Sponky, které neničí vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aff369f53c888513b3ccf761ca5dddd0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 11:36 am    Předmět: Citovat

Janulína napsal:
Jehlice, to je dobruj nápad. Nemám s ní teda žádný zkušenosti. Fakt to drží?


S jehlicema mám taky dobré zkušenosti, a to mi z vlasů skoro každá spone sjede. Jehlice používám 2 zaráz, nejlepší jsou podle mě dlouhé dvouzubé, kovové - vydrží i nějaké to ohnuutí a pnutí. jinak si na práci nejčastěji sepnu vlasy skřipcem nebo udělám cop. Gumičky si do vlasů dávám jen ty silnější textilní kulaté (myslím, že je to silná guma obalená vrstvou nití s kovovým spojem)- netrhají vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 11:37 am    Předmět: Citovat

Tak řekla bych, že vlasy neničí snad jen ten skřipec. Taky si doma dělám drdůlek jako Adél (samozřejmě že u mě jde o pididrdůlek) a lidem přijde docela fajn, šik, tak se toho neboj.
S jehlicí se budeš muset naučit, nevzdávej to hned na začátku (jako já, protože kdykoli jsem si to píchla do hlavy, tak mě to děsně tahalo, ale já jsem levá, takže mě nelze brát za směroplatnou Laughing )
Jinak třeba vysoko vyčesaný culík s takovou tou textilní gumičkou, na vlasech držívá hezky, a určitě je to taky tolik nezatěžuje jako gumička bez "ochrany" Very Happy

Co se týče sponek, tak by mě zajímalo, jestli někde na světě existuje nějaká, co vlasy neničí. Ty železné scvakovací jsou tak hezké, takový výběr, ale co na plat, vlasy to ničí, takže to nenosím Sad)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 2:49 pm    Předmět: Citovat

Myslíš ty skřipce, co silně scvakávají, takové ty dlouhé, co vypadají jako kolíčky, viď. Tak ty bych taky nenosila, i když se mi líbí boční skřipce, nebo jak to nazvat, ty, co se dávají ze strany. Ale tamtěch bych se bála, to musí ty vlasy lámat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 2:53 pm    Předmět: Citovat

Vidíš, na ty jsem zapomněla, a myslím si o nich totéž, jsou krásné, ale nic pro toho, kdo chce co nejdýl udržet v dobré kondici.
Já měla na mysli klasické (plechové?) spony, co se taky musí scvaknout, a z jedné strany je na nich nalepené něco okrasného, ježíš, jak se jim říká? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 3:21 pm    Předmět: Citovat

u nás sa tomu hovorí pukačky (asi podľa toho zvuku, čo spravia, keď sa roztvoria)..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 4:17 pm    Předmět: Citovat

U nás se říká "lupačky".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 9:15 am    Předmět: Citovat

Hani, myslíš něco takového?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 9:20 am    Předmět: Citovat

dana napsal:
Hani, myslíš něco takového?


Ano Dani Smile z těch mám skoro panickou hrůzu, když to mám jednou za sto let na hlavě,tak celou dobu přemýšlím, že už bych to měla sundat. No jo, cvok Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 9:23 am    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
dana napsal:
Hani, myslíš něco takového?


Ano Dani Smile z těch mám skoro panickou hrůzu, když to mám jednou za sto let na hlavě,tak celou dobu přemýšlím, že už bych to měla sundat. No jo, cvok Very Happy

No já takovou občas nosím a nikdy mě nenapadlo, že by to mělo mít až tak hrozné následky Shocked Vždyť ta kovová část je plochá, tak zas tolik vlasy zatěžovat nemůže, ne? Pokud si teda vlasy nepřipnu do toho zacvakávacího mechanismu.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 9:49 am    Předmět: Citovat

Jé, Very Happy neboj, všichni to nosí,a nikdo si nestěžuje. To je jenom moje fóbie... Fakticky. Dřív jsem to taky nosila pořád. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.