Dřevěný kartáč - kde nakoupit??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d6ba0beef0ef15b54a85efdb61298da0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 5:39 pm    Předmět: Citovat

Mám dřevěný hřeben z Profimedu a je celkem fajn. Vůbec netrhá vlasy. Mají několik druhů. Stojí teda kolem tří stovek, ale nakonec mi to ani není líto, protože jsem s ním spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 4:38 pm    Předmět: Citovat

tak jsem narazila na dřevěný kartáč v manufaktuře a jen za 65 Kč!!! http://www.manufaktura.cz/katalog/zbozi/popis_zbozi.asp?klic_ma=8688
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 6:41 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
tak jsem narazila na dřevěný kartáč v manufaktuře a jen za 65 Kč!!! http://www.manufaktura.cz/katalog/zbozi/popis_zbozi.asp?klic_ma=8688


Nevím, jaké zkušenosti mají ostatní, ale u nás jsme ho brzy zrušili, kuličky na konci bodlin trhají vlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 6:50 pm    Předmět: Citovat

já měla teda dřevěné kartáče dva a ani jeden mi to nedělal Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kattty
161-320
161-320


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 2:41 pm    Předmět: Citovat

Taky plánuju pořídit dřevěný hřeben,ale nevím si rady s výběrem druhu dřeva..ani s šířkou a rozestupem hřebenových zoubků..budu ráda za každou zkušenost či radu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 2:49 pm    Předmět: Citovat

slunovláska napsal:
porcelainswan napsal:
tak jsem narazila na dřevěný kartáč v manufaktuře a jen za 65 Kč!!! http://www.manufaktura.cz/katalog/zbozi/popis_zbozi.asp?klic_ma=8688


Nevím, jaké zkušenosti mají ostatní, ale u nás jsme ho brzy zrušili, kuličky na konci bodlin trhají vlasy...


jakým způsobem můžou kuličky trhat vlasy Shocked ? já si právě vždy vybírala hřeben na konci s kuličkama, protože jsem se bála, že když to není zakončený, tak to ostrý musí vlasy potrhat. To je mi záhada Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 2:51 pm    Předmět: Citovat

Já jsem ho před rokem a něco koupila v DMku za 210kč a je dobrej netrhá vlasy, takže dobrý.. Ale už jsem ho tam neviděla..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 4:29 pm    Předmět: Citovat

Kattty napsal:
Taky plánuju pořídit dřevěný hřeben,ale nevím si rady s výběrem druhu dřeva..ani s šířkou a rozestupem hřebenových zoubků..budu ráda za každou zkušenost či radu:)


tak na druhu dřeva si myslím až tolik nezáleží, co bych ti poradila za mě: kup si kartáč větší, ne miniatury kartáčů, až budeš mít delší vlasy, bude se s ním blbě česat..osobně jsem kupovala zde http://www.lavanda.cz/prirodni-kartace/c-1198/ můj kartáč v nabídce nemají, vybírala jsem si přímo z katalogu výrobce http://www.redecker.de/tl_files/redecker/bk/de/index.html#/84/ a na lavandě mi ho objednali.

mám jeho fotku spolu s kančákem na profilu..ale bohužel se mi na něm ulomil jeden z dřevěných hrotů, tak jsem jsem ho reklamovala, takže jsem teď bez kartáče, a pokukuju po jiném...sama můžu kartáč od Redeckeru doporučit- krásná práce, krásně uhlazené dřevo, krásný tvar, dřevo bylo myslím buk..jen jsem bohužel narazila na vadný kus..a stál mě kolem 300 kč...

osobně když teď znovu vybírám, tak mám vyhlédlý bambusový kartáč z dm...(nechci investovat tolik jak do předchozího kartáče), ten má na profilu členka Ms.AjulQa, tak kdyžtak koukněte, vypadá moc hezky...a stojí myslím 210...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 4:51 pm    Předmět: Citovat

medunka napsal:
Mám dřevěný hřeben z Profimedu a je celkem fajn. Vůbec netrhá vlasy. Mají několik druhů. Stojí teda kolem tří stovek, ale nakonec mi to ani není líto, protože jsem s ním spokojená.


to je takový ten jak ho mají ve spoustě barvách? ten se mi líbí, vypadá přesně dle mých představ...ale tolik peněz...to mi přijde za hřeben moc..snad odolám..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 9:04 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
medunka napsal:
Mám dřevěný hřeben z Profimedu a je celkem fajn. Vůbec netrhá vlasy. Mají několik druhů. Stojí teda kolem tří stovek, ale nakonec mi to ani není líto, protože jsem s ním spokojená.


to je takový ten jak ho mají ve spoustě barvách? ten se mi líbí, vypadá přesně dle mých představ...ale tolik peněz...to mi přijde za hřeben moc..snad odolám..


Jj, to je přesně on. Ještě jsem koupila jeden mamče k Vánocům a taky je spokojená. Ale pozor, dřevěné hřebeny jsou jakési návykové. Já už se s obyčejným plastovým češu nerada. Jinak jsem se dočetla, že tento rok začne vyrábět dřevěné hřebeny i HPstylstudio
Ještě se mi líbí tyhle hřebeny, ale jsou už dražší: http://www.stromyazivot.cz/texty/drevene-hrebeny.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.