..jak zmensit objem vlasu?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=627ef3ad4cf631234a452e1fa1774825Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 10:25 pm    Předmět: Citovat

yeuop napsal:
tak vam se to rekne Wink
ja vazne nerad na sebe poutam pozornost, ale kdyz uz nahodou jdu po meste a nemam vlasy sepnute, tak se hned kazdy na mne musi divat Wink

PS: v avataru mam asi 1,5 roku starou fotku.. ted je to horsi Wink


To jsou ale moc krásné vlasy a moc ti sluší, spíš se zkus naučit zvyknout si na tu pozornost. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2007 8:20 pm    Předmět: Citovat

Já teda nemám kudrantý vlasy...ale obvykle je mám daleko rovnější, když jsem je předtím měla v copu nebo v jednoduchým zatočeným drdolu. Já nevím, asi bych je zkusila na noc zaplést do copu... Jinak vlasy máš nádherný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 8:29 pm    Předmět: Citovat

Připojuji se ke kolegům, vlasy máš nááádherné! Mohlo by Ti pomoci (i když nevím proč) nechat je trochu víc narůst, ony ztěžknou a budou víc viset dolů. Dále bych Ti doporučila také nějaké ty balzámy na mírné vyrovnání a proti rozlítanosti. Zkus krém úplně vpravo na této stránce: http://www.wella.cz/wella_professional/salon_products/hindex/products/straight/index.jsp?

Koupíš ho v kadeřnictví a stojí asi 280 Kč. Má ho můj přítel (zde na stránkách Vlkůň) a zdá se být dobrý. Sám o sobě vlasy nenarovná úplně, ale když ho do nich vetřeš, zabrání jejich chundelatění a tím ten objem srazí. Navíc je malinko zatíží, takže budou více splývat a méně poletovat. Myslím, že zrovna pro Tebe je tento krém ideální.
Návrat nahoru
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 9:44 am    Předmět: Citovat

Jéé, konečně kolega se stejnými vlasy!! Very Happy Vítej. Taky mám kudrnaté vlasy a pokud je nechám volně a ještě k tomu je před tím pořádně rozčešu, tak mám taky vlasy širší než ramena - tak je většinou nosím stažené buď v culíku, copánku nebo čístečně protažené gumičkou (což je zamtá do "smičky"). Jak tu holky (dámy, slečny, kolegyně....) psaly - abych vlasy (aspoň u hlavy) natáhla téměř do rovna - spíš do stavu mírné zvlnitosti, tak si je poumytí (Gliss-Kur - Asia Beauty) šamponem pořádně opláchnu a nanesu vcelku velké množství kondicionéru stejné značky, vlasy učešu, utáhnu kolem hlavy do jednoho nebo dvou sopánků (jeden vzadu, dva za ušima) a nechám uschnout takhle zapletené. U hlavy to musím podpořit sponkama popř. čelenkou. Většinou mi ty vlasy takhle schnou dva dny. Po rozpuštění jsou hezky rozdělené na pramínky, které jsou vytvarované copánky. Aby to nevypadalo tak růžově, tak se po asi půl dni začnou jednotlivé vlasy oddělovat a lítat všude kolem. Ale kolem hlavy to narovnání drží až do dalšího umytí. Taky je fajn si do "volných" konců vlasů vtírat speciální balzám (nesmývací) - stejná značka - vlasy po něm taky trochu ztěžknou a hlavně se uhladí a je jednodušší udržet je u sebe. Taky existují speciální oleje ve spreji - taky Asia Beauty, ale je jich hodně - musíš si vybrat, co ti bude vyhovovat. Není marné podpořit pramínkování pevným kadeřnickým voskem, který dobře drží a nenakudrnatí vlasy do spirálek.
JInak, máš kráásné vlasy, buď rád, že je máš, jen to dá hodně práce a chce to trpělivost a pevnou vůli to občas neostříhat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 10:48 pm    Předmět: Citovat

Pro všechny kurdnatce a kudrnatice mám tip Wink Vyzkoušela jsem kúru na vlasy od Swiss o-pair, a shledala jsem,že moje vlasy byly mnohem víc uhlazené a "ztěžklé" než obvykle. Pro mě se tato kúra nehodí,ale myslím,že vás by to mohlo zajímat Wink Kúru jsem pořídila v DM, je to takový (průhledný)pytlíček jen na jedno použití a mají různé barvy - druhy. Já měla konkrétně Maracuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 10:20 am    Předmět: Citovat

Treba by byla tahle knízka neco pro "kudrnaté cleny":

http://www.curlmart.com/Curly-Girl-by-Lorraine-Massey-p-153.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yeuop
0-7
0-7


Založen: 9.3.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 2:33 am    Předmět: Re: ..jak zmensit objem vlasu? Citovat

Ahoj. Toz dlouho jsem tady nebyl.
Nicmene muj stav se jeste zhorsil a nyni to vypada asi takhle Wink

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 8:04 am    Předmět: Citovat

Zhoršil??? Shocked Shocked Shocked Shocked Podle mě vypadáš (a tvoje vlasy) výborně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 8:50 am    Předmět: Citovat

Súhlas s Klarusou, podľa mňa ich máš tiež krásne - od farby, cez vlnky až po "veľkosť" Surprised Surprised Wink (to ja s mojimi tromi splihlými chlpmi môžem o niečom podobnom vlnkovatom a objemovom len snívať Rolling Eyes )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 9:32 am    Předmět: Re: ..jak zmensit objem vlasu? Citovat

yeuop napsal:
Ahoj. Toz dlouho jsem tady nebyl.
Nicmene muj stav se jeste zhorsil a nyni to vypada asi takhle Wink

Těžká závist. Tohle jsem si pracně na hlavě vytvářela trvalou, a stejně se mi to nevedlo. Embarassed
Nicméně, měla jsem kamarádku se stejnými vlasy, jako ty, a ta to řešila tím, že vlasy si česala jen při mytí řídkým hřebenem, důkladně nakondicionérované, pak na to dala nesmývací balzám, nechala uschnout a do dalšího mytí nečesala. Ta ale o nějaké ty spirálky stála...

BTW, když máš triko Led Zeppelin, tak k tomu ty vlasy máš úplně stylové...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.