vlasová kúra Swiss o par
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 2:10 pm    Předmět: Citovat

no ja som akurát dnes urobila nábeh to DMky na hennu ... a pri pokladni mi ešte padla do oka táto kúra, a kedže píšete že je dobrá, a za tie peniaze, kto by odolal (no teda ja určite nie Laughing )
To balenie je podľa mňa dosť blbé, len som do neho zastrihla a už z toho začalo veľa vytekať, ale prekvapilo ma koľko toho v tom je.... už to mám na hlave 15 minút, nechce sa mi ísť umývať, hádam my vlasy nevypadajú.... ale krásne vonia(mám ružovú)... uvidíme či sa bude niaky zázrak konať Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karina
81-160
81-160


Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2009 10:24 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem si koupila tu medovou,aspoň myslím.Je bílá,trochu se třpití.Je to fakt malý pytlíček.Opravdu stačí málo?Ještě jsem nezkoušela,ale z regálu se na mě hezky smála tak jsem si řekla že ji prubnu Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 11:03 am    Předmět: Citovat

a co to kokosove mleko ve spreji. Pisou ze je stylingove. Nezkousel nekdo? Jinak kokosovy sampon a balzam nadherne voni, az dopouzivam alverde, tak se na nej vrhnu, pac ten sampon jak je gelovity, me desne rozciluje, jak se blbe nanasi Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 1:55 pm    Předmět: Citovat

kúpila som si vzorku Swiss o Par pomarančového šampónu, na lesk vlasov... ale asi ju nepoužijem... obsahuje dimethicone..... tak isto aj "blesková kúra" na vlasy kokosova Confused tie malé sáčky na hlavu našťastie neobsahujú Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2009 1:13 pm    Předmět: kokosová kúra v tubě z dm Citovat

Tak to já jsem si koupila vlasovou kúru kokosovou v takové tubě, našla jsem jí v DM a nějak mě zaujala.

Dala jsem si to na vlasy po umytí, nechala asi dvě minuty a pak smyla vlažnou vodou - nááádherně to vonělo a vlasy - krásně heboučké ještě dlaší tři dny, vyživené, vonící..
doporučuju! Exclamation Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monere
81-160
81-160


Založen: 12.12.2009
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 4:38 pm    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, že mám poslední dva týdny vlasy celkem na prd (ta zima už jim vůbec nesvědčí Confused ) tak jsem hledala něco, co by jim pomohlo. A narazila jsem na vlasovou kúru Swiss O´Par, byla docela levná a vím, že mě tahle značka zaujala už dřív tady, tak jsem si řekla, že to vyzkouším. Je to Bleskový pomocník na poškozené a narušené vlasy tak uvidím Wink

http://www.swissopar.de/?menu_id=91&fuseaction=products
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 1:05 pm    Předmět: Citovat

Xandy napsal:
a co to kokosove mleko ve spreji. Pisou ze je stylingove. Nezkousel nekdo? Jinak kokosovy sampon a balzam nadherne voni, az dopouzivam alverde, tak se na nej vrhnu, pac ten sampon jak je gelovity, me desne rozciluje, jak se blbe nanasi Mad


Tento sprej som dostala davnejsie, ale nejako sa k tomu neviem vyjadrit Very Happy Striekla som si ho raz za cas a neublizil ani neocaril, akurat som vsade nechavala kokosovu pachovu stopu Laughing , ktora sa vsak mnohym paci. Mozno keby sa aplikovalo vacsie mnozstvo, malo by to vyraznejsi vysledok Wink
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 8:13 pm    Předmět: Citovat

Mam doma tu malicku kuru,pomarancovy ale este som si ju nejako nestihla kydnut na hlavu, uvidime kedy bude cas...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 8:29 pm    Předmět: Citovat

Medúzka napsal:
Skusali ste niekto toto?? http://www.rufin.de/?menu_id=52&fuseaction=products Question Smile


to jsem koupila, když na to byla u nás akce za 29 kč Razz používala jsem to hlavně v zimě na konce (proti vysušování) na promáčkávání vlasů, kdy se vytvořily vlany a jakýs takýs objem. ale tedka když to dám na vlasy tak sem i zdá, že se mi rychleji zmastí. možná nedokážu odhadnout správné množství nebo je to jen zátěž na vlasy v takovém horku (resp. jak byly třicítky) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 9:53 pm    Předmět: Citovat

karas.Martinka napsal:
Medúzka napsal:
Skusali ste niekto toto?? http://www.rufin.de/?menu_id=52&fuseaction=products Question Smile


to jsem koupila, když na to byla u nás akce za 29 kč Razz používala jsem to hlavně v zimě na konce (proti vysušování) na promáčkávání vlasů, kdy se vytvořily vlany a jakýs takýs objem. ale tedka když to dám na vlasy tak sem i zdá, že se mi rychleji zmastí. možná nedokážu odhadnout správné množství nebo je to jen zátěž na vlasy v takovém horku (resp. jak byly třicítky) Wink


Ja napodobne - len na konceky a tiez som asi neodhadla spravne mnozstvo, lebo boli priserne mastne...
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.