Barvení podle Hennaforhair
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=496991d286e04d5492ec8d9a2becc69eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 4:07 pm    Předmět: Citovat

To je zajímavý... Láká mě to čím dál víc, ale ta platba do zahraničí... A teď jsem navíc přišla na obchod v Liberci, kde prodávají Hennécolor a ještě jednu neznámou, tak bych nemusela objednávat z netu... A v nějakém českém e-shopu se henna na tetování asi sehnat nedá, co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EL3
81-160
81-160


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 3:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj zajímavá diskuse, ještě by to chtělo nějakej typ na prodej té tetovací henny u nás..nějak nemohu najít nic, nebo jsem spíš na to antitalent.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 4:46 pm    Předmět: Citovat

Já radši nakupuju v zahraničí, ušetřím a seženu to, co tady ne....ale musíš mít kartu, která to umožńuje, já mám Visa ke studentskému účtu ČSOB.

Ale řekla bych, že henna určená na tělo se dá určitě sehnat i tady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 4:50 pm    Předmět: Citovat

EL3 napsal:
Ahoj zajímavá diskuse, ještě by to chtělo nějakej typ na prodej té tetovací henny u nás..nějak nemohu najít nic, nebo jsem spíš na to antitalent.


Mně se také nedařilo nic najít. Doporučuji hennu z Bazárku, je to inzerát henna z Qataru. Je to čerstvá indická henna, vhodná pro tetování. Je velmi jemně mletá a méně oranžová než egyptská nebo Lush, jsem s ní moc spokojená. Vyjde levně, obzvlášť větší balení. Nedosáhla jsem toho odstínu, který jsem chtěla, ale obávám se, že to s čistou lawsoniou ani nepůjde. Podle mě je to nejkvalitnější čistá henna, která se u nás dá sehnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EL3
81-160
81-160


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 6:01 pm    Předmět: Citovat

Marion napsal:
EL3 napsal:
Ahoj zajímavá diskuse, ještě by to chtělo nějakej typ na prodej té tetovací henny u nás..nějak nemohu najít nic, nebo jsem spíš na to antitalent.


Mně se také nedařilo nic najít. Doporučuji hennu z Bazárku, je to inzerát henna z Qataru. Je to čerstvá indická henna, vhodná pro tetování. Je velmi jemně mletá a méně oranžová než egyptská nebo Lush, jsem s ní moc spokojená. Vyjde levně, obzvlášť větší balení. Nedosáhla jsem toho odstínu, který jsem chtěla, ale obávám se, že to s čistou lawsoniou ani nepůjde. Podle mě je to nejkvalitnější čistá henna, která se u nás dá sehnat.

..pod čím to tam je nějak se nevyznám je to tato adresa?

http://www.bazarky.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 6:05 pm    Předmět: Citovat

Mám pocit, že je to tady v bazárku Wink na těchto stránkách v sekci Obchůdek... prostě tady: http://dlouhevlasy.cz/bazar/1817.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EL3
81-160
81-160


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 6:13 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Mám pocit, že je to tady v bazárku Wink na těchto stránkách v sekci Obchůdek... prostě tady: http://dlouhevlasy.cz/bazar/1817.html

..nooo už jsem to pochopila a taky našla...vůbec nevím, že to tu je..jen ten e-shop.
..tato asi barvý na ten měděný základ - že?--kdybych chtěla docílyt sytější červenou, tak asi smíchat z něčím? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 6:16 pm    Předmět: Citovat

jo, asi jo - možná by šla zkusit nějaká bordó henna - prý hennecolor barví dobře. že bys tam přihodila nějakou tu lžíci... dále se doporučuje řepná šťáva a tmavé červené víno, ibiškový čaj, dál už nevím, ale osobně jsem z nic takového nezkoušela, z červené mám straaach Confused asi by mi moc neseděla, tak nechávám zrz Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 6:40 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
jo, asi jo - možná by šla zkusit nějaká bordó henna - prý hennecolor barví dobře. že bys tam přihodila nějakou tu lžíci... dále se doporučuje řepná šťáva a tmavé červené víno, ibiškový čaj, dál už nevím, ale osobně jsem z nic takového nezkoušela, z červené mám straaach Confused asi by mi moc neseděla, tak nechávám zrz Wink

Co dáváš na podporu zrz?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 6:42 pm    Předmět: Citovat

heh, asi ani nic... mě chytá zrz dost... ne, dávám černý čaj trochu na ztmavení (aby to nebylo oranžové, i když to je stejně), poak dávám skořici a perníkové koření a taky čaj rooibos, má takovou barvu, tak jsem ho zkusila, ale nevím, jestli to má nějaký větší efekt... spíš mě to baví...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.