Freeman
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fc4e1cf4cd1585a0a5dd19d1a3dc1aceZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 10:30 am    Předmět: Citovat

galadriel:

Tak já kdysi dávno také měla od Freemenu ten šampon na objem cos o něm psala a taky jsem nepozorovala žádný výsledek. Ovšem teď mě láká novinka od Freemenu, myslím že se ta řada jmenuje COLOR FRESH a jsou to šampony a kondicionéry a chrání vlasy před UVA a UVB zářením, což bych na léto uvítala, jen nevím jak ty silikony.
Jinak bych se zeptala, šampon na normální vlasy je lepší než pro objem? Takže objemové šampony jsou v podstatě na nic?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 3:19 pm    Předmět: Citovat

Tak Fairy tu myslím psala, že v tom Freemenu jsou, ale jestli jsou úplně ve všech jejich výrobcích a jestli jsou smývací nebo ne nevím. Ty nové šampony bych docela ráda zkusila, ale právě kdo ví jestli ty silikony obsahují, je to novinka, tak pochybuju, že už to tu někdo vyzkoušel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 2:19 pm    Předmět: Citovat

Mam na objem- papaya a neco- je to to obrovske baleni. Mam i ten oranzovy papaya, ale je vic pecujici a vlasy to uhladi.

S priordni kosmetikou jsem pohorela, s profesionalni take, tak ten Freeman je takovy stred. Neni prirodni, ale neni zas uplne plny silikonu a me vyhovuje. Pak je dobry i Heliso Herb, akorat po delsim pouzivani pozoruji trochu sussi vlasy- je to ten levny sampon za 20 Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 2:32 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Mam na objem- papaya a neco- je to to obrovske baleni. Mam i ten oranzovy papaya, ale je vic pecujici a vlasy to uhladi.

S priordni kosmetikou jsem pohorela, s profesionalni take, tak ten Freeman je takovy stred. Neni prirodni, ale neni zas uplne plny silikonu a me vyhovuje. Pak je dobry i Heliso Herb, akorat po delsim pouzivani pozoruji trochu sussi vlasy- je to ten levny sampon za 20 Kč.


A ještě Very Happy , kde toho freemana seženu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 2:50 pm    Předmět: Citovat

Galadriel je to on? http://www.kosmetika.vte.cz/katalog/detail.php?dkod=50002 Very Happy Question

Ladi, ja Freeman potkávám normálně třeba v drogerii droxi, jasmín, i v tescu jsem ho viděla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 2:58 pm    Předmět: Citovat

Tak na toho Freemana si posvítím. Hned v pondělí skočím do drogerky... Very Happy Pifku mám přesně na ten, na šampon papaya a awapuhi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 6:43 pm    Předmět: Citovat

No to je on, mela jsem i s limetkou na lesk, ale neda se to porovnat co se objemu vlasu tyce. Po tom s limetkou jsrem mela sice lesk jako blesk ale dost splihle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 4:08 pm    Předmět: Citovat

Holky, kde kupujete ty Freemany? Já už jsme si toho párkrát v nějaké drogerce všimla, ale většinou mají jenom nějaké gely a masky na obličej, žádných šamponů nebo něčeho na vlasy jsem si zatím nikde nevšimla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 5:14 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Holky, kde kupujete ty Freemany? Já už jsme si toho párkrát v nějaké drogerce všimla, ale většinou mají jenom nějaké gely a masky na obličej, žádných šamponů nebo něčeho na vlasy jsem si zatím nikde nevšimla...


Hmm, tak já bych pár tipů. kde sehnat Freemana měla, ale všecko jenom z Brna, to je ti asi k ničemu, co... ?Confused Jinak na netu třeba na
http://www.calco.cz/index.php ,ale asi spíš chceš nějaký kamenný obchod, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 5:56 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem projela ty stránky a docela mě překvapilo, jaké mají obrovské balení (teda rozhodně větší jak normální šampony, navíc jsem si všimla, že hodně přírodních šamponů je jenom 200ml). Zrovna u těch šamponů preferuju spíš menší balení (ptz mi vydrží strašně dlouho), ale mám obrovskou spotřebu kondicionéru a 400ml za stovku se mi zdá docela výhodné Smile
Jak moc je ten Freeman přírodní? Nějak jsem tam neobjevila žádné složení, ale předpokládám, že třeba silikony tam asi nebudou.

Jo a tohle je sprej? (já to tam pořádně nevidím, ale předpokládám, že je to sprej)
http://www.calco.cz/detail_in.php?id_prod=69
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.