Pokožka hlavy a henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d03593165d01c96b18c2b9bcb8336473Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mandragora
0-7
0-7


Založen: 14.11.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2011 6:22 pm    Předmět: Citovat

Dneska som hennovala, a okrem toho, že mám červené prsty na jednej ruke a nejde to dole - pokožku hlavy mám oranžovú a dosť mi to vadí. Ako sa toho zbavím? *VĎaka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2011 7:36 pm    Předmět: Citovat

Po par umytich by to melo zmizet/ zmirnit se ... a jestli myslis cervene celo az k vlasove linii, na to pomuze to trochu vydrbat Smile a pri pristim barveni namazat cele celo olejem nebo hodne mastnym kremem, na mastne henna chyta hodne spatne.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katrinka
41-80
41-80


Založen: 29.7.2009
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2011 8:07 am    Předmět: Citovat

dlhovlasky, mate odsledovane ucinky henny na seboroicku dermatitidu? kamarat ma s nou vcelku dost starosti, tak ci by mu to nahodou nepomohlo... Question ja by som asi radila pouzit... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2011 8:09 am    Předmět: Citovat

Tak na to bacha, může pomoct, ale taky zhoršit. kamárádka si koupila Lush a sněžilo z ní jak o vánocích...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bakinom
81-160
81-160


Založen: 16.11.2010
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2011 10:47 am    Předmět: Citovat

Mandragora napsal:
Dneska som hennovala, a okrem toho, že mám červené prsty na jednej ruke a nejde to dole - pokožku hlavy mám oranžovú a dosť mi to vadí. Ako sa toho zbavím? *VĎaka

a tym ako sa toho narychlo zbavis ti neporadim, ale do buducnosti - mne pomaha - natriet celo, krk a podobne casti mastnejsim kremom, nehenovat tesne po umyvani vlasov (nech je pokozka hlavy trochu mastnejsia), pouzivat chirurgicke rukavice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katrinka
41-80
41-80


Založen: 29.7.2009
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2011 11:08 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Tak na to bacha, může pomoct, ale taky zhoršit. kamárádka si koupila Lush a sněžilo z ní jak o vánocích...


tak to nie je moc dobra predstava, kedze z neho snezi aj bez lush Rolling Eyes , ale mozno by stalo za to vyskusat trebars cassiu, take tie "nefarbiace", vyzivne henny, napadlo ma, ze mozno aj ta z DM na zaciatok...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2011 11:12 am    Předmět: Citovat

Katrinka: no ona má seborou, takže s tím má taky potíž i tak. Když použila čistou hennu, tak se to dalo, ale že by jí to pomohlo, o tom se vážně mluvit nedá. Bylo to prostě stejné jako před hennou. Co mám okolo sebe lidi se seboroou, tak si musí mýt vlasy každý den a dávat si hlavně pozor na to čím. Ono ta henna není špatný nápad, ale pokud má "špatný" šampon, tam nu na dlouho nepomůže... Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katrinka
41-80
41-80


Založen: 29.7.2009
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2011 11:15 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Katrinka: no ona má seborou, takže s tím má taky potíž i tak. Když použila čistou hennu, tak se to dalo, ale že by jí to pomohlo, o tom se vážně mluvit nedá. Bylo to prostě stejné jako před hennou. Co mám okolo sebe lidi se seboroou, tak si musí mýt vlasy každý den a dávat si hlavně pozor na to čím. Ono ta henna není špatný nápad, ale pokud má "špatný" šampon, tam nu na dlouho nepomůže... Wink


uz mozno budem trosku OT, ale aj tak sa spytam, existuje na to vobec nejaky dobry sampon? lebo vlakno o seboree som presla a ludia to riesia strasnym mnozstvom kombinacii a pripravkov...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2011 9:11 am    Předmět: Citovat

Mám celkem citlivou pokožku hlavy a henna mi úžasně vždycky pomohla. Kolikrát když mě hlava svědila a jak jsem se svědila tak ty strupy Rolling Eyes Embarassed mi to zahojilo. A vždycky mi pomohla s lupy na dočasnou dobu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beladona
0-7
0-7


Založen: 24.5.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 12:51 pm    Předmět: Citovat

Ahoj!
Poprvé jsem místo chemických barev vyzkoušela hennu. Stejně jako po chemii mě po barvení hlava svědila a i teď po 3 týdnech tam mám malé suché pupínky, barevné od henny.
Máte někdo s hennou podobné zkušenosti? Může mi nedělat dobře a nebo naopak to může být projev léčící se pokožky a mám být trpělivá?
Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.