Hypochondři celého světa, spojte se!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d53839a824bc1d15dfbf6071073e98ceZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 9:37 pm    Předmět: Citovat

Hele, holky, nechci vám kazit vlákno, protože jsem hypochondr jen na půl úvazku. Většinou jsem v pohodě, ale pak někde něco čtu (ideální je při banálním příznaku čehokoliv sáhnout po domácím lékaři), to jsem schopná do půl hodinky si přivodit neodvratnou smrt na jazyku. Je zajímavý, že si přečtu všechny příznaky a vím!! jistojistě, že to je můj případ. Pak je ale někde odkaz na jinou možnou chorobu a tam to samé a než se naděju jsem prolezlá chorobami že se sama sobě divím jak je možný, že ještě držím pohromadě. Myslím, že jsem ale hypochondr sabotér, k lékaři nejdu dokud mě tam přesila nedotáhne. Celý život mám silný pocit, že někde ve mě číhá něco, na co ještě žabaři lékaři nepřišli, ale zároveň se bojím že jednou v ordinaci nebude sedět žabař a budu to mít spočítaný... Zrovna dneska řeším Parkinsona, kdybyste viděly ty ratlíkovský ruce! Rolling Eyes Shocked Smile Zmatená jsem stále, paměť jsem někde zapomněla už dávno, téměř nemrkám a zdá se že začínám slintat. Moč ještě udržím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 10:33 pm    Předmět: Citovat

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Vy jste blázni!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Já jsem asi nějaký opak hypochondra Laughing Když jsem byla u doktorky na preventivní prohlídce (po třech místo po dvou letech, ptz měla nějaký binec v kartách a zapomněla nás některé včas objednat), tak jenom kroutila a říkala hlavou a říkala, že jsem u ní prý naposled byla před třemi lety-na preventivce Laughing Nebýt těch preventivních dětských prohlídek, tak k ní chodím tak jednou za 5 let Laughing Nemocná (jako nějaká angína nebo tak něco) jsem nebyla ani nepamatuju, maximálně mě na chvilku něco přepadlo, den, dva si poležím a pak zas všechno ok. Alergii nemám žádnou, žádná část těla mi nechybí, zubní kaz taky nemám ani jeden, jsem holt nějak podezřele moc zdravá Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing (a to se pak nemůžete divit, že nechápu, jak můžete řešit takové věci Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 1:14 am    Předmět: Citovat

Big problém...píchla jsem si třísku pod nehet a mám malou bouličku na noze, všici tvrděj, že je to zapouzdřený vazivo či co.....áchich co když je to rakovina a z tý třísky mi upadne prst??



PS:Já vám to řikala... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 7:01 am    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Vy jste blázni!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Já jsem asi nějaký opak hypochondra Laughing Když jsem byla u doktorky na preventivní prohlídce (po třech místo po dvou letech, ptz měla nějaký binec v kartách a zapomněla nás některé včas objednat), tak jenom kroutila a říkala hlavou a říkala, že jsem u ní prý naposled byla před třemi lety-na preventivce Laughing Nebýt těch preventivních dětských prohlídek, tak k ní chodím tak jednou za 5 let Laughing Nemocná (jako nějaká angína nebo tak něco) jsem nebyla ani nepamatuju, maximálně mě na chvilku něco přepadlo, den, dva si poležím a pak zas všechno ok. Alergii nemám žádnou, žádná část těla mi nechybí, zubní kaz taky nemám ani jeden, jsem holt nějak podezřele moc zdravá Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing (a to se pak nemůžete divit, že nechápu, jak můžete řešit takové věci Laughing )


no, tak já u obvodky nebyla asi tak 6 let... chodím jen pravidelně tam, kam musím a jím občas jen léky, co musím.... Z nemocí si spíš dělám srandu.... Chce to brát s humorem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 7:37 am    Předmět: Citovat

Tak tak, hypochondr může být i velmi zábavná osůbka Laughing
Ale můůj drahý už mě začal oslovovat Ty můj chcípáčku... Twisted Evil Já vždy napůl vážně napůl v žertu nahodím smutné oči a zlomeným hlasem pronesu- Aby sis to jednou nevyčítal... A ten prevít se rozchechtá. Ale má to výhodu, dokopala jsem ho aspoň k tetanovce, měl ji propadlou asi sedm let. A to je to kutil-nešika Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 8:10 am    Předmět: Citovat

Mno já moc hypochondr najsem ( teda ne doslova). svůj imunitní systém mám v pí** od tří let. Chronická revmatoidní artritida ( myslím, že sem to tu psala , ale to je jedno).
Problém nastane, když mě začne bolet něco jiného než klouby, to sem pak téměř hysterická. Už mi i párkrát doktoři řekli, že si vymýšlím, abych byla zajímavá. Zejména na plicním, alergologii ( mno mám alergickou rýmu a astma, ale jaksi mi nepřišli ma co Confused ). Pak ještě urologie a kožní. Tady se prostě nedomnluvím. Jediný kdo mě bere vážně, jsou doktoři z ORL.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 9:54 am    Předmět: Citovat

Cris napsal:
Hele, holky, nechci vám kazit vlákno, protože jsem hypochondr jen na půl úvazku. Většinou jsem v pohodě, ale pak někde něco čtu (ideální je při banálním příznaku čehokoliv sáhnout po domácím lékaři), to jsem schopná do půl hodinky si přivodit neodvratnou smrt na jazyku. Je zajímavý, že si přečtu všechny příznaky a vím!! jistojistě, že to je můj případ. Pak je ale někde odkaz na jinou možnou chorobu a tam to samé a než se naděju jsem prolezlá chorobami že se sama sobě divím jak je možný, že ještě držím pohromadě. Myslím, že jsem ale hypochondr sabotér, k lékaři nejdu dokud mě tam přesila nedotáhne. Celý život mám silný pocit, že někde ve mě číhá něco, na co ještě žabaři lékaři nepřišli, ale zároveň se bojím že jednou v ordinaci nebude sedět žabař a budu to mít spočítaný... Zrovna dneska řeším Parkinsona, kdybyste viděly ty ratlíkovský ruce! Rolling Eyes Shocked Smile Zmatená jsem stále, paměť jsem někde zapomněla už dávno, téměř nemrkám a zdá se že začínám slintat. Moč ještě udržím.

jé, Cris, to máme skoro to samý... já jak čtu o nějaké nemoci, tak ji okamžitě mám, ale k doktorovi aby mě tahali párem volů (přesně jak píšeš, bojím se, že mi najde něco, co všichni před ním přehlídli a já končím Laughing ) naposledy jsem šla DOBROVOLNĚ k doktorovi, když mě bolel zub, protože to byla taková bolest, že jsem chlapa ráno budila, ať mě tam zaveze, to se nedalo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 4:15 pm    Předmět: Citovat

Shocked Takové úžasné téma a já ho přehlídla... a našla až teď. Hlásí se další hypochondr, skoro stoprocentní. O nemocech si dávno nic nečtu ani nehledám, abych je zase všechny nezažívala na sobě. Ale občas se stane že něco přečtu či zaslechnu omylem (třeba v novinách, článek s nevinným titulkem, a v něm popis zákeřné choroby), a už mě začnou pobolívat příslušná místa na těle. Většinou tak nějak akorát, ještě to není na to jít k doktorovi, ale ani mávnout rukou a říct si "to nic". Laughing Tak se několik dnů, týdnů až měsíců trápím, dokud si nenajdu další oblíbenou nemoc.
Mamka mi vždycky říkala, že to mám z toho, že "nic nedělám a jenom se pozoruju". A přítel je zase cvičený na uklidňování typu "to nic není, broučku". Jeho objetí docela pomáhá, pravda.
Nejhorší jsou naše kávové sedánky s kamarádkou - taky tak trochu hypochondrem - většinou sklouzneme k nemocem Laughing
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 4:26 pm    Předmět: Citovat

Mám ráda sladké, takže největší hrůzu mám z cukrovky, vždycky se vyděsím, když víc piju nebo chodím na záchod. V poslední době jsem přibírala na váze a málo spala, tak je docela reálné, že si poškodím zdraví. A už dlouho bojuju s něčím, co jsem si myslela, že já mít nemohu a v knížkách jsem to přeskakovala. Ty nemoci jsou vždycky tak překvapivé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 4:27 pm    Předmět: Citovat

Na hypochondrii je expert drahá polovička. Nějak ho bolelo pod žebry a přišel mi drobet žlutý. No a od doktora se vrátil se z vítězoslavným:,,Mám rakovinu hlavy pankreatu, beru psa a dožiju někde na samotě." (vydedukoval to z malilinko zvýšených jaterních testů a bilirubinu, že by to mohl být podrážděný žlučník, ho nenapadlo ani náhodou). Tak jsem mu, v rámci psychické podpory, našla průměrnou dobu dožití -5 měsíců, popřála dobré dožité a otázala se, kdyže se stěhuje. Za pár dní se zklidnil, ale přišlo mi, že myšlenku na ca slivnivky opouští velmi nerad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.