Gumičky a různá sepínátka do vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=852e18a32d51d0c2e209f7599140ea60Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 2:41 pm    Předmět: Citovat

Díky za odkaz, ale já myslela v kamenným obchodě... z netu se to obvykle dost prodraží tím poštovným. Rolling Eyes Embarassed

Jinak já ty barevný používám, když si chci udělat copánky a nebo na konec copu (je to myší ocásek, co kolem něj normální gumičku obtočím desetkrát a vypadá to fakt strašně - úplně tím na tu "hustotu" upozorňuju).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 2:55 pm    Předmět: Citovat

Já to s gumičkama vzdala. Konec copu zavážu stuhou, čím tenčí tím lépe to drží a jdu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 3:36 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska byla na výstavě psů a nakoupila jsem tam našemu jorkovi přesně ty průhledné gumičky, co se tu o nich před nějakou dobou debatovalo Wink Měli balení po 30, 50 a 100 kusech, velikost S, M, L. Takže pokud je budete někdo zoufale shánět, možná bych zkusila i nějaké chovatelské potřeby nebo zverák Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PatrikKor
21-40
21-40


Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2013 11:08 pm    Předmět: Gumičky Citovat

Já jsem donedávna používal takové ty obyčejné černé gumičky (viz fotky), jaké se používaly už za mého raného mládí, když skoro jiné nebyly. Připadaly mi vhodné pro chlapa - nenápadné, obyčejné, ale svůj účel plnily. Jeden čas jsem zkoušel gumičky s kovem, ale ty mi nevyhovovaly - daly se dost málo roztáhnout a nevydržely. Teď už zásoba obyčejných černých gumiček dochází, další nejsou k sehnání. Proto přecházám na takové ty rýhované gumičky, který mi taky docela vyhovujou. Dají se dobře roztáhnout, dobře stáhnou vlasy, ale tolik je netahaj a culík vydrží většinou déle, aniž by jej člověk musel znovu upravovat. Co se týče barvy, tak používám opět černé, případně fialové nebo tmavě červené... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2013 12:02 am    Předmět: Citovat

i když nejsem moc culíkový typ, tak nejlépe se mi osvědčily gumičky s látkovým potahem bez viditelného spoje, ač věrná rossmenňačka, chodím na ně jednou začas do DM Smile

jediná nevýhoda, na kterou sem zatím přišla, je, že po delší době gumička steří, ale je to otázka let, než měsíců, ale to maximálně přesahuje všechny výhody - drží dobře, nekudlí a vypadají pěkně, k dostání sou v různé šířce.... chtěla sem sem mrsknout nějaký obrázek, ale nenašla sem ten pravý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rejclie
81-160
81-160


Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 6:39 pm    Předmět: Citovat

Prosím o minutu ticha za můj skřipec, který mi právě praskl. Jen tak, z ničeho nic. Hraju si z ním a najednou něco ruplo a ta !pružinka! uprostřed se přelomila vejpůl.

Ani nevím, odkud ho mám, ale podobný, malý a šikovný, jsem nikde neviděla. Ideální na můj drdol.

Takže teďka budu muset obcházet obchody a hledat skřipec podobné velikosti, koupit, rozebrat a pokusit se pružinku nahradit. Jako by nebylo práce dost i tak.

Konec výlevu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 7:23 pm    Předmět: Citovat

Jak byl veliký a jaké barvy? U nás je takový fajn obchod, kde prodávají gumičky, skřipečky a podobné věcičky Smile A pak mají menší skřipečky myslím v Tetě a v DM Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: po prosinec 09, 2013 10:49 am    Předmět: Citovat

Máte taky pocit, že v drogeriích najdete jen odpudivé "ozdoby" do vlasů. Všechno je to plast Sad Aspoň ta bižu by mohla být víc na výběr! Naštěstí u nás na malém městě máme jeden speciální obchod s doplňky, kde se dá vybrat něco lepšího. Bohužel to taky je dost drahé.

Nebo ještě jedna věc. Když si jdete koupit nějaký šperkový komplet. Najdete na ruku, na krk a na uši. Do vlasů nikdy! Maximálně ještě brož a to je vše. Smutné!
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rejclie
81-160
81-160


Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: po prosinec 09, 2013 4:28 pm    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
Jak byl veliký a jaké barvy? U nás je takový fajn obchod, kde prodávají gumičky, skřipečky a podobné věcičky Smile A pak mají menší skřipečky myslím v Tetě a v DM Smile


Tři centimetry. Z takového matného plastu, co se tak neláme jak ten lesklý. Taky z hlavy vyjmenuju nejmíň pět obchodů, kam zajít omrknout skřipce, jenže na to teď nemám čas, no.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: po prosinec 09, 2013 4:30 pm    Předmět: Citovat

Aha, tak to nevím, jestli tam mají takový. Já mám kapku větší a vydržel v poho, i když byl z lesklého plastu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.