Make-upy, hodnocení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=492a6cf890c73863cdd1244ae3fa680fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 9:59 am    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
No, já vždycky stejně skončím s tím, že nějaký makeup vyberu, ale potom ho moc nepoužívám... Pač mivětšinou strašně zalézá do pórů (mám hodně rozšířené) a zvýrazňuje šupiny...
Osobně jsem nejspokojenější s minerálním makeupem od elfu... Teda, pro lepší krytí používám minerální korektor místo makeupu. Ale není to nějaké extra krytí, jen sjednocení, kolikrát bych taky potřebovala víc.
Aktuálně mám doma obyčejný Affinitone, nejsvětlejší, barva je dobrá, ale - šupiny, póry, je to hrůza. Rolling Eyes A to mi podle mě bude dělat prostě každý makeup. Nemáte někdo zkušenosti s bází pod makeup?
Aktuálně ho míchám s normálním krémem a už to docela jde...


Jj, taky to tak dělám, kdyžtak to malým štětečkem rozetřu na místa, kde je potřeba, akorát mi teda moc nedrží, a k bázím pod makeup jsem moc důvěry nepobrala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 11:08 am    Předmět: Citovat

No právě, moc to nedrží a přijde mi, že to je jen tak pro pocit (to míchání myslím)... Rolling Eyes O nějakém krytí nemůže být moc řeč, spíš to asi trošku sjednotí, ale to je vše...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ninka
81-160
81-160


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 11:11 am    Předmět: Citovat

Ja mám dve make-upové stálice. Obidva sú tekuté - jeden je Oriflame Giordani Gold prispôsobivý - skvelý ľahký make up, kryje slabšie, takže sa nehodí na problematickú pleť, ale pleť krásne zjednotí a rozžiari a druhý som objavila pred pár mesiacmi, keď sa mi zhoršila pleť po vysadení HAK - Loreál true match - zakryje všetky nedokonalosti ozaj spoľahlivo a vytvorí pekný matný efekt. Je samozrejme trochu hutnejší a aj viditeľnejší než ten prvý, ale keď sa poriadne aplikuje, pôsobí prirodzene... Inak, som bleduľa a v oboch prípadoch som našla vyhovujúce odtiene Wink
_________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
Eleanor Roosevelt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 11:30 am    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
No právě, moc to nedrží a přijde mi, že to je jen tak pro pocit (to míchání myslím)... Rolling Eyes O nějakém krytí nemůže být moc řeč, spíš to asi trošku sjednotí, ale to je vše...


Taky jsem to jeden čas míchala s krémem, jenže chce to i dobrý krém a navíc to trochu mění barvu toho prášku. Ta pudrovitá konzistence mně vyhovuje, akorát to nedokážu zafixovat.
Ty báze právě jsem se dívala a je to většinou samý silikon, to si zrovna na obličej dávat nechci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 11:54 am    Předmět: Citovat

Co se tyce bazi, nasla jsem na netu tip na detsky pudr ... nasypat na ruce a "rozsmrdlat" po obliceji, make-up tak drzi dele (a myslim, ze ldyby bledule smichaly nejbledsi ale stale tmavy make-up s tim bilym detskym, mohly by se dostat na svuj odstin)
Mne celkem vyhovuje i samotny, sice po popraseni stetcem mam na obliceji bily poprasek, ale pak se "vsakne" a plet mi pekne sjednoti, zmatni a nevysusuje (mam smisenou).

Co jsem zkousela tu studio bazi od elfu (udajne srovnatelna s vychvalovanym dermacolem) pory mi to rozhodne "nezakrylo" (hlavne okolo nosu) a celkove mne nenadchnula ... tak ji pouzivam misto ocniho primeru (mam zapadle oci a vsechno se mi z nich sliva, takhle ty stiny drzi jak pribite).

Jinak make-up mam od elfu, mineralni, pekne sjednoti, kdyz ho do problematickych oblasti nanesu vic hodne zblizka je to trochu poznat, ale z dalky vubec ne, ocenila bych jeste o fous lepsi kryti (jizvicky po akne ktere pomalicku blednou) ale jinak myslim, ze v pohode.
Akorat zanicene cervene "jebaky" mi ne a ne zakryt Laughing Na ty je kratky.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narcis
81-160
81-160


Založen: 13.5.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 8:04 am    Předmět: Citovat

Cim make-up aplikujete...specialnim stetcem na make.up nebo prsty a proc??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 9:42 am    Předmět: štětec Citovat

Narcis napsal:
Cim make-up aplikujete...specialnim stetcem na make.up nebo prsty a proc??

Používám štětec - elf, lépe se to rozmaže a lépe to pak zakrývá. Když ho aplikuju prsty, myslím, že dost make-upu zůstává na nich. Ale taky to někdy jen tak napatlám, když není čas a potřeba štětce.
Houbičky taky nejsou špatné. Jen se musí pořád kupovat nové, tak to není moc praktické...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 11:46 am    Předmět: Citovat

Stetcem kabuki (mineralni make-up)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 12:19 pm    Předmět: Citovat

PRsty, protoze se makeup líp vsákne a splyne s moji prirozenou barvou. Pri nanaseni stetcem si prijdu, jak bych natirala fasadu a vzdycky mam na sobe o dost vetsi nanos nez pri opacnem postupu.

JInac baze pod makeup pouzivam od Dermacolu a Clarins, pripadne taky ten detsky pudr. Krom posledni ano, obsahuji silikony, ale neverim, ze by to delalo nejakou neplechu.

Moje oblíbené makeupy (pro bledule):
Affinitone od MAybelline (Odstín 16 Vanilla Rose, ci tak nejak)
Cream to powder od Avonu (Nude)
Kaviárový od Dermacolu (ted si nevybavim presny nazev, ani odstin, ale ten nejsvetlejsi, co je) - ten mi sedi barevne asi nejlip, je dozlutava, coz je vyborne - zakryva to spoustu akné fleků.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 1:16 pm    Předmět: Citovat

Tekutý prsty, minerální štětcem...
Takhle mi to přijde nejlepší, štětec nevím, zdá se mi jako Morganně, že je toho potom moc. Ale popravdě, tekutý makeup použiju vždycky jen jednou za čas a akorát s eprávě zděsím zvýrazněných pórů a šupin...

Morg, máš pocit že ta báze od tohohle problému pomůže nebo je to jedno? Nebo je to makeupem, ksichtem, rukama?!?
Rolling Eyes Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.