Ahojky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8fc3a0c4ed9fc51bfb884fba41378b4cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:36 pm    Předmět: Citovat

Dewilllka napsal:
Ďakujem za milé privítanie... Som rada že som túto stránku našla... my na slovensku totiž nič také nemáme. Natrafila som na vás keď som hľadala nejaké zaujímavé účesy (teda také, ktoré by som zvládla sama a vydržali by).. A tu som našla čo som hľadala... Vážne vás veľmi chválim. Objavila som tu množstvo zaujímavých variácii a spestrení aj úplne obyčajných účesov...

Len trošku rozmýšľam či mi to tu neuškodilo Very Happy pretože teraz len rozmýšľam čo si na tie moje vlasy dám aby boli ešte krajšie a čo si kúpim a ako sa učešem... Very Happy tuším začínam mať sklony k narcizmu Laughing Embarassed vám sa to nestalo?


Kdybych měla vlasy po kolena možná že by mi nějaký narcismus hrozil ale takhle opravdu ne Very Happy Laughing
Ale ze začátku mě to tu taky všechno hrozně bavilo a dost věcí jsem si nakoupila a tak...to po čase opadne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:37 pm    Předmět: Citovat

Allean napsal:
Dewilllka napsal:
Ďakujem za milé privítanie... Som rada že som túto stránku našla... my na slovensku totiž nič také nemáme. Natrafila som na vás keď som hľadala nejaké zaujímavé účesy (teda také, ktoré by som zvládla sama a vydržali by).. A tu som našla čo som hľadala... Vážne vás veľmi chválim. Objavila som tu množstvo zaujímavých variácii a spestrení aj úplne obyčajných účesov...

Len trošku rozmýšľam či mi to tu neuškodilo Very Happy pretože teraz len rozmýšľam čo si na tie moje vlasy dám aby boli ešte krajšie a čo si kúpim a ako sa učešem... Very Happy tuším začínam mať sklony k narcizmu Laughing Embarassed vám sa to nestalo?


Dew - stalo Very Happy Very Happy Very Happy jsem narcista co tu teď sedí s igelitem a ručníkem na hlavě a pod ním si hřeje vlásky v domácím,zde naučeném, zábalu Very Happy Very Happy Very Happy

Laughing Laughing Laughing Já jsem ted jeden spláchla ačekám,až mi vlasy uschnou,pokud to bude ok,dám recept Wink Jinak jsem si právě objednala lávovku,kokosák,přírodní zubní passtu na zuby a balzám na rty,a to už o něčem svědčí Twisted Evil jednou mě to přivede na mizinu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dewilllka
21-40
21-40


Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:39 pm    Předmět: Citovat

Allean napsal:
Dew - stalo Very Happy Very Happy Very Happy jsem narcista co tu teď sedí s igelitem a ručníkem na hlavě a pod ním si hřeje vlásky v domácím,zde naučeném, zábalu Very Happy Very Happy Very Happy

v domácom? tak sem s ním... Rada sa nechám inšpirovať Very Happy domáce veľmi nepoužívam. Skúšala som olivový olej, alebo citrón... Ale nič viac. Kamarátka mi odporučila niečo s vajíčkom, vraj jej to strašne pomohlo. Taak som si to vajce vykydla na hlavu(v sprche) a keď som vlasy vysušila skoro som odpadla. všetok ten vaječný bielok sa mi usadil medzi mojimi vtedy čiernymi vlasmi... Laughing len dúfam že ty na hlave žiadne vajce nemáš Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:39 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:

Kdybych měla vlasy po kolena možná že by mi nějaký narcismus hrozil ale takhle opravdu ne Very Happy Laughing
Ale ze začátku mě to tu taky všechno hrozně bavilo a dost věcí jsem si nakoupila a tak...to po čase opadne Laughing

No tak to jsi mě trochu uklidnila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:40 pm    Předmět: Citovat

Dewilllka napsal:


v domácom? tak sem s ním... Rada sa nechám inšpirovať Very Happy domáce veľmi nepoužívam. Skúšala som olivový olej, alebo citrón... Ale nič viac. Kamarátka mi odporučila niečo s vajíčkom, vraj jej to strašne pomohlo. Taak som si to vajce vykydla na hlavu(v sprche) a keď som vlasy vysušila skoro som odpadla. všetok ten vaječný bielok sa mi usadil medzi mojimi vtedy čiernymi vlasmi... Laughing len dúfam že ty na hlave žiadne vajce nemáš Laughing
smývala jsi teplou vodou že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:43 pm    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
Déscantes napsal:
[

Kdybych měla vlasy po kolena možná že by mi nějaký narcismus hrozil ale takhle opravdu ne Very Happy Laughing
Ale ze začátku mě to tu taky všechno hrozně bavilo a dost věcí jsem si nakoupila a tak...to po čase opadne Laughing

No tak to jsi mě trochu uklidnila Smile


Ale nevím jak to bude u tebe Very Happy Bacha aby ti jednou exekutoři nepřišli zastavit barák Very Happy Laughing

( k tomu utrácení - za přírodní zubní pastu se to ale opravdu vyplatí. Já jsem si na sobě všimla velkého rozdílu a od jisté doby jenom a pouze přírodní pasty. Jsou úžasné )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dewilllka
21-40
21-40


Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
Dewilllka napsal:


v domácom? tak sem s ním... Rada sa nechám inšpirovať Very Happy domáce veľmi nepoužívam. Skúšala som olivový olej, alebo citrón... Ale nič viac. Kamarátka mi odporučila niečo s vajíčkom, vraj jej to strašne pomohlo. Taak som si to vajce vykydla na hlavu(v sprche) a keď som vlasy vysušila skoro som odpadla. všetok ten vaječný bielok sa mi usadil medzi mojimi vtedy čiernymi vlasmi... Laughing len dúfam že ty na hlave žiadne vajce nemáš Laughing
smývala jsi teplou vodou že?


Nikto mi nepovedal, že to mám zmyť studenou Laughing Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:46 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Lilith.2 napsal:
Déscantes napsal:
[

Kdybych měla vlasy po kolena možná že by mi nějaký narcismus hrozil ale takhle opravdu ne Very Happy Laughing
Ale ze začátku mě to tu taky všechno hrozně bavilo a dost věcí jsem si nakoupila a tak...to po čase opadne Laughing

No tak to jsi mě trochu uklidnila Smile


Ale nevím jak to bude u tebe Very Happy Bacha aby ti jednou exekutoři nepřišli zastavit barák Very Happy Laughing

( k tomu utrácení - za přírodní zubní pastu se to ale opravdu vyplatí. Já jsem si na sobě všimla velkého rozdílu a od jisté doby jenom a pouze přírodní pasty. Jsou úžasné )

To doufám,že mi to bude vyhovovat Very Happy Tak zas takový cvok nejsem abych všechno utratila Laughing Možná.Snad.Uvidíme Laughing Ale když je to všechno přírodní,tak to stojí za to Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:50 pm    Předmět: Citovat

Dewilllka napsal:
Lilith.2 napsal:
Dewilllka napsal:


v domácom? tak sem s ním... Rada sa nechám inšpirovať Very Happy domáce veľmi nepoužívam. Skúšala som olivový olej, alebo citrón... Ale nič viac. Kamarátka mi odporučila niečo s vajíčkom, vraj jej to strašne pomohlo. Taak som si to vajce vykydla na hlavu(v sprche) a keď som vlasy vysušila skoro som odpadla. všetok ten vaječný bielok sa mi usadil medzi mojimi vtedy čiernymi vlasmi... Laughing len dúfam že ty na hlave žiadne vajce nemáš Laughing
smývala jsi teplou vodou že?


Nikto mi nepovedal, že to mám zmyť studenou Laughing Laughing Embarassed

No jo ale to musíš vědět,že vajíčko sev teplé vodě uvaří !!!!Razz Ne vážně,Machruju,aler když jsem zkoušela vajíčko poprvé,tak jsem to smyla taky teplou vodou a pak jsem se divila Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dewilllka
21-40
21-40


Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:51 pm    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
Laughing Laughing Laughing Já jsem ted jeden spláchla ačekám,až mi vlasy uschnou,pokud to bude ok,dám recept Wink Jinak jsem si právě objednala lávovku,kokosák,přírodní zubní passtu na zuby a balzám na rty,a to už o něčem svědčí Twisted Evil jednou mě to přivede na mizinu Laughing

odkial objednávaš? ja nič také nepoznám a preto moja kúpeľňa vyzerá ako chemický sklad. Chcela by som skúsiť niečo prírodnejšie, len jednoducho neviem čo a neviem odkiaľ to vziať
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.