala za mě a má ten šampon i odzkoušenej. A vzhledem k tomu, že nám oběma sedne lávovka, tak si říkám, že by se mejm vláskům mohlo líbit i tohle. Takže díky, Vílko - za ušetřenou práci i znalecký posudek! Wink
Vypadá to moc dobře - zkoušela jsem podle latinskejch názvů vyhledat ty bylinky a pokud mě google neklame, v podstatě jsou hlavní složky shikakai, amla a mýdlový ořechy a ještě jedna rostlinka, kterou jsem neidentifikovla. Já jsem se k tomuhle šamponu vlastně dostala tak, že mi kamarádka přinesla na "ochutnání" samotnou shikakai, kterou si objednala z Anglie, a protože ta byla na vlásky super, hledala jsem něco i v českých vodách. Takže jen co se po dovolený trochu rozkoukám, zkusím zalarmovat biosféru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 12:07 pm    Předmět: Citovat

tak to mam radost Titanie Very Happy Ja uz si s nim hlavu myla nekolikrat a velka spokojenost Wink a moc krasne se po nem vlasky lesknou....a planuju ho zkusit i do henny Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 12:19 pm    Předmět: Citovat

Nojo, komu se nelení, tomu se zelení, už mám objednáno. Díky za recenzi, Vílko! Very Happy
Jenom mě napadlo, jak píšeš, že si ho chceš dát do henny - nechci Ti do toho moc kecat, ale já bych s tím možná byla docela opatrná. Ono to přece jenom na tý hlavě bude s hennou dost dlouho, a když jsem hledala ty latinsky vypsaný ingredience na internetu, hned u dvou z nich mi vyšlo, že jsou to mýdlový ořechy - což je sice složka naprosto přírodní, ale při dlouhodobějším působení by mohla pěkně vysušovat a možná i dráždit pokožku hlavy. To už bych spíš šla do samotný amly/shikakai - ale na těch stránkách, co si z nich shikakai objednávala kamarádka ( www.henna-boy.co.uk), o něm píšou, že se to má použít před hennováním (a o amle jakbysmet) - o přidávání do henny se nezmiňujou, aby se pak účinky třeba nějak nerušily nebo tak něco Confused . Kdyžtak na ty stránky jukni - sice to není nijak extra obsažný, ale zdá se, že tam vcelku vědí, o čem mluví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 12:25 pm    Předmět: Citovat

Tak vyzkouseno Very Happy no dala jsem tam i hodne oleju,a vyjmecne to sundala u po dvou hodkach Embarassed
Podrazdeni na pokozce zadny,dokonce ani lupy...jedine co se asi stalo,tak henna nebarvila tak inetnzivne jako jindy,takze si myslim,ze to barveni to malinko poprelo,ale jinak vlasy presusene rozhodne nejsou,dala jsem dooost oleje a po uschnuti zjistila,ze mam vlasy mastne Confused tak jsem dnes rano myla jeste jednou(to se mi teda jeste nestalo aby mi po smyti henny(vzdy davam dost oleje)ulpel olej na vlasech Laughing
Ale vlasy jsou na omak moc prijemne a leskle,dokonce ani konecky nejsou presusene a to jsem do nich zapomnela vetrit kapku oleje po myti.

Ale priste uz si to nedam,slo mi hlavne o vuni,ale henna ji stejne prerusila a udelalo to prazvlastni cuchaci smes Embarassed

Titanie jsem ale rada,ze sis ho objednala,myslim,ze bys z nej mohla byt nadsena Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 12:31 pm    Předmět: Citovat

No, lákáte mě, lákáte Smile Ale teď jsem uvalila na nákup prostředků na vlasy embargo, možná až mi dojde lávovka (což bude tak někdy v listopadu), o něm zapřemýšlím... Do té doby tu bude jistě víc názorů, tak se pak rozhodnu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 12:40 pm    Předmět: Citovat

Teď se dívám, že Vílčin odkaz nefunguje a ani když dávám do vyhledávání slova "ajurvédský" nebo "šampón", nenašlo to nic. Že by ho už stáhli? To je jedna z věcí, které mi na biosféře začínají vadit (a už jsem uvažovala, že tam nebudu nakupovat) - hodně často stahují osvědčené věci z prodeje a zklamali mě, když jsem měla objednanou bio whisky pro manžela k narozeninám, měli na ni lhůtu 3 týdny, ty uběhly, nikdo mě neinformoval ani nic neposlali, a sama jsem si musela zavolat, jak to s ní vypadá Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 65, 66, 67  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.