Můj začátek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=610915bb95e395d85aa440c032580eeaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zokynka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 1:56 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
zokynka napsal:
Déscantes napsal:
Tak hlavně že to dobře dopadlo Smile
Kam až si je budeš chtít nechat narůst?

Já si neumím představit, kam bych si je potom strkala Very Happy


Do zadních kapes od riflí přece Very Happy


No jo, a já si furt říkala, k čemu tam vzadu ty kapsy jsou.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 2:00 pm    Předmět: Citovat

zokynka napsal:
Déscantes napsal:
zokynka napsal:
Déscantes napsal:
Tak hlavně že to dobře dopadlo Smile
Kam až si je budeš chtít nechat narůst?

Já si neumím představit, kam bych si je potom strkala Very Happy


Do zadních kapes od riflí přece Very Happy


No jo, a já si furt říkala, k čemu tam vzadu ty kapsy jsou.... Laughing


Laughing Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 2:29 pm    Předmět: Citovat

Zokynko, je to asi dobře, že Ti kadeřník zachránil vlasy, to se moc často nevidí. Ale v tu chvíli, když jsi měla depku a těšila ses asi na to mikádo, to muselo být k zlosti. Mám všelijaký zážitky od kadeřnice, jednou tam přišla paní s dívenkou a pořád, že aby jí jenom ostříhala konečky, hlavně aby to šlo do culíku, dívenka ale chtěla nějaký moderní sestřih a bylo vidět, že je smutná. Pak trochu opačný zážitek, kdy dlouhovlasá dívka vypadající jako modelka chtěla trochu prostříhat vlasy. Kadeřnice (jinak skvělá), to tentokráte přehnala a dívka měla vlasy k ramenům a vzadu jen dlouhý řídký cancour, její maminka se na to dívala dost smutně a jestli prý by to nebylo nejlepší ostříhat už úplně. Jinak ta kadeřnice mi vždycky udělá, co chci já a jen jednou jsem brečela, ale tenkrát jsem se špatně vyjádřila, byla to moje vina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 4:20 pm    Předmět: Citovat

Prima příběh s dobrý koncem. A ten kadeřník by zasloužil metál - takovejch kdyby bylo víc! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 9:11 pm    Předmět: Citovat

Vítej na DV. Moc hezky pribeh. Za takoveho kadernika by se melo platit zlatem=) kapla jsi na jehlu v kupce sena. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 1:49 pm    Předmět: Citovat

Mám sice celkem fajn kadeřnici, ale k takovému kadeřníkovi bych šla hned. A chlapa bych se nebála... Říká se, že ženy si mezi sebou skrytě závidí, ale chlap ti nezávidí. A gayové jsou v tomhle úplně nejlepší, mají i výborný vkus a radost z toho. Měla jsem jednou takovou "nejlepší kamarádku". Bylo to mnohem lepší, než s holkou. Vybíral se mnou i šaty a musím říct, vybral snad lépe, než bych si vybrala já sama ... a bylo na něm vidět jak ho to bezprostředně baví.

Mamka má zas zkušenost s maskérem. A také říkala, že byl mnohem lepší než všechny ženský Wink Byla od něj nalíčená úplně pohádkově. Hrozně si s tím vyhrál a byl moc příjemný.

Hele, nechtěla bys nám dát kontakt na tvého kadeřníka? Wink
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 9:31 pm    Předmět: Re: Můj začátek Citovat

zokynka napsal:
Ahojky, už nějakých pár dní si to tady pročítám, nahlížím do vašich profilů, hledám rady, inspirace.. Tak bych měla o sobě taky něco napsat. Teda raději o svých vlasech, protože mám takovou zkušenost, o kterou se chci s vámi podělit....


Ahojki, taky Tě tady vítám a děkuji za hezký příběh! Nemusíš říkat jméno, ale v jakém městě tendle kadeřník funguje. Já jsem totiž všude nespokojená a vždy odcházím od kadeřníka s pláčem, tak by mě zajímalo, kde se takoví skvěli kadeřníci nacházejí..páčko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zokynka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 10:14 am    Předmět: Citovat

Já jsem tady právě četla názory, jak jsou všichni nemožní, a gayové obzvlášť, že nepřejí ženám, aby byly pěkné a schválně je przní. To si nemyslím. Gayové mají cit pro krásu a pro umění a bylo by jim proti srsti dělat něco ošklivého. Ale to je zas můj názor. Třeba sestra s ním byla nespokojená, protože jí to mikádo opravdu udělal a ona je sportovní typ a nosí krátké vlasy. Já jsem s ním spokojená hlavně kvůli tomu jeho přístupu ke mně Smile
Kadeřník má salon v Č. Budějovicích a teď i v Praze, nějak pořád pendluje. Ale v Praze je to za pražské ceny, to vím od sestry, platila 1400,-
Ještě chcete kontakt? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 2:57 pm    Předmět: Citovat

Já si nemyslím, že by gayové schválně prznili vlasy ženám, spíš si nejsem jistá, jestli mají stejný pohled na to, co je krásné.
Ale samozřejmě negeneralizujme.
Hlavně gratuluju k záchraně vlasů a taky tě tu vítám: Ahoooj Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 3:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,at se ti tu líbí,mimochodem moc hezký příběh Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.