Čím vlásky zalívat, aby rychle rostly
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fb27fc2ed2cde6fc054d91e26604c684Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 11:27 am    Předmět: Citovat

Ja ho pouzivam denne a vzdy si ho nacvrndam do dlani a potom masiruju Wink Jen nam pry zas tak nevoni,ale rychle ta vune mizi Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 4:01 pm    Předmět: Citovat

Já zalívám kopřivovým výluhem, na zahradě mi táta vždycky nechává v rohu neposekaný kus,kde rostou kopřivy Wink
Po kopřivách mají vždycky lesk jako blesk Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 9:14 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Já zalívám kopřivovým výluhem, na zahradě mi táta vždycky nechává v rohu neposekaný kus,kde rostou kopřivy Wink
Po kopřivách mají vždycky lesk jako blesk Wink


...a jak přesně ten výluh děláš? necháš je přes noc odstát ve vodě, nebo je povaříš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2007 7:53 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Kopretina napsal:
Já zalívám kopřivovým výluhem, na zahradě mi táta vždycky nechává v rohu neposekaný kus,kde rostou kopřivy Wink
Po kopřivách mají vždycky lesk jako blesk Wink


...a jak přesně ten výluh děláš? necháš je přes noc odstát ve vodě, nebo je povaříš?

Já je zalívám horkou vodou a nechám vyluhovat,klidně je tam nechám až to vychladne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2007 9:10 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
ilona napsal:
Kopretina napsal:
Já zalívám kopřivovým výluhem, na zahradě mi táta vždycky nechává v rohu neposekaný kus,kde rostou kopřivy Wink
Po kopřivách mají vždycky lesk jako blesk Wink


...a jak přesně ten výluh děláš? necháš je přes noc odstát ve vodě, nebo je povaříš?

Já je zalívám horkou vodou a nechám vyluhovat,klidně je tam nechám až to vychladne Wink


dělám to stejně, přez zimu moc ne, ale v létě často a řekla bych, že jsem ty vlasy měla loni v létě zdravější a určitě rychleji rostly než v zimě. Třeba to bylo kopřivou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 11:21 am    Předmět: Citovat

Kopřivy jsou celkově úžasné, hlavně teď na jaře, doporučuji na ně vyrazit, mají největší sílu. Mají se používat vždy ty mladé. Navíc nemusíte si jimi vlasy jen polévat, ale pravidelně pitý kopřivový čaj prý pomůže jejich kvalitě a růstu...chystám se to ozkoušet, zkusí to někdo se mnou?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 11:41 am    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Kopřivy jsou celkově úžasné, hlavně teď na jaře, doporučuji na ně vyrazit, mají největší sílu. Mají se používat vždy ty mladé. Navíc nemusíte si jimi vlasy jen polévat, ale pravidelně pitý kopřivový čaj prý pomůže jejich kvalitě a růstu...chystám se to ozkoušet, zkusí to někdo se mnou?Smile


No ja teda nevim, ale koprivy mi vysussovaly vlasy Sad
A s tim pitim, pozor, ten caj se muze pit jenom po urcitou dobu, pak se musi vysadit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 11:52 am    Předmět: Citovat

galadriel napsal:


No ja teda nevim, ale koprivy mi vysussovaly vlasy Sad
A s tim pitim, pozor, ten caj se muze pit jenom po urcitou dobu, pak se musi vysadit.


To je pravda, jako všechny byliny se samozřejmě nedá pít moc dlouho, ale myslím, že tak měsíční kůra by nevadila...

Jinak jsem četla, že se také dá použít nálev z máty pro poslední oplach vlasů, ale nezkoušela jsem to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 1:41 pm    Předmět: Citovat

Ja to mozna zkusim s tebou:)Libi se mi to a koprivy mi vzdy svedcily:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 1:49 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Kopřivy jsou celkově úžasné, hlavně teď na jaře, doporučuji na ně vyrazit, mají největší sílu. Mají se používat vždy ty mladé. Navíc nemusíte si jimi vlasy jen polévat, ale pravidelně pitý kopřivový čaj prý pomůže jejich kvalitě a růstu...chystám se to ozkoušet, zkusí to někdo se mnou?Smile



Very Happy Very Happy Very Happy já já já Very Happy Very Happy Very Happy chystám a těším se na tuhle kůru celou zimu,budu se prolívat vnitřně(prý jen 3 týdny, déle se to nemá) i z vnějšku...a už rostou, pěkný, zeleňoučký, žahavý... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.