dřevěný hřeben - ANO nebo NE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
knihomol5
321-600
321-600


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 368

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2013 8:48 pm    Předmět: Citovat

ja cez zimu nie veľmi musím drevený hrebeň, keďže mi stále elektrizujú vlasy...ale tak...to mi i pri kančáku; a niečím si vlasy musím česať, tak vyhráva aj tak ten hrebeň...chvíľu musím prežiť, že mi všade stoja vlasy, nuž ale čo... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 4:34 pm    Předmět: Citovat

Chci si koupit nějaký dřevěný hřeben se širšími zuby, nemusí být moc velký a cena tak do 100, neví někdo, jestli bych ho koupila ve Valmezu nebo v Rožnově? Díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 7:57 pm    Předmět: Citovat

Dnes som si v rakuskej DM vsimla v regali s kefami aj drevene hrebene. Pekne opracovane; jeden s ruckou, druhy bez a oba do 3 eur! Shocked Neviem teda, ci som slepa alebo co, ale na Svk/Cz som nic take doteraz nevidela, podraz... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so srpen 24, 2013 2:54 pm    Předmět: Citovat

Používá někdo s vlnitými až kudrnatými vlasy dřevěný kartáč? Jak vám účinkuje na vlasy? Na případné zacuchání, padání, na objem, zkrátka jaká vám vyjde kvalita pročesání? Ostatní kartáče z kančích štětin bych se obávala použít kvůli možnému trhání vlasů, nepoužívám žádný kartáč, ale dřevěný kartáč bych zkusila.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: ne prosinec 22, 2013 2:05 am    Předmět: Citovat

Přijde mi, že na jemné, rovné vlasy je dřevěný hřeben k ničemu - alespoň ty moje se mnohem líp rozčešou plastovým "všiváčkem" Smile Ale mám je sotva po ramena a je to opravdu ten typ, co se nikdy nezacuchá.

Jakmile ale přes noc navlním, dřevěný hřeben nastupuje hned, do toho bych už všiváčkem nešla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: ne prosinec 22, 2013 1:33 pm    Předmět: Citovat

Mám dokonca dva drevenné, ale mam pocit že mi ich ešte viacej ničia...ledva sa mi rozčešú asi tento typ hrebeňa mi nesadne Sad dokonca moje menšie uzlíky ktoré sa mi robia často mi nerozčešú a to pri tom česaní fakt nie je sranda, vtedy brutalne nadávam dosť to bolí Sad
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: ne prosinec 22, 2013 2:33 pm    Předmět: Citovat

já dřevěný kartáč mám, ale nepoužívám ho. asi takový nějaký:
česání s ním bolí, vyškubává vlasy (zachytávají se mezi spodek bodlinek a to, v čem jsou zasazené) a hrozně mi z něj elektrizují, i když má být antistatický Confused
to už na rozčesání raději obyč. plastový kartáč. já kudrnaté vlasy nemám, ale mít je, raději je češu jen ve sprše hřebenem s širokými zuby, než tímto kartáčem..
a čím nejlíp u kudrn docílit objemného rozčesání, musí poradit někdo jiný. já mám jen trošku vlnité (a mám ráda TT i kančí k.) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: ne prosinec 22, 2013 6:02 pm    Předmět: Citovat

Tak já určitě nejsem pro dřevěné hřebeny. Jeden jsem si před časem koupila, a nebyl levnej. Stál mě 500,-, byl od nějakého pána, který se na to specializuje. Když hřeben dorazil poštou, byla jsem nadšená. Ale ouha se s ním česat! Prostě to nešlo. Mám delší, husté a vlnité vlasy. Bylo peklo učesat s tím pár pramenů. Taky mi vlasy spíše trhla a neměla jsem z něho vůbec dobrý pocit. Rozhodně nemám čas česat se ráno 3 hodiny. Myslím, že pro kratší a jemné vlasy asi bude fajn. Možná to s ním taky neumím, fakt nevím. Uvažuji, že ho prodám, co s ním? Použila jsem ho jen 2x, avšak až poté, co jsem měla vlasy rozčesané TT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laia
8-20
8-20


Založen: 4.6.2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út prosinec 24, 2013 9:13 pm    Předmět: Citovat

melissa napsal:
já dřevěný kartáč mám, ale nepoužívám ho. asi takový nějaký:
česání s ním bolí, vyškubává vlasy (zachytávají se mezi spodek bodlinek a to, v čem jsou zasazené) a hrozně mi z něj elektrizují, i když má být antistatický Confused
to už na rozčesání raději obyč. plastový kartáč. já kudrnaté vlasy nemám, ale mít je, raději je češu jen ve sprše hřebenem s širokými zuby, než tímto kartáčem..
a čím nejlíp u kudrn docílit objemného rozčesání, musí poradit někdo jiný. já mám jen trošku vlnité (a mám ráda TT i kančí k.) Wink


Ty vlasy ti elektrizují, protože to není celodřevěné, je tam ta guma, do kteréjsou vsazené bodlinky. Taky ho mám...
Ale Ježíšek mi letos naježil nový celodřevěný hřeben, který jsem si moc přála, takže se už těším, jak se s ním budu česat a nebudou mi lítat ty malinké vlásky kolem hlavy Evil or Very Mad Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: út prosinec 24, 2013 9:34 pm    Předmět: Citovat

no já jsem si říkala, že to bude určitě tím. ale je zajímavé, že z kančáku mi elektrizují vlasy taky docela dost, i když mám štětiny zasazené do dřeva a u TT s tím takový problém nemám, a to je plast.
ale o to by asi tak nešlo.. dřevákem to prostě bolí a už jsem zmlsaná. když jsem zjistila, že to tak být nemusí, tak už ani jiné dřevěné alternativy nevyhledávám Wink ....kromě jehlic do vlasů Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.