Tetování hennou
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2008 5:39 pm    Předmět: Citovat

LittleStar napsal:
jak dlouho to přibližně vydrží? tak max. týden ne?


To záleží ma více věcech- kde je tetování umístěné, jak často se myje, jak dlouho byla barva na kůži atd. V průměru vydrží většinou tak týden nebo dva, bohužel jen tak málo Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 9:05 pm    Předmět: Citovat

Prosím, netušíte někdo, jestli se dá sehnat nějaká šablonka na hennové tetování? Pořídila jsem si tu pastu, ale napoprvé to nechci zvrtat (je to na společenskou příležitost...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 9:49 pm    Předmět: Citovat

Já chápu, že se to musí dělat čistou hennou bez přidaných látek. Ale můžete mi vysvětlit, jaký je teda třeba rozdíl mezi měděnou hennecolor na vlasy a tou hennou na tetování? Protože pokud se dobře pamatuju, tak ta měděná je čistá henna bez přidaných látek. Je v něčem horší?
Jo a k dotazu na tetovací šablonky se připojuju. Už jsem o tetování hennou párkrát uvažovala, ale jsem levá na kreslení a podobné aktivity.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 9:39 am    Předmět: Citovat

Možná je jinak sušená a zpracovaná - čaj je vždycky taky listí čajovníku, ale jsou tam neskutečné rozdíly podle zpracování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 10:18 am    Předmět: Citovat

Tak něco (hoodně) málo na http://www.orientshop.cz/zbozi/Henna-body-tattoo-i2334.html , ale jak se tak dívám, mají jenom typ 3, na celou ruku... Tak to teda nic moc. Jinak zkuste pohledat na netu, určitě se ještě další najdou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 10:21 am    Předmět: Citovat

Díky. Já hledala, ale asi nějak špatně Sad Potřebovala bych něco, co se dá přímo koupit v Praze a nemusí se objednávat a posílat poštou, nemám s naší pošťačkou nejlepší zkušenosti Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 10:23 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Díky. Já hledala, ale asi nějak špatně Sad Potřebovala bych něco, co se dá přímo koupit v Praze a nemusí se objednávat a posílat poštou, nemám s naší pošťačkou nejlepší zkušenosti Sad


Ale ono by to tam mělo jít vyzvednout osobně, teda určitě v Brně, ale předpokládám, že se to dá i v Praze. Akorát, že při tom malém výběru je to celkem nanic...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 10:30 am    Předmět: Citovat

V Praze mají jen velkoobchod, pochopila jsem to tak, že tam se dá jen objednávat, ne přímo kupovat.

No stále je tu i možnost že si to na sebe nakreslím sama Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 10:34 am    Předmět: Citovat

Omrkla jsem to a mělo by to jít i v Praze. Když se zaregistruješ a dáš si to košíku, tak ti to potom nabídne i možnost osobního odběru v Praze Wink

"Osobní odběr Praha:Cena dopravy: zdarma.

Zboží si budete moci vyzvednout ve velkoobchodu v Praze 2 - Vinohrady, Šmilovského 8, provozní doba Po - Pá 8:00 - 17:00"


Oni to tam mají tak trochu zmateně popsané, taky jsem původně myslela, že se pro to nedá zajít ani v Brně Wink[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 10:36 am    Předmět: Citovat

Díky Smile No ono to má ještě cca týden čas, tak budu průběžně sledovat, jestli nedoplní zboží a hledat i jiné vzory. (ale ten prostřední se mi fakt líbil)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.