Pudr
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 3:08 pm    Předmět: Citovat

človíček napsal:
taky chválím Alverde. mám ho sice krátce,ale přijde mi dobrý a hlavně kráááásně voní Laughing


Jaký máš odstín? Já jsem si koupila asi blbý, protože mi už tři lidi řekli, že jsem strašně bílá, jestli mi není špatně. Asi ho budu muset někomu věnovat. Mám kompaktní pudr 010 naturelle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 7:45 pm    Předmět: Citovat

Taky mi vyhovuje alverde pudr, jsem s ním dost spokojená.
Ale nedá mi to - existují i lepší, z přírodních určitě hauschka, z drogerkových jiné značky. Ten alverde je výborná alternativa, ale já prostě nemohu napsat že je to nejlepší pudr co existuje.
Dřív jsem používala jiné značky ( drogerijní ) a i s těmi jsem byla spokojená.
Některé drogerkové pudry líp matují, některé líp kryjou. Sestra má Maybelline a dost dobré, říkala. Z našich českých jsem jich měla dost, dermacol ušel, gabriellu salvete si chválí kamarádka.
Je to individuální. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 8:04 pm    Předmět: Citovat

Tomě zase alverde sedí na výbornou, ten nejsvětlejší odstín.. jenom ho už tak nějak dodělávám a další nehodlá přijít... takže nevím, kde vezmu další, nějaká dobrá duše si ho tam koupila těsně přede mnou a prodavačka říkala, že další už nebude Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
človíček
81-160
81-160


Založen: 25.4.2008
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 9:39 am    Předmět: Citovat

Lily napsal:
človíček napsal:
taky chválím Alverde. mám ho sice krátce,ale přijde mi dobrý a hlavně kráááásně voní Laughing


Jaký máš odstín? Já jsem si koupila asi blbý, protože mi už tři lidi řekli, že jsem strašně bílá, jestli mi není špatně. Asi ho budu muset někomu věnovat. Mám kompaktní pudr 010 naturelle.


já mám stejný, taky 010. měli tam jen 2 odstíny a tady ten byl tmavší. ted na opálenou plet je taky bledý pro mě,ale až budu zas bílá Rolling Eyes , bude mi sedět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 10:15 am    Předmět: Citovat

Tak po roce můžem téma zas otevřít Very Happy
Mám prosbu - je tady někdo, kdo používá jenom pudr, nic víc? Potřebovala bych tip na konkrétní značku. Přestala jsem teď používat makeup, je mi bez něj líp, a zjistila jsem, že mi stačí pudr, na sametový vzhled a aspoň malé sjednocení.
JENŽE - alverde je na to moc slabé, téměř nejde na mě vidět, přestalo mi vyhovovat. Takže jaká značka je podle vás fajn? Mám teďka obyčejný Love touch od gabrielly salvete a sedí mi, ale přece jenom by to asi chtělo něco lepšího nebo jiného, nevím...
A ještě dotaz - někde jsem četla, že samotný pudr na tváři urychluje tvorbu vrásek, to je doufám nějaká hloupost? Nechci být ve třiceti vrásčitá stařena Very Happy Very Happy jinak se normálně mažu, mám suchou pleť, takže ráno meruňkový olej, nechám vsáknout, a posléze trochu přepudruju...doufám že nedělám něco blbě Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 10:22 am    Předmět: Citovat

Mně docela vyhovuje Manhatten z řady ClearFace, ono jsou to pudry (řekla bych, ale že hooodně světlé) a já mám zrovna ten 2 v 1. Make-up + pudr. Když se houbička namočí, působí spíš jako make-up, když je suchá, tak jako pudr Very Happy Mně relativně sedí, protože docela dost kryjí, jen se mi zdá, že mě dělají ještě bělejší než jsem, ale já mám obecně s odstíny hoooodně velké problémy Very Happy A stál asi kolem 120Kč.

Co se týče těch vrásek, možné to je, přeci jen pudr zbavuje pleť přirozeného mazu a víc ji vysušuje, ale to je jen má, zřejmě zcestná teorie Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 10:38 am    Předmět: Citovat

Dés: mrkni do mého make-up blogu. Nedávno jsem tam dávala článek speciálně o pudrech Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 11:02 am    Předmět: Citovat

Nicole - tam už jsem taky vznesla dotaz, akorát jsem nevěděla, jestli si toho někdo všimne, tak jsem to dala i sem Very Happy pěkný článek.
A říkáš Kath Manhattan, jo? Já se po tom podívám. Měla jsem to zafixované jako značku pro problematickou pleť (beďary) a to já nemám, tak jsem to obcházela, ale kouknu na to, potřebuju něco světlého.
A když je to s těma vráskama pravda, tak co mám ale dělat? To prostě za čas budu vrásčitá? Very Happy Tak to doufám néé Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 12:28 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Nicole - tam už jsem taky vznesla dotaz, akorát jsem nevěděla, jestli si toho někdo všimne, tak jsem to dala i sem Very Happy

Všimla Wink Máš to tam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 2:02 pm    Předmět: Citovat

Very Happy
Nicole dík !!! Perfektní!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.